Sari la conținut

cumva sandra?


Postări Recomandate

  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

Cele mai bune dame de companie! Clipe de vis,servicii de nota 10,diferite jocuri si mici fantezii! Pozele ne apartin 100%100! Detalii la telefon! SUNTEM 3 FETE !! La telefon: 0760151960 si 073281778

 

 

Scuze, scriu de pe tel, si am crezut ca am reusit sa copiez anuntul;) multumesc pt intelegere

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

sunat pe ambele numere Imi raspunde o tipa pe cel de cosmote foarte plictisitia, cu muzica pe fundal si imi zice ca momentan nu mai este de actualitate. Eu unu nu m-as incurca sincer. Mai ales la cum arata pozele pot sa bag mana in foc ca prestatia e mediocra sau lasa de dorit, ceva gen oral= laba in gura

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Asa ma gandeam si eu:)...dar nu inspira incredere!!!!

. Incredere , de ce sa trebuiasca ?, doar nu-i spui pin-ul de la card sau unde ai ingropat ludovicii,futi cu balonul o parasuta , scurt pe 2
Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

ete na ... daca parasuta nu e decat "obiectul" de care tii cand futi ... mai bine o laba ..:) de ce?? nu iti faci nervi ca nu ti-au iesit iluzile, ai sanse mai mari sa termini, si nu in ultimul rand ai facut economie la buzunar.

Asa ca increderea poate insemna faptul ca respectiva te poate termina iar tu sa pleci satisfacut si multumit ca nu ai dat banii degeaba. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

ete na ... daca parasuta nu e decat "obiectul" de care tii cand futi ... mai bine o laba ..:) de ce?? nu iti faci nervi ca nu ti-au iesit iluzile, ai sanse mai mari sa termini, si nu in ultimul rand ai facut economie la buzunar.

Asa ca increderea poate insemna faptul ca respectiva te poate termina iar tu sa pleci satisfacut si multumit ca nu ai dat banii degeaba.

de acord cu tine pana la un punct, trebuie stabilit insa ce vrei sa faci, erotic vorbind , vrei sa futi sau sa faci laba, daca vrei sa faci laba, e simplu , sunt 1000 de feluri in care o faci, daca vrei sa futi e mai complicat, aici depinde de multe variabile, pentru ca mai intervine minim 1 persoana , uneori intervin probleme de genul tehnic,adica ungere precara, pozitii dureroase,etc etc sau probleme de gen sentimental, ideea e ca atunci cand futi trebuie sa iei in calcul si alte variabile , nu esti singur.. Ma intelegi??
Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

de acord cu tine pana la un punct, trebuie stabilit insa ce vrei sa faci, erotic vorbind , vrei sa futi sau sa faci laba, daca vrei sa faci laba, e simplu , sunt 1000 de feluri in care o faci, daca vrei sa futi e mai complicat, aici depinde de multe variabile, pentru ca mai intervine minim 1 persoana , uneori intervin probleme de genul tehnic,adica ungere precara, pozitii dureroase,etc etc sau probleme de gen sentimental, ideea e ca atunci cand futi trebuie sa iei in calcul si alte variabile , nu esti singur.. Ma intelegi??

Pe langa toate aceste aspecte, trebuie luate in seama problemele ei cu legea pt ca nu de mult a fost arestata. Si nu cred ca ar fi de folos in cine stie ce imprejurare sa fii cautat de politie si chemat ca martor;) la asta ma refer cand spun ca nu prezinta incredere. Nu vreau sa par paranoic, dar mai bine evitam.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Pe langa toate aceste aspecte, trebuie luate in seama problemele ei cu legea pt ca nu de mult a fost arestata. Si nu cred ca ar fi de folos in cine stie ce imprejurare sa fii cautat de politie si chemat ca martor;) la asta ma refer cand spun ca nu prezinta incredere. Nu vreau sa par paranoic, dar mai bine evitam.

. Ai dreptate ! Nu stiam toate aspectele problemei. Pas!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...