Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

apropo...are un nou nr de tel.: 0767438131

si anuntul suna asa:

denisa 40 finalizarea si 100 ora"doar pt domni

buna sunt bruneta plinuta sani mari fund mare am 28 ,1,63,70 kg te astept sa iti petreci din putinul tau timp liber cu mine ofer oral anal normal rog igiena si seriozitate nu raspund la sms bp sau nr privat sunati doar daca doriti sa veniti nu sunati ca veniti si cand colo nu veniti

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/denisa-40-finalizarea-si-100-ora-doar-pt-domni/7b0e657f79606554.html

Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

 

apropo...are un nou nr de tel.: 0767438131

si anuntul suna asa: anuntul cu 40 finalizarea nu Mai este valabil a fost o oferta in decemrie de sarbatori

denisa 40 finalizarea si 100 ora"doar pt domni buna sunt bruneta plinuta sani mari fund mare am 28 ,1,63,70 kg te astept sa iti petreci din putinul tau timp liber cu mine ofer oral anal normal rog igiena si seriozitate nu raspund la sms bp sau nr privat sunati doar daca doriti sa veniti nu sunati ca veniti si cand colo nu venitihttp://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/denisa-40-finalizarea-si-100-ora-doar-pt-domni/7b0e657f79606554.html

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la Denisa si o recomand din tot sufletul...chiar se misca foarte bine,nu comenteaza, e comunicativa...sincer la 100 de lei ora chiar ai tot ce vrei si si ii place ceea ce face..eu unul mai revin la ea am fost multumit...Denisa pregateste-te ca vin :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

Am fost la Denisa si o recomand din tot sufletul...chiar se misca foarte bine,nu comenteaza, e comunicativa...sincer la 100 de lei ora chiar ai tot ce vrei si si ii place ceea ce face..eu unul mai revin la ea am fost multumit...Denisa pregateste-te ca vin :)

buna ma bucur daca ti- a placut te astept va doresc la toti o zi cat mai placuta
Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

super pretu, ma duc si eu la ea ;) Denisa sunt urmatorul client

buna te astept pretul este 50 finalizarea oral anal normal ,100 o ora doua finalizari oral anal normal si am aceste preturi pentru ca sunt in sat giroc :)
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

buna te astept pretul este 50 finalizarea oral anal normal ,100 o ora doua finalizari oral anal normal si am aceste preturi pentru ca sunt in sat giroc :)

ms draga. abia astept sa vin la tine ;)

Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

Domnul oare acuma tu sa nu ai impresia ca o sa ma cert cu tine este treaba ta aici fiecare isi da cu parerea oameni buni Din Cate vedeti IN Anunt scrie 1,63 Si 75 DE Kg Acuma VA imaginati cum arat ,,,, cand vine cineva la mine eu ii intreb daca vor sa ramana si se vede cum arat de cum intra pe usa ca nu este intuneric cine a fost la mine poate sa confirme asta eu din partea mea nu trebe nimeni sa ma laude doara nu este concurs de miss aici daca vrea cineva sa vina daca nu asta este nu sunt disperata dupa clienti credetima

Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

dupa cate vad eu u pe toti certi si doar u ai dreptate, cand iti scrie cineva de rau imd sari cu ggura

da nu te-am certat ai dreptate sunt grasa dar sunt persoane care le plac si fete mai grasa imi cer scuze daca te-am certat poate nu ma-m exprimat bine o zi faina sa ai
Link spre comentariu

exact asta nu ai inteles denisa, pretu e ff bun nici alea dp strada nu au asaa p[ret cer mai mult, eu doar am vrut sa spun ca esti mai plinuta si am scris ca sine vrea sa te viziteze poate sa o faca care le plac genu. doar asta vroiam sa subliniez, o zi buna si tie

Link spre comentariu

  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

exact asta nu ai inteles denisa, pretu e ff bun nici alea dp strada nu au asaa p[ret cer mai mult, eu doar am vrut sa spun ca esti mai plinuta si am scris ca sine vrea sa te viziteze poate sa o faca care le plac genu. doar asta vroiam sa subliniez, o zi buna si tie

Ok am inteles imi cer scuze eu nu sunt asa imi place sa fiu prietenoasa chear daca nu Sunt pe placul tuturor eu vreau si incerc sa imi fac meseria cat de cat sa fiu ok nu vreau sa supar pe nimeni o sa fie si persoane care nu sunt multumite dar nu pot sa ma modelez dupa cum vrea fiecare si da ai dreptate sunt grasuta asta o zic sa stie toti se vede si in poze o seara frumoasa va doresc
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...