Sari la conținut

Buna sunt Milffa


Milfa

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad
Salut

 

Vazind pe forum aparitia unei noi oferte pe piata aradeana am sunat si obtinut o programare la Milfa. Sunat a doua zi la ora stabilita, asa cum ne-am inteles, a raspuns si m-a indrumat spre locatie.

De precizat ca este este punctuala, isi respecta clientii.

Locatia este in Vlaicu in apropire de Mall. Apartamentul este foarte frumos, cu 3 camere, dotat si utilat  moden. 

Fata este cea din poze, fizic, bruneta, cca 1.75m, sani mari, ochi frumosi, bronzata, piele fina si catifelata, nu este slim.

Am socializat pt a ne cunoaste si a destinde atmosfera, este zimbitoare si se face placuta, o doamna cu maniere. Apoi am mers la dus, baie spatioasa, prosoape curate, gel de dus, gasesti tot ce ai nevoie.

Revenit in dormitor am inceput actiunea. M-a asteptat dezbracata avea doar un voal pe ea, de care am scapat relativ usor, am inceput sa ne sarutam (de parca ne cunosteam de o viata), ii place sa se joace, ne-am sarutat peste tot, am continuat

cu un oral executat foarte bine, umed, se implica, alterneaza miscarile, cu atentie la zonele adiacente. Nu puteam ramane dator si am trecut si eu la un oral, piersicuta frumoasa, epilata, fara mirosuri specifice, foarte gustoasa...am avut o surpriza

si anume squirt (asta bineînțeles după ce m-a întrebat înainte dacă vreau),  Am continuat cu un 69, apoi a dorit sa continue doar ea cu oralul.

A urmat o partida intre sani, inainte de a ajunge la normal,foate placuta, avind in vadere ca este foarte dotata; apoi pus prezervativul si  trecut la actiune, am inceput cu "lady on top", trecut apoi in pozitia misionarului, apoi din lateral, este activa se

misca bine... apoi am trecut la doggy o priveliste superba unde am si finalizat. 

A fost o experienta extrem de placuta. Nu este genul de femeie care sa te grabeasca.

 

LOCATIE: 10 - apartament spatios cu 3 camere

ASPECT: 9  - are citeva kg in plus (depinde de gusturile fiecaruia);

IGIENA: 10 - nu am simtit nici un miros specific

ORAL: 10 - umed, deep cu atentie la zonele adiacente

NORMAL: 10 - schimba pozitii, se misca bine

ANAL: nu face

GFE: 10 - zimbitoare si atenta la dorintele tale

 

Halatul: 1h/250 lei

 

De revenit

O recomand cu placere!

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749771854
  • Oras:PE FORUMUL NIMFOMANE
  • Telefon: 0749771854
  • Oras:PE FORUMUL NIMFOMANE

Datorită programului încărcat,programările se fac ,cu o zi înainte!!!va pupa Milfa

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...