Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Pai daca vrei poze fă-ți wathapp și ai să vezi și de vorbit nu pot vorbi cu restul așa am procedat și a fost ok și dacă cei ce au fost cu mine nu au dat detalii cum a fost la întâlnirea asta nu mai ține de mine ci de ei

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Scuze daca citești bine mai sus am specificat în mașină nu am locație si anal nu fac că nu mai vreau și normal nu.prea ai cum in mașină sincer acuma văd că tot scri dar scri degeaba am scris clar sus poze dau pe wathapp și programări tot acolo daca citești mai sus sunt persoane care au fost la mine ce ai dori mai mult de atât chear nu te înțeleg și de sunat daca suni nu răspund mie mi-e mult mai ok sa vb pe wathapp sper că ai inteles

Link spre comentariu

De curiozitate... A trimis poze cuiva? Mie nu mi-a dat pe WhattsApp si mai am un prieten care a cerut si nu a primit.

Inteleg ca esti plinuta/grasa... Dar trebuie sa ne ademenesti cu ceva... O buca, un san, niste ciorapi, chilotei, un dildo infipt adanc in fund... Niste pantofi cu toc... Adica na... Mai demult ne placea de tine ca erai plinuta si aveai poze faine... Acuma nu mai ai poze... Spui ca trimiti, iti cerem... Nimic!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 ore, nextzer0 a spus:

De curiozitate... A trimis poze cuiva? Mie nu mi-a dat pe WhattsApp si mai am un prieten care a cerut si nu a primit.

Inteleg ca esti plinuta/grasa... Dar trebuie sa ne ademenesti cu ceva... O buca, un san, niste ciorapi, chilotei, un dildo infipt adanc in fund... Niste pantofi cu toc... Adica na... Mai demult ne placea de tine ca erai plinuta si aveai poze faine... Acuma nu mai ai poze... Spui ca trimiti, iti cerem... Nimic!

Buna  😁ai dreptate nu te contrazic oricum e ultima data când o să mai răspund Da înainte puneam poze că aveam locație prestam servicii tot timpul acuma este ceva diferit adică de exemplului vi dai o ,,muie și atât ''🤣,,  cum ziceți voi băieți ,''eu am zis nu am locație doar in mașină 50finalizarea nu fac normal nu fac anal dar eu ori cum degeaba scriu aici că pe wathapp tot întrebați de normal anal poze dezbrăcată nu dau pentru că la întâlnire nu vin cu pantofi sau sexi îmbrăcată dau poza cu fata și cât sunt de grasa atat

Link spre comentariu
La 28.04.2021 la 18:12, nextzer0 a spus:

De curiozitate... A trimis poze cuiva? Mie nu mi-a dat pe WhattsApp si mai am un prieten care a cerut si nu a primit.

Inteleg ca esti plinuta/grasa... Dar trebuie sa ne ademenesti cu ceva... O buca, un san, niste ciorapi, chilotei, un dildo infipt adanc in fund... Niste pantofi cu toc... Adica na... Mai demult ne placea de tine ca erai plinuta si aveai poze faine... Acuma nu mai ai poze... Spui ca trimiti, iti cerem... Nimic!

Nu da poze si eu am cerut, desi nu am vrut sa vb cu ea pe whatsapp...dar am zis hai sa vad cum arata...arunca acolo 2 poze ca bunica-mea si atat...marketing 0, sunt curios cine sa duce dupa ea doar asa din vorbe?...unde o duce sa ii dea o muie in calea sagului? se suie in masina o ia in gura si ii da pana la capat si apoi pleaca..mi se pare foarte sec, am mai luat fete in masina dar na..mai scot si ele o tata, te lasa sa bagi mana...domnita asta din ce zice nu te lasa la nimic...sunt altele aici care cu 50 fac ON + NP, cu care poti vb la tel sa iti detalieze serviciile...cu asta nici la tel nu poti vb ca nu raspunde

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Eu unu am fost la domnișoara 

Nu o data.... De vreo 3 ori.... Si credema ca nu imi pare rau deloc.... Fata se pricepe foarte bine..... Iti face un oral foarte fain..... Si cu finalizare.... Eu is adeptul aventurilor in public..... Mie imi place maxim.... Adrenalina te prinde

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 ore, bodostanca a spus:

Pai si ne poti da mai multe detalii?? cum accepta finalizarea, face si cu inghitire? te lasa sa o atingi pe unde vrei?

 

Acum 3 ore, bodostanca a spus:

Nu da poze si eu am cerut, desi nu am vrut sa vb cu ea pe whatsapp...dar am zis hai sa vad cum arata...arunca acolo 2 poze ca bunica-mea si atat...marketing 0, sunt curios cine sa duce dupa ea doar asa din vorbe?...unde o duce sa ii dea o muie in calea sagului? se suie in masina o ia in gura si ii da pana la capat si apoi pleaca..mi se pare foarte sec, am mai luat fete in masina dar na..mai scot si ele o tata, te lasa sa bagi mana...domnita asta din ce zice nu te lasa la nimic...sunt altele aici care cu 50 fac ON + NP, cu care poti vb la tel sa iti detalieze serviciile...cu asta nici la tel nu poti vb ca nu raspunde

Mai omule tu chear ai o problema sincer ce tot vrei du-te la alea care îți oferă la 50 de toate și lasă-mă în pace nu vreau sa te iau și gata nu îți convine ce ofer du-te in alta parte și ai rezolvat problema ce tot insiști aici 

Link spre comentariu

Lasa tu colegul sa raspunda daca are detalii si vrea sa ne spuna si noua cum a fost cu tine...nu sunt singurul interesat de mai multe detalii si nu am nici o problema..si daca te sun si iti zic vin sa te iau tu zici hai asa ca lasa vrajala te rog ca nu tine,iei si tu la fel ca toate tot ce prinzi,atata timp cat nu ceri si nu oferi poze si confirmare e clar ca nu refuzi pe nimeni....asteptam mai multe detalii de la colegul :D

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Deci.... Am sunat pe domnișoara si neam intalnit in masina... Am mers undeva dupa pod undeva in dreapta... Intuneric total.... Nu e absolut nimeni acolo.... Am iesit din masina..... Si a început acțiunea 

Fata sa asezat in genunchi... Sia etalat tatele mari care le ador... Si a inceput un oral demential.... Cu flecme... Si adanc rau de tot... Am prinso de cap si o tinem in gura la ea... Ii bateam cateodata obrazul... Iar finalizarea era orala atunci... Acuma nu stiu

Eu unu ador chestia asta in public.... In fine

Fata pt mine ca si prestari are nota 10

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

😜😜bunabuna seara sunt disponibila vineri sâmbătă duminică luni și marți de la ora 14 până la ora 18 50 finalizarea oral ON in funcție de igiena nu am locație doar in mașină programările se fac pe wathapp o seara frumoasa 😘😘😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna azi mâine și sâmbătă program de la ora 14 30 până la ora 12 noaptea 50 finalizarea oral doar in mașină nu am locație seara se poate și normal acțiune se poate desfășura și în afara masini

Link spre comentariu

si eu am patit la fel acu vreo saptamana cu ea..pur si simplu a blocat total aiurea, nu a zis nimic nimic..mi-a date cateva detalii, vreo 2 poze si apoi block...

Chiar sunt curios sa ii aud explicatia la asa ceva...de ce plm sa blochezi asa fara sa zici nimic...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna azi lucrez de la ora 15 până la ora 1 noaptea duminică luni și marți încep de la ora 14 30 până la ora 18 , 50 finalizarea oral in funcție de igiena programările se fac doar pe wathapp nu am locație doar in mașină .

 

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna seara Luni și marți am program de la ora 14 30 până la ora 19 .

Oral 50 finalizarea

Oral normal 80 finalizarea

Programare doar pe wathapp

Nu am locație doar in mașină sau în afara masini.

Mulțumesc celor care au fost la mine până acum va 😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...