Sari la conținut

Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare


nae.a

Postări Recomandate

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 2 ore, randunica a spus:

Deci propui tu ca epilare cu limbute si labuta sa fie 300 ron sau ma prind eu greu?🤣😂

Eu nu propun nimic 🫣

Dar îmi place cum gândești 😍

Tu știi mai bine ce și cum 🤣😂😀

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
21 hours ago, randunica said:

Deci propui tu ca epilare cu limbute si labuta sa fie 300 ron sau ma prind eu greu?🤣😂

sau daca nu da limbute cum trebuie la randunica, sa scoti straponul si sa i arati cum se face :) sa l futi cu cel transparent :P

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 5 ore, clor11 a spus:

sau daca nu da limbute cum trebuie la randunica, sa scoti straponul si sa i arati cum se face :) sa l futi cu cel transparent :P

Valeu🤣😂🤣😂.

Pai raman fara vizitatori🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 11 ore, clor11 a spus:

sau daca nu da limbute cum trebuie la randunica, sa scoti straponul si sa i arati cum se face :) sa l futi cu cel transparent :P

Eu am scăpat de straponul transparent. Pare că am făcut treabă bună 😋🤤

Azi am avut parte de o surpriza plăcută din partea rândunicii, de cum am intrat pe ușa m-a "muit".

Sincer eu mă programasem la o clasică epilare, și când mi-a deschis ușa, o văd îmbrăcată într-o rochiță sexy de vară, fără chiloți, și cu un zâmbet șmecheresc pe buze :)

Eu am crezut că glumește, dar ea nu și nu. M-am clătit repede și direct cu botu la randu. Noroc că am făcut treabă bună, că altfel la epilare nu as mai fi stat liniștit cu fundul in sus 😂🤣😂🤣

Merg la Randu de câțiva ani, dar la surpriza de azi nu mă așteptam. Mă duc la ea că la ea prietenă veche, stăm la povești în timpul epilării și după, dar muit nu am fost niciodată 😀

Deci, băieți aveți grijă, când zice că Randu este pofticioasă,vorbește serios 😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Nu am ajuns la Rândunica. Mi-e e peste mână și așa a fost sa fie. Sper sa incerc vara asta sa-i gust feminitatea. Îmi place să cred că m-aș califica și nu rămân cu restanță.

Nu vreau strapon dar un degețel ușor introdus cu o pregătire prealabilă într-o ședință de masaj face minuni.

  • Like 1
Link spre comentariu
7 minutes ago, cafea_mare said:

Nu vreau strapon dar un degețel ușor introdus cu o pregătire prealabilă într-o ședință de masaj face minuni.

Adică să nu îți bage strapon-ul in cur, ci un degețel/mai multe degetele să ți le bage in cur? Pai plm...când faci clisma (adică pregătirea aia prealabila de care zici, ți-o face ea?) probabil că un degețel in cur o să ți se para puțin 😂

  • Haha 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 23.06.2022 la 17:39, sabinmeeee a spus:

Eu nu propun nimic 🫣

Dar îmi place cum gândești 😍

Tu știi mai bine ce și cum 🤣😂😀

 

Tu erai?!?! 

Haaaa ce ti-ai luat-ooo🤣🤣😂. Ai vrut promotie, promotie ti-am dat🤣😂. Mereu ma intrebam cine e in spatele contului.😘😘

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 6/24/2022 at 6:00 PM, randunica said:

Valeu🤣😂🤣😂.

Pai raman fara vizitatori🤣

Acum si cu tine :) ce mai conteaza, pana la urma sunteti satisfacuti amandoi la final bine mai mult vizitatorul dar .... asta este iti asumi un mic risc :PPP

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator cristi2123
Reputație: 0
La 21.06.2022 la 10:54, randunica a spus:

Urat vorbesti...

200 ron este costul sesiunii de lins, cu sau fara labuta. 

Fara promotie momentan. 🙂

Mai ales ca azi chiar am pofta maars sa fiu linsa. Astept privilegiatii norocosi.

Asteptam o noua zi cu pofte🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, cristi2123 a spus:

Asteptam o noua zi cu pofte🙈

Doar azi si poate maine. Ca apoi stam in doliu vreo cateva zile fara acces la aia mica😘

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 1 oră, 27omares a spus:

Se poate veni și doar pentru o labuță ? 

Este foarte bună întrebarea 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 11 ore, 27omares a spus:

Se poate veni și doar pentru o labuță ? 

Evident. 150 ron sesiunea. Doar labuta magica. Fara graba. Dusurile si vorbaraia incluse.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Revin putin asupra informatiilor ca sa va usurez un pic curiozitatea.

Ce se poate cu mine:

-se poate doar labuta

-se poate doar epilare

-se poate doar baita si labuta

-se poate trampling footfetish footjob

-se poate doar cunni sau cunni si labuta

 

-se poate cuddling (doar pt clientii fideli, se stiu eei!!)

-se poate orice combinatie de femdom in care tu muncesti si eu ma bucur. Dar exclus contactul sexual!

Sedintele variaza in functie de timp si de cate servicii doriti sa includeti. Eu nu includ (sau cum sa zic,nu taxez ) timpul pt dus sau vorbaraie. Sedinta incepe cand suntem impreuna (cand incepe sedinta propriuzisa) si se termina cand consideram amandoi (sau cand ai/am finalizat). Ca mai vorbim una alta inainte, ca mai vorbim una alta dupa, eu nu taxez asta. Dar astept si din partea voastra ceva bun simt ( stiti vorba aia:" vine omul sta oaleaca mai discuta mai si pleaca"). 

Sesiunile mele incep de la 150 ron pt cele foarte simplu cu un singur serviciu (cum este doar labuta), la 200 ron cele un pic mai complexe dar cu timp scurt (cunni si labuta, baie in cada si labuta) pana la 300 respectiv 400 ron pt cele de 30-45 de minute pt cele fara graba no stres si cu mai multe dintre serviciile detaliate mai sus. Timpul mentionat este strict pentru continutul sedintei, repet, eu nu taxez povestile si cafeluta.

Nu exista sub nici o forma nici o varianta de sedinta de sex nici daca oferiti mai mult sau daca sunteti cei mai draguti masculi planetari. Va rog mult mult de tot nu mai scrieti mesaje de genul " vreau si eu o sedinta de normal oral ..." etc pt ca direct block dau nici macar nu ma mai obosesc sa scriu raspuns. 

Pentru partea de masaj NU MAI AM PLACERE ( sau fac uneori exceptii dar sunt atat de rare ...)  asa ca va invit sa o cunoasteti pe colega mea Liaa (aveti la sectiunea asta de masaj un topic cu info despre ea, daca doriti nr ei de telefon imi puteti scrie sau il gasiti pe blogul meu vreauepilare.blogspot.com)

Colega mea Lia ofera deasemenea si servicii de dominare soft, penetrare, strapon, diverse fantezii, e o tipa superba opnmind super implicata si frumoasa foc, rar ati vazut asa femeie frumoasa, va asigur. 

Nu lucram impreuna. Nu suntem in locatie amandoua in acelasi timp. Nu avem sesiuni impreuna ( si aici exista posibilitatea unei exceptii dar in cazuri extrem de rare).  Ne facem programarile astfel incat nu ne intersectam tocmai pt ca voi sa aveti parte de discretie intimitate si sa nu fiti niciodata pusi in vreo situatie incomoda.

Despre aspectul meu fizic o sa repet faptul ca  sunt o femeie foarte draguta si finuta, cu trasaturi faine. Chiar daca nu am poze si probabil aveti emotii din aceasta pricina eu va asigur ca atunci cand ma veti vedea fata in fata veti fi uimiti de aspectul meu fizic. Poate aici par o dura, in realitate sunt o tipa miniona, slabuta dar cu toate formele cum trebuie, cat trebuie, unde trebuie. Sper din suflet ca cei multi care au fost la mine in ultima vreme ( mai ales in saptamana mea pofticioasa) sa va confirme cele scrise si sa inceapa sa mai contribuie si ei cu cate o recenzie pentru comunitate. Nu va mai temeti de necunoscut. Nu stiti ce lucruri faine ratati 🙂.

Acestea fiind zise eu va astept cu drag si cu bratele deschise. Aceeasi Randunica, neconventionala ca de obicei. 

Program zilnic inclusiv in weekend dupa ora 11 00 pana la ora 20 00. (Si aici fac rar exceptii dar nu e imposibil).

Pupici!

 

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Eu vreau sa ma pedepsesti  sa stau in genunchi la colț cu mainile sus, sa fi o profesoara severă care isi pedepseste elevul leneș! 

Eventual o nuia la palme daca indraznesc sa ma ridic ?

Ce zici?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 7 ore, randunica a spus:

Revin putin asupra informatiilor ca sa va usurez un pic curiozitatea.

Ce se poate cu mine:

-se poate doar labuta

-se poate doar epilare

-se poate doar baita si labuta

-se poate trampling footfetish footjob

-se poate doar cunni sau cunni si labuta

 

-se poate cuddling (doar pt clientii fideli, se stiu eei!!)

-se poate orice combinatie de femdom in care tu muncesti si eu ma bucur. Dar exclus contactul sexual!

Sedintele variaza in functie de timp si de cate servicii doriti sa includeti. Eu nu includ (sau cum sa zic,nu taxez ) timpul pt dus sau vorbaraie. Sedinta incepe cand suntem impreuna (cand incepe sedinta propriuzisa) si se termina cand consideram amandoi (sau cand ai/am finalizat). Ca mai vorbim una alta inainte, ca mai vorbim una alta dupa, eu nu taxez asta. Dar astept si din partea voastra ceva bun simt ( stiti vorba aia:" vine omul sta oaleaca mai discuta mai si pleaca"). 

Sesiunile mele incep de la 150 ron pt cele foarte simplu cu un singur serviciu (cum este doar labuta), la 200 ron cele un pic mai complexe dar cu timp scurt (cunni si labuta, baie in cada si labuta) pana la 300 respectiv 400 ron pt cele de 30-45 de minute pt cele fara graba no stres si cu mai multe dintre serviciile detaliate mai sus. Timpul mentionat este strict pentru continutul sedintei, repet, eu nu taxez povestile si cafeluta.

Nu exista sub nici o forma nici o varianta de sedinta de sex nici daca oferiti mai mult sau daca sunteti cei mai draguti masculi planetari. Va rog mult mult de tot nu mai scrieti mesaje de genul " vreau si eu o sedinta de normal oral ..." etc pt ca direct block dau nici macar nu ma mai obosesc sa scriu raspuns. 

Pentru partea de masaj NU MAI AM PLACERE ( sau fac uneori exceptii dar sunt atat de rare ...)  asa ca va invit sa o cunoasteti pe colega mea Liaa (aveti la sectiunea asta de masaj un topic cu info despre ea, daca doriti nr ei de telefon imi puteti scrie sau il gasiti pe blogul meu vreauepilare.blogspot.com)

Colega mea Lia ofera deasemenea si servicii de dominare soft, penetrare, strapon, diverse fantezii, e o tipa superba opnmind super implicata si frumoasa foc, rar ati vazut asa femeie frumoasa, va asigur. 

Nu lucram impreuna. Nu suntem in locatie amandoua in acelasi timp. Nu avem sesiuni impreuna ( si aici exista posibilitatea unei exceptii dar in cazuri extrem de rare).  Ne facem programarile astfel incat nu ne intersectam tocmai pt ca voi sa aveti parte de discretie intimitate si sa nu fiti niciodata pusi in vreo situatie incomoda.

Despre aspectul meu fizic o sa repet faptul ca  sunt o femeie foarte draguta si finuta, cu trasaturi faine. Chiar daca nu am poze si probabil aveti emotii din aceasta pricina eu va asigur ca atunci cand ma veti vedea fata in fata veti fi uimiti de aspectul meu fizic. Poate aici par o dura, in realitate sunt o tipa miniona, slabuta dar cu toate formele cum trebuie, cat trebuie, unde trebuie. Sper din suflet ca cei multi care au fost la mine in ultima vreme ( mai ales in saptamana mea pofticioasa) sa va confirme cele scrise si sa inceapa sa mai contribuie si ei cu cate o recenzie pentru comunitate. Nu va mai temeti de necunoscut. Nu stiti ce lucruri faine ratati 🙂.

Acestea fiind zise eu va astept cu drag si cu bratele deschise. Aceeasi Randunica, neconventionala ca de obicei. 

Program zilnic inclusiv in weekend dupa ora 11 00 pana la ora 20 00. (Si aici fac rar exceptii dar nu e imposibil).

Pupici!

 

Neața Randu, confirm că serviciile listate și oferite de tine sunt de cea mai buna calitate 😋

Am testat aproape tot. Mai puțin footjob și femdom. 

Crezi că mai ai nevoie de recenzii după atâția ani de experiențe plăcute? 

Pup 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 7 ore, cocos75 a spus:

Eu vreau sa ma pedepsesti  sa stau in genunchi la colț cu mainile sus, sa fi o profesoara severă care isi pedepseste elevul leneș! 

Eventual o nuia la palme daca indraznesc sa ma ridic ?

Ce zici?

Zic ca te ajuta Lia, ea iubeste sedintele de acest gen. Gasesti nr ei pe blogul meu. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ma baietilor ma: fiti ma destepti ca de prosti e plina lumea. Nu mai pierdeti ma vremea cerand poze, zau! Fetele misto nu isi publica nspe mii de poze. Mai ales daca au recenzii care le confirma ca fiind frumoase. Duceti-va ma la fata locului. Daca nu va place omul, plecati. Eu una m-am saturat de cei care imi cer poze ( mai ales de unu care vine la epilat si vrea poze. La ce naiba iti trebuie poze ca sa vii sa iti jumuli paru de pe coaie? ) . S-au scris atatea recenzii si atatea impresii. 

Revenind la Lia: va asigur ca este cea mai frumoasa si deosebita fata cu care am lucrat de cand sunt in acest domeniu. Si nu ca e colega mea ,ca mai am si altele si nu ma auziti vorbind despre ele. Dar chiar Lia este o femeie absolut superba. Si cu o atitudine la fel de faina si placuta ca si aspectul ei fizic. Vizitati cu incredere si nu mai cersiti poze. Pe mine una cersetorii de poze ma duc cu gandul la materiale de laba,nicidecum la un client cu adevarat interesat sa isi faca vreo programare. Suntem misto ma! Vizitati-ne si o sa va convingeti! Daca totusi prin absurd nu va plac mufele noastre nu va tine nimeni cu forta. Stanga imprejur si aia e. 

 

  • Haha 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

salutare!

fiind mare iubitor de Randunele confirm ca in cuibul Randunicii e frumos. merg la ea de ani de zile, deasemenea si la Lia. pot confirma aspectul placut al amandurora si calitatea serviciilor pe care le ofera. chiar daca nu au prea multe poze eu pot spune ca sunt de vizitat si de recomandat amandoua. cel putin Randunica, cea care aici pare o dura si o rautate, fata in fata este o tipa super . e micuta de statura, frumoasa rau la fata si are un zambet care topeste ghetarii. aceleasi lucruri de bine si despre colega ei LIa.

Randunico, abia astept sa te pup in pasarica.

lia, abia astept sa ma las pe mainile tale, cred ca ai cel mai bun mod de a face o sesiune sa fie memorabila

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Helou!

Dragalsilor, programul pentru aceasta saptamana este ,  dupa cum stiti, in fiecare zi incepand cu ora 11 00 pana la ora 20 00.

Va astept cu mare drag! Pupicei!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Neata!

Gata doliu🤣😂

Sa dam start distractiei.

La 02.07.2022 la 1:33, randunica a spus:

Revin putin asupra informatiilor ca sa va usurez un pic curiozitatea.

Ce se poate cu mine:

-se poate doar labuta

-se poate doar epilare

-se poate doar baita si labuta

-se poate trampling footfetish footjob

-se poate doar cunni sau cunni si labuta

 

-se poate cuddling (doar pt clientii fideli, se stiu eei!!)

-se poate orice combinatie de femdom in care tu muncesti si eu ma bucur. Dar exclus contactul sexual!

Sedintele variaza in functie de timp si de cate servicii doriti sa includeti. Eu nu includ (sau cum sa zic,nu taxez ) timpul pt dus sau vorbaraie. Sedinta incepe cand suntem impreuna (cand incepe sedinta propriuzisa) si se termina cand consideram amandoi (sau cand ai/am finalizat). Ca mai vorbim una alta inainte, ca mai vorbim una alta dupa, eu nu taxez asta. Dar astept si din partea voastra ceva bun simt ( stiti vorba aia:" vine omul sta oaleaca mai discuta mai si pleaca"). 

Sesiunile mele incep de la 150 ron pt cele foarte simplu cu un singur serviciu (cum este doar labuta), la 200 ron cele un pic mai complexe dar cu timp scurt (cunni si labuta, baie in cada si labuta) pana la 300 respectiv 400 ron pt cele de 30-45 de minute pt cele fara graba no stres si cu mai multe dintre serviciile detaliate mai sus. Timpul mentionat este strict pentru continutul sedintei, repet, eu nu taxez povestile si cafeluta.

Nu exista sub nici o forma nici o varianta de sedinta de sex nici daca oferiti mai mult sau daca sunteti cei mai draguti masculi planetari. Va rog mult mult de tot nu mai scrieti mesaje de genul " vreau si eu o sedinta de normal oral ..." etc pt ca direct block dau nici macar nu ma mai obosesc sa scriu raspuns. 

Pentru partea de masaj NU MAI AM PLACERE ( sau fac uneori exceptii dar sunt atat de rare ...)  asa ca va invit sa o cunoasteti pe colega mea Liaa (aveti la sectiunea asta de masaj un topic cu info despre ea, daca doriti nr ei de telefon imi puteti scrie sau il gasiti pe blogul meu vreauepilare.blogspot.com)

Colega mea Lia ofera deasemenea si servicii de dominare soft, penetrare, strapon, diverse fantezii, e o tipa superba opnmind super implicata si frumoasa foc, rar ati vazut asa femeie frumoasa, va asigur. 

Nu lucram impreuna. Nu suntem in locatie amandoua in acelasi timp. Nu avem sesiuni impreuna ( si aici exista posibilitatea unei exceptii dar in cazuri extrem de rare).  Ne facem programarile astfel incat nu ne intersectam tocmai pt ca voi sa aveti parte de discretie intimitate si sa nu fiti niciodata pusi in vreo situatie incomoda.

Despre aspectul meu fizic o sa repet faptul ca  sunt o femeie foarte draguta si finuta, cu trasaturi faine. Chiar daca nu am poze si probabil aveti emotii din aceasta pricina eu va asigur ca atunci cand ma veti vedea fata in fata veti fi uimiti de aspectul meu fizic. Poate aici par o dura, in realitate sunt o tipa miniona, slabuta dar cu toate formele cum trebuie, cat trebuie, unde trebuie. Sper din suflet ca cei multi care au fost la mine in ultima vreme ( mai ales in saptamana mea pofticioasa) sa va confirme cele scrise si sa inceapa sa mai contribuie si ei cu cate o recenzie pentru comunitate. Nu va mai temeti de necunoscut. Nu stiti ce lucruri faine ratati 🙂.

Acestea fiind zise eu va astept cu drag si cu bratele deschise. Aceeasi Randunica, neconventionala ca de obicei. 

Program zilnic inclusiv in weekend dupa ora 11 00 pana la ora 20 00. (Si aici fac rar exceptii dar nu e imposibil).

Pupici!

 

 

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...