Sari la conținut

Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare


nae.a

Postări Recomandate

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 35 minute, simba a spus:

Masaj + cunni + labuta, cat e?

Mai citește o data ce a specificat că oferă Rându. O să constați că masajul nu este pe listă,in plus chiar o recomandă pe Lia. Pe care sincer o recomand și eu. Și chiar vei avea parte de cunni,masaj și lăbuță într-o ședință de masaj cu ea 

Spor

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 3 minute, sabinmeeee a spus:

Mai citește o data ce a specificat că oferă Rându. O să constați că masajul nu este pe listă,in plus chiar o recomandă pe Lia. Pe care sincer o recomand și eu. Și chiar vei avea parte de cunni,masaj și lăbuță într-o ședință de masaj cu ea 

Spor

Stai ca ii răspunde imediat @randunica de nu se vede😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ă

Acum 1 oră, simba a spus:

Dar cine a zis ca vreau sa-mi faca Randu masaj??? 

Ăăăă... tu? Doar ai pus întrebarea in topicul ei.

Cred ca e cam greu sa înțeleagă lumea ca tu de fapt întrebai de serviciile.... Ioanei / Marei, Gigetei sau mai situ eu cui.

Scuze dacă am fost un pic malițios, dar prea ma mâncau degetele ca sa nu răspund.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 9 ore, simba a spus:

Masaj + cunni + labuta, cat e?

Am mai scris. Nu mai fac masaj. Pt masaj e colega mea Liaa. Este 300 ron sedinta. Ce am disponibil am scris deja mai sus si timpul si pretul. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 5 minute, randunica a spus:

Las ca  vezi tu atitudine proclient daca ajungem sa ne cunoastem vreodata😜🤪

Confirm:)) Dacă îl bagi cu botu la rându, așa cum ai făcut cu mine, o să rămână impresionat de atitudinea proclient 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 02.07.2022 la 1:33, randunica a spus:

Revin putin asupra informatiilor ca sa va usurez un pic curiozitatea.

Ce se poate cu mine:

-se poate doar labuta

-se poate doar epilare

-se poate doar baita si labuta

-se poate trampling footfetish footjob

-se poate doar cunni sau cunni si labuta

 

-se poate cuddling (doar pt clientii fideli, se stiu eei!!)

-se poate orice combinatie de femdom in care tu muncesti si eu ma bucur. Dar exclus contactul sexual!

Sedintele variaza in functie de timp si de cate servicii doriti sa includeti. Eu nu includ (sau cum sa zic,nu taxez ) timpul pt dus sau vorbaraie. Sedinta incepe cand suntem impreuna (cand incepe sedinta propriuzisa) si se termina cand consideram amandoi (sau cand ai/am finalizat). Ca mai vorbim una alta inainte, ca mai vorbim una alta dupa, eu nu taxez asta. Dar astept si din partea voastra ceva bun simt ( stiti vorba aia:" vine omul sta oaleaca mai discuta mai si pleaca"). 

Sesiunile mele incep de la 150 ron pt cele foarte simplu cu un singur serviciu (cum este doar labuta), la 200 ron cele un pic mai complexe dar cu timp scurt (cunni si labuta, baie in cada si labuta) pana la 300 respectiv 400 ron pt cele de 30-45 de minute pt cele fara graba no stres si cu mai multe dintre serviciile detaliate mai sus. Timpul mentionat este strict pentru continutul sedintei, repet, eu nu taxez povestile si cafeluta.

Nu exista sub nici o forma nici o varianta de sedinta de sex nici daca oferiti mai mult sau daca sunteti cei mai draguti masculi planetari. Va rog mult mult de tot nu mai scrieti mesaje de genul " vreau si eu o sedinta de normal oral ..." etc pt ca direct block dau nici macar nu ma mai obosesc sa scriu raspuns. 

Pentru partea de masaj NU MAI AM PLACERE ( sau fac uneori exceptii dar sunt atat de rare ...)  asa ca va invit sa o cunoasteti pe colega mea Liaa (aveti la sectiunea asta de masaj un topic cu info despre ea, daca doriti nr ei de telefon imi puteti scrie sau il gasiti pe blogul meu vreauepilare.blogspot.com)

Colega mea Lia ofera deasemenea si servicii de dominare soft, penetrare, strapon, diverse fantezii, e o tipa superba opnmind super implicata si frumoasa foc, rar ati vazut asa femeie frumoasa, va asigur. 

Nu lucram impreuna. Nu suntem in locatie amandoua in acelasi timp. Nu avem sesiuni impreuna ( si aici exista posibilitatea unei exceptii dar in cazuri extrem de rare).  Ne facem programarile astfel incat nu ne intersectam tocmai pt ca voi sa aveti parte de discretie intimitate si sa nu fiti niciodata pusi in vreo situatie incomoda.

Despre aspectul meu fizic o sa repet faptul ca  sunt o femeie foarte draguta si finuta, cu trasaturi faine. Chiar daca nu am poze si probabil aveti emotii din aceasta pricina eu va asigur ca atunci cand ma veti vedea fata in fata veti fi uimiti de aspectul meu fizic. Poate aici par o dura, in realitate sunt o tipa miniona, slabuta dar cu toate formele cum trebuie, cat trebuie, unde trebuie. Sper din suflet ca cei multi care au fost la mine in ultima vreme ( mai ales in saptamana mea pofticioasa) sa va confirme cele scrise si sa inceapa sa mai contribuie si ei cu cate o recenzie pentru comunitate. Nu va mai temeti de necunoscut. Nu stiti ce lucruri faine ratati 🙂.

Acestea fiind zise eu va astept cu drag si cu bratele deschise. Aceeasi Randunica, neconventionala ca de obicei. 

Program zilnic inclusiv in weekend dupa ora 11 00 pana la ora 20 00. (Si aici fac rar exceptii dar nu e imposibil).

Pupici!

 

Ce faceti voi, dragalasilor? Toate bune? Vine weekendul!!! va astept la epilare!!!

 Nu va duceti la mare cu maimutele si aricii dupa voi ca rad fetele de voi🤣😂 

Pt piele fina ca de bebelus va astept. Si azi si  Maine sunt toata ziua dupa 11 00 pana la 20 00. Si in weekend sunt in locatie pt cine e la fel de nefericit ca mine si in loc sa plece la mare are alte obligatii.

Peseu: unde sunt priceputii mei? Are un chef asta mica de niste limbute pricepute, mama mama!!

V-am pupat in bot!😘😘😘😘

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 45 minute, simba a spus:

Orice, numai strapon nu 😅😅😅

Am un uom se roaga de mine de 2 luni sa scot straponul din dulap. Si tu te temi de el..hm...

Da-l incolo de strapon. Limbuta ce face? E umeda? Vesela? Fix pe clitoris?

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Maare atentie! Asta e saptamana aia cand pussy e superpofricioasa si in the mood!! Asa ca... 

Pregatiti-va limbutele si va astept!

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 6 minute, extraterestru78 a spus:

Mai tempereazo și tu...ca vin eu săptămâna viitoare🤭

E bine si saptamna viitoare. Dupa aia intra iar in doliu🤣😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 21.07.2022 la 9:54, Magnificul0 a spus:

Rândunică deci te epilează la pula, pe coaie, pe buci și in cur?

Asta a vrut sa fie un comentariu amuzant? Interesant? Ai vrut sa ne transmiti ceva? Sorry,nu m-am prins...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Va anunt de pe acum ca de maine pana joi (poate si vineri dar nu promit nimic) sunt in locatie dupa ora 11 pana la 20 00 la capacitate maxima si cu pofta de ce stiti ca imi place mie cel mai mult. Evident ca au prioritate sesiunile de epilare dar cu siguranta sunt deschisa la sesiunile de cunni si baita si labuta si combinate si separate,dupa cum va doriti. 

Va pupa Randuneaua pofticioasa nelinsa de 2 zile ca a umblat de nebuna pe la piscine distractie si voie buna. 😘😘😘😘

 

Ps: vedeti ca Liaa colega mea (are topic aici in sectiunea de masaj) mai este disponibila pana in august apoi pleaca intr-o vacanta de ceva saptamani. Nu o ratati sa nu plangeti apoi ca nu ati stiut de asa fenomen de maseuza super misto. Daca nu gasiti topicul ei imi scrieti pe whatsapp si va ofer linkul. 

0758609361

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...