Sari la conținut

Plimbare la munte


Vizitator letsdocrazythings

Postări Recomandate

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Într-o pădure un sadic și o fetiță. Noapte, frig, vânt...

 

Fetița: - Mi-e frică, mi-e frică!!

 

Sadicul: - Ție? Da păi mie că mă-ntorc singur?

 

:)

 

asa face si asta oare,vrea sa vina inapoi singur de acolo??

:)

:)

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Pai e cam ciudat, iti dai seama. Nu te cunoaste fata si ii zici, Hai cu mine in padure! E cam aiurea.

hihi

sti vorba aia?

hai cu mine la padure sa culegem mure.....numai ca nu sunt mure inca!

dar poate se duc la schi!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hihi

sti vorba aia?

hai cu mine la padure sa culegem mure.....numai ca nu sunt mure inca!

dar poate se duc la schi!

 

=)) E riscant oricum dar fiecare face ce vrea pana la urma...daca vrea vreo fata sa se riste, aia e. Sau poate omul e ok.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

M-ati prins :blushing2 :blushing2 :laugh2

 

Oferta inca valabila.

 

pei mai intai spune cati bani oferi, ce conditii, in ce zona..Munte e si in Alaska..da detalii concrete despre excursie si fa-le sa fie interesante..Sunt multe care fac genul asta de deplasari..dar pana a le face sa iti trimita mail mai intai da-le detalii. Eu cunosc destule care fac genul asta de excursii..dar costa, si nu stiu cat de mult iti permiti.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator letsdocrazythings
Reputație: 0

pei mai intai spune cati bani oferi, ce conditii, in ce zona..Munte e si in Alaska..da detalii concrete despre excursie si fa-le sa fie interesante..Sunt multe care fac genul asta de deplasari..dar pana a le face sa iti trimita mail mai intai da-le detalii. Eu cunosc destule care fac genul asta de excursii..dar costa, si nu stiu cat de mult iti permiti.

Cine e cu adevarat interesat ma contacteaza pe mail pt detalii.Nu platesc nimic in plus pe langa faptul ca ma insotesc  pe cheltuiala mea, nu am spus ca doresc pe cineva sa mearga cu mine pentru sex, s-a ivit o ocazie in care nu pot merge singur.Dar daca nu exista amatoare de plimbari e ok, o seara buna!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...