Sari la conținut

Karla 0760816013


Postări Recomandate

Salutare,

 

Cu ceva treburi in zona ,ma abatui (ca sa fiu in ton cu zona) putin prin Cetatea Baniei pentru ceva dezmat.

Am studiat atent "piata" si am zis sa incerc la Karla.

Dincolo de recenzii am luat in calcul si locatia-usor de iesit spre Bucuresti.

Sunat in jur de ora 11 fara succes.

Revenit cu tel 15 minute mai tarziu-de data asta cu succes-si ma programeaza in 10 minute.

La parter erau niste persoane dubioase, m-am speriat putin dar aveam sa realizez mai tarziu ca nu aveau nimic in comun cu subiectul (la coborare disparusera cu totii).

Urc in binecunoscuta locatie si sunt intampinat de la usa in chilotei si cu niste sani dementiali pe afara.

Decid sa raman pt o finalizare, atat imi permitea timpul.

Fuga la dus, apoi prezent in camera de "tortura".

Optat initial pentru O si N protejate;in final am prestat numai O.

Prestatia o categoriresc ca fiind foarte buna.

Oralul poate fi si NP dar pentru finalizare orala se percepe extra.

Karla are un fizic bun, frumusica, sani mari; corp intr-adevar cu tenta de brazilianca.

Sa acordam calificativele:

Locatie:9 usor de ajuns pentru cei care nu sunt de-ai locului

Apartament:7 -destul de modest dar nu m-am dus acolo sa decorez. A contat lipsa AC, iar pe caldurile astea este destul de neplacut.

Fata:9 frumusica, ten inchis la culoare, sanii foarte mari, fund apetisat, carne tare, un tatuaj mare si interesant pe spate. Un minus,ar trebui sa-si mai ajusteze abdomenul-are putina burtica.

Oral:9 Bine executat, ruperi de ritm,atentie si in vecinatati.

Normal:Ramas pe data viitoare.

Anal:Nu am intrebat

Investitie 100 Lei (5 lei/minut pentru circa 20 minute de rasfat).

Cred ca este pe un loc fruntas la capitolul calitate/pret si personal am sa revin.

La iesire mi-a prezentat si "colega de camera" o "ebony" care merita incercata.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare,

 

Cu ceva treburi in zona ,ma abatui (ca sa fiu in ton cu zona) putin prin Cetatea Baniei pentru ceva dezmat.

Am studiat atent "piata" si am zis sa incerc la Karla.

Dincolo de recenzii am luat in calcul si locatia-usor de iesit spre Bucuresti.

Sunat in jur de ora 11 fara succes.

Revenit cu tel 15 minute mai tarziu-de data asta cu succes-si ma programeaza in 10 minute.

La parter erau niste persoane dubioase, m-am speriat putin dar aveam sa realizez mai tarziu ca nu aveau nimic in comun cu subiectul (la coborare disparusera cu totii).

Urc in binecunoscuta locatie si sunt intampinat de la usa in chilotei si cu niste sani dementiali pe afara.

Decid sa raman pt o finalizare, atat imi permitea timpul.

Fuga la dus, apoi prezent in camera de "tortura".

Optat initial pentru O si N protejate;in final am prestat numai O.

Prestatia o categoriresc ca fiind foarte buna.

Oralul poate fi si NP dar pentru finalizare orala se percepe extra.

Karla are un fizic bun, frumusica, sani mari; corp intr-adevar cu tenta de brazilianca.

Sa acordam calificativele:

Locatie:9 usor de ajuns pentru cei care nu sunt de-ai locului

Apartament:7 -destul de modest dar nu m-am dus acolo sa decorez. A contat lipsa AC, iar pe caldurile astea este destul de neplacut.

Fata:9 frumusica, ten inchis la culoare, sanii foarte mari, fund apetisat, carne tare, un tatuaj mare si interesant pe spate. Un minus,ar trebui sa-si mai ajusteze abdomenul-are putina burtica.

Oral:9 Bine executat, ruperi de ritm,atentie si in vecinatati.

Normal:Ramas pe data viitoare.

Anal:Nu am intrebat

Investitie 100 Lei (5 lei/minut pentru circa 20 minute de rasfat).

Cred ca este pe un loc fruntas la capitolul calitate/pret si personal am sa revin.

La iesire mi-a prezentat si "colega de camera" o "ebony" care merita incercata.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

O poza deosebita, prin prisma faptul ca iti confera posibilitatea de a da frau liber imaginatiei, conturand formele oarbe in fundalul mut. Magulitor. Ma bucur ca nu sunt singurul pe care il bate telefonul cand scrie pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Voluptoasa. Esti interesanta, macar pentru sanii aia mari si alte forme "latino". Apropo, incerc sa-ti fac un bine. Ti-a ramas poza setata pe whatsapp in care ti se vede fata. Deci oricine vrea sa afle/vada cum esti, o poate face salvandu-ti numarul si intrand pe whatsapp. Fa ceva in legatura cu asta, ca nu e ok. Te pup, numai bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...