Sari la conținut

Neli 0748526129


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Anunt:

EROII REVOLUTIEI  Neli, 26 de ani, placuta 1.67 m, 50 kg, sani nr. 4 , la domiciliul meu placeri dulci asa cum iti doresti tu de mult timp, nu joc teatru, nici nu mimez orgasmul, chiar il traiesc din plin.120/h

post-23590-0-19704300-1425467379_thumb.jpg

post-23590-0-80218600-1425467381_thumb.jpg

post-23590-0-20414500-1425467384_thumb.jpg

post-23590-0-13368400-1425467387_thumb.jpg

post-23590-0-27033100-1425467390_thumb.jpg

post-23590-0-79816000-1425467393_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Alta care are orgasm vede banii

 

 

WAT?????????????????

 

Ce bidoane are 

 

!!!!!!!!!!!

 

Doresc sa ne intoarcem la vechile reguli FRATE -----------  alea----  daca comentai ca prostu'''''''    a doua oara nu mai scriai pe acest forum.

 

DAR....... BANU CONTEAZA

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt doua,

Am fost eu acum cateva zile din pacate cam in graba, fata e cea din poze, frumusica, sani mari putin lasati sfarcuri bestiale.

Locatie Eroii revolutiei

aspect - 9

oral - 9

normal -

GFE - 10

 

80 lei

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Nu sunt doua,

Am fost eu acum cateva zile din pacate cam in graba, fata e cea din poze, frumusica, sani mari putin lasati sfarcuri bestiale.

Locatie Eroii revolutiei

 

aspect - 9

oral - 9

normal -

GFE - 10

 

80 lei

Din august 2012 nici o postare pe forum, doar cea de azi. Hmmmm...no comment.
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Nu am timp sa fac o recenzie ..am fost acum 2 saptamani la aceasta domnisoara si contrar asteptarilor data fiind locatia...s a comportat foarte bine...oral 9 normal nu am incercat ...per total este ok incearca sa te faca sa te simti bine!mai sta in apartament cu 2 nasoale da nasoale frate nu gluma

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat, pentru mine e de revenit daca ma aflu in vestul orasului.

 

Fata este subtire, cu sanii mari si foarte placuta la fata. E comunicativa.

 

Am incercat un normal, cu ea deasupra. Stie sa te excite, se comporta natural, variaza ritmul si miscarea. No FK.

 

Locul e relativ curat, exista prosoape curate, dar tot apartament muncitoresc ramane. E colega cu doua fete, dintre care s-a intrezarit una, in contrast evident cu fata despre care povestim.

 

Aspect 8, normal 9, gfe 8.5, loc 6.

 

Ah, numarul e 80, ora e 150. Pentru mine ora nu renteaza, dar daca as avea timp as veni de doua ori, la o ora distanta :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

poze cu domnita imbracata :)

 

http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/4/17/111846641.jpghttp://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/4/17/111912681.jpghttp://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/4/17/111912671.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu treaba in zona, sun. Raspunde o voce calma, dar deloc zglobie, ceea ce ma cam pune pe ganduri. Mai ales ca ce mai citisem p-aici era foarte discutabil. Servicii ONP f(igiena) + NP, 100 fin. 30 min. Zic ca ajung in 5-10 min. daca e ok si e ok. Parchez la metrou, sun, e la 25 m., urc. Dupa usa stil saorma, cica tocmai se ducea la dus.
Locatia OK, curat, cam veche dar pentru doar un dus merge, are colega dar nu a deranjat. Camera imi evoca un salon profi desi nu e decorata adecvat si are o canapea extensibila in loc de pat. Altfel curat.
Mergem in camera, cer si primesc o apa rece. Reconfirm servicii, cica doar finalizare corporala, intreb cat e 1 ora si zice ca nu e, daca vreau 1 ora platesc 2 fin. Pleaca ea la dus si revine in 2 min, i-am si zis ca e rapida. Marc 100 si plec la dus. M-a asteptat tot in prosop.
Mai chit-chat si hai. Inceput usor, sarutari pe corp amandoi, ma joc cu sanii aia nota 11 (putin lasati, dar la dimensiunile alea nu exista naturali sa stea in sus). Incerc FK, se fereste un pic, pana la urma se lasa si e nice (fumeaza, ca si mine, deci nu m-a deranjat mirosul). Trec la cuni, curat. Epilata de 2-3 zile (ca si mine dealtfel), dar Ok. Geme frumos, traieste momentul, se impinge, se misca, imi strange mainile pe sanii ei. La un moment dat zice ca sa se joace si ea cu mine. Zic ca poate termina ea prima, dar cica niciodata acolo, sa nu sper. Ok, renunt, stau pe spate.
Pupici, simulari de muscaturi, sanii grei pe la pula mea, very nice. O ia in gura, umed si destul de adanc. Foarte placut, dar a trebuit sa o opresc repede deoarece eu plin si CIM nu e in meniu. Cica ea cum se mai joaca cu mine? Punem un Love+ de capsuni, se mai umezeste cu saliva (m-a mirat, era deja uda de la cunni, probabil reflex) si LOT.
Termin aproape instant (statut de cateva zile), dar se impinge / misca / strange inca vreo 2 minute. Mi-a placut mult.
Ma curata atenta cu servetele umede. Ceva vorbe, mult ras, simpatica si deschisa fata. Cum stateam pe spate, vine si se lipeste de mine din proprie initiativa. Ma intreaba daca vreau dus, zic da, dar mai vreau sa zac 2 minute, doar nu o fi trecut timpul deja, desi mentionez ca nu am verificat ceasul la intrare. Cica nu de asta, doar a venit ea langa mine, putem sta, nici ea nu stie cat era cand am intrat... Well, poate marketing, anyway s-a salvat momentul.
Ma gandeam sa mai cer o tura, dar in buzunar doar 50 ron (portofel in masina, v-am zis ca am urcat cu inima indoita). Nu cred ca daca intram in negocieri iesea ceva bun, asa ca intolit si valea. Nu dupa inca un pupic in usa, chiar juma de FK. Cca. 35 min. DTD, nu m-a grabit deloc.
Concluzii:
- poze reale, not gipsy
- sani mari si fund mishto, insa micuta de statura. Fata patratoasa, dar cand rade e o placere. Pentru mine super, altii stiti voi ce preferati
- fata corecta, face ce zice, descrierea din anunt e corecta 100%
- servicii zic eu minimale si la un pret cam mare pentru ce face (la 200 ora ai CIM standard aproape oriunde)
- merita zic eu o tura si probabil o sa mai merg in trecere daca nu sunt incarcat ca azi (in sensul ca daca ii dau banii aia vreau s-o fut ca lumea, nu doar sa platesc incalzirea / descarcarea)
- va puteti simti bine la ea daca sunteti si voi in regula

Bafta!
 

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acum ceva timp am abordat-o si este amabila si simpatica la telefon.

Are insa program ca de magazin , 10-18.

Am anexat si doua poze incitante....ar cam trebui vizitata...

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acum ceva timp am abordat-o si este amabila si simpatica la telefon.

Are insa program ca de magazin , 10-18.

Am anexat si doua poze incitante....ar cam trebui vizitata...

post-75309-0-00808500-1470055644_thumb.jpg

post-75309-0-34372000-1470055657_thumb.jpg

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred ca mai activeaza, cel putin nu la numarul acela. Obisnuiam sa mai trec pe la ea ocazional ca era fix la gura de metrou de unde ies cand vin de la servici, dar dupa vreo 3 dati in care nu a mai sunat telefonul la numarul acela nu am mai incercat. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...