Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

" pentru că sunt multi care îmi scriu eu am specificat clar cei care nu ați fost la mine nu are rost să vă pierdeți timpul să imi scrieți" si in urmatoarele posturi posteaza numarul ei de telefon. Nu inteleg care-i faza? Primesti sau nu clienti noi? Daca nu primesti clienti noi, ce rost mai are sa-ti faci reclama aici pe nimfomane? Totul este in ceata cu tine. Eu am vb cu tine pe watsapp acum ceva vreme si mi-ai spus ca, lucrezi abia de saptamana urmatoare, cand nu mi-ai mai raspuns la mesaje. Mai bine nu ne mai induce in eroare, spune clar ca, nu iei clienti noi si gata, stergem topicul tau si ne vedem de drum.

Link spre comentariu
  • Oras:Banatistan
  • Oras:Banatistan

" pentru că sunt multi care îmi scriu eu am specificat clar cei care nu ați fost la mine nu are rost să vă pierdeți timpul să imi scrieți" si in urmatoarele posturi posteaza numarul ei de telefon. Nu inteleg care-i faza? Primesti sau nu clienti noi? Daca nu primesti clienti noi, ce rost mai are sa-ti faci reclama aici pe nimfomane? Totul este in ceata cu tine. Eu am vb cu tine pe watsapp acum ceva vreme si mi-ai spus ca, lucrezi abia de saptamana urmatoare, cand nu mi-ai mai raspuns la mesaje. Mai bine nu ne mai induce in eroare, spune clar ca, nu iei clienti noi si gata, stergem topicul tau si ne vedem de drum.

Daca vrei itzi cedez locul meu,prezinta-te cum as fi eu,zi ca ai fost la ea in 2017 prin iulie august

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Eu nu stiu de câte ori să mai repet am zis clar doar clienți mei vechi si de anuntaf anunț aici ca nu pot da mesaje la fiecare alți su t insueati au iubite nu vreau să le fac probleme de aia nu stiu ce nu ai înțeles și daca nu îți convine nu intra pe topi ul meu ca nu te obliga nimeni

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu nu stiu de câte ori să mai repet am zis clar doar clienți mei vechi si de anuntaf anunț aici ca nu pot da mesaje la fiecare alți su t insueati au iubite nu vreau să le fac probleme de aia nu stiu ce nu ai înțeles și daca nu îți convine nu intra pe topi ul meu ca nu te obliga nimeni

Pai eu n-am intrat pe topicul tau, am vb cu tine pe watsapp si pe urma n-ai mai raspuns.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

M-am intalnit cu ea acum vreo 3 saptamani,e super de treaba fata,cel putin din punctul meu de vedere,am programat intalnirea cerand 2 finalizari,a venit fata imbracata lejer,a urcat in masina si am mers intr-un loc retras,oralul il face fain tare,mie mi-a placut,altceva nu am cerut si nu stiu daca face altceva in afara de oral in masina,eu voi mai trece pe la ea,chiar daca e mai plinuta,lucru nederanjant pt mine,50 de lei o finalizare..eu am platit 100 pt 2 finalizari

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna seara

Am fost eu la domnisoara

Companie placuta

In drum spre ascunzis am vorbit una alta

Eu am optat pentru un oral

Am ajuns la fata locului

Un loc foarte bine ascuns

Am coborat din masina si am trecut la treaba

Deci pot zice ca face un oral de nota 10

Eu unu am sa revin la ea.... Plus ca chestia asta e o fantezie de a mea

Halatul... 50lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna azi sâmbătă lucrez program de la ora 21:30 până la ora 1.

Pret 50 finalizarea ON în funcție de igiena doar în mașină nu am locatie .

Eu sunt o femeie grasa ,mare cei care nu ați avut femei mai grase nu sunați.

Sunt bruneta păru îl am lung până la umeri dar îl țin pri s în coadă ochi căprui sâni mari fund mare 1,60 si 98de kg.

Anunțul este valabil mai mult pentru clienți mei vechi ei stiu cum arat am poze pe forum doar că am câteva kg în plus cei care ati fost la mine stiu ca nici înainte nu eram slaba o zi buna

Link spre comentariu

Alerta de grad zero!!!! Intalbit saptamana trecuta cu umflata! muie corespunzatoare aferenta, preluata de pe linia lui 7 din zona bisericii si dus in masina are loc batatorit discret. Problema e ca dupa cateva zile a inceput sa ma mance capul pulii si imi pute groaznic cand o belesc. Sunt sub observatie , nu am bubite , pete insa candeste rau. Spalaturi cu apa si ceai de musetel. Mancarimile insa persista. Evitati! Platiti sa va umpleti de boli! Nu am mai fost la altele deci sigur e de la ea. Cei patiti puteti confirma! restul grija maxima

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

E imposibil să fi luat ceva și stiu si cine ești ești tipul care ai zis că ne vedem ai venit si când m-am urcat în mașină ai zis dacă am să îți schimb 50de euro deși tiam tot spus că sunt grasă trebuia să imi spui în fața nu ești genul meu și că nu vrei ca nu ma supărăm eu când mă întâlnesc cu clienți ii întreb rămân sau nu interesant ce zici ca ai pățit mai ales că nici nu am făcut nimic mai ales când am văzut că mai luat dacă am să schimb 50de europene am coborât si am plecat asta cu boala e invenție dea ta plus ca eu nu mă întâlnesc cu multi clienți și doar oral fac fără in funcție de igiena nu stiu ce rezolvi ca ai scris asta

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am un client e însurat are si copil doar oral ii fac fără prez pai daca aveam vreo boala pai omul ăla nu mai venea la mine în primul rand si de o lună vine la mine chear sapt trecută a fost la mine in o lună a venit de 5ori eu nu pot obliga clienți care vin la mine să imi facă recenzie ca să vă demonstrez vouă cât de bine fac eu treaba e alegerea voastră faceți ce doriți deja m-am saturat de astea care se plictisesc sau care vor să îți facă rau

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...