Sari la conținut

aparitie noua in cluj!!! ANDA 0751638600


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Locatia e pe str. Taberei nr 4, langa Boema.

Pozele sunt ultra-fake.

Pare misto la intrare, are o tinuta mulata alb cu roz supersexoasa, pantofi rosii etc.

Dar cand se dezbraca... Grasa, plina de celulita, sani lasati, mie mi-a pierit instant tot cheful.

Are ceva tatuaj la incheietura mainii drepte si niste ghiuluri opulente pe degete.

Mergeti si voi si scrieti o recenzie, ca mie mi-a murit si am plecat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Locatia e pe str. Taberei nr 4, langa Boema.

Pozele sunt ultra-fake.

Pare misto la intrare, are o tinuta mulata alb cu roz supersexoasa, pantofi rosii etc.

Dar cand se dezbraca... Grasa, plina de celulita, sani lasati, mie mi-a pierit instant tot cheful.

Are ceva tatuaj la incheietura mainii drepte si niste ghiuluri opulente pe degete.

Mergeti si voi si scrieti o recenzie, ca mie mi-a murit si am plecat.

 

Anunțul cu pricina:

ANDA, aparitie noua bruneta manierata, tandra si rabdatoare iti ofera companie intima oral, normal, , 69, sarutari corporale, cunnil, annil. etc. Intr-o locatie selecta si centrala. Pun pret pe igiena

 http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/6171325

 

Colegu scandal ion, ce tarife?

 

Din descriere îmi sună a tipeșa care are și anunțul http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/6194244 (150fin/250o) Telefon: 0757595717

Locația: C.Turzii lângă Hotel Ramada, acum vreo 3-4 zile.

Nici eu nu am stat, fiindcă mai dădusem de ea când am vrut să merg în inspecție la Alina: http://nimfomane.com/forum/topic/37805-alina-sex-total-0754698682/ și pe când am ajuns la locație (mai sus de Mol) mi-a zis că eu cu ea am vorbit de fapt și că Alina tocmai s-a ocupat. Nici atunci nu am stat.

 

Eu deja nu mai pot cu țeparele de genul asta. Poze false peste tot, se jură și pe mama că ele sunt și când ajungi îți piere cheful și de respirat.

 

Mai grav e că de când cu invazia asta de bucureștence ieftine (și nu mă refer la preț) din ultima vreme, stau și mă întreb cam cât de groasă poate a fi treaba, de au astea și crapii de Dâmbovița bani să închirieze atâtea locații, de dai bot în bot cu aceeași la distanță de câteva zile, în zone diferite.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Da, mestere Nelica, ea este. M-a facut sa astept 10 minute, dupa care m-a sunat de pe nr 0757595717.

Tarifele sunt cele pe care le-ai mentionat.

Ai perfecta dreptate, sunt gretoase maxim bucurestencele astea.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Da, mestere Nelica, ea este. M-a facut sa astept 10 minute, dupa care m-a sunat de pe nr 0757595717.

Tarifele sunt cele pe care le-ai mentionat.

Ai perfecta dreptate, sunt gretoase maxim bucurestencele astea.

 

Mulțam de confirmare.

 

@mod: se poate trece și al 2-lea număr în titlu? 

Posibil la de evitat pentru poze false?  :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator iusuf
Reputație: 0

Mulțam de confirmare.

 

@mod: se poate trece și al 2-lea număr în titlu? 

Posibil la de evitat pentru poze false?  :blushing2

de evitat clar! si eu am purces spre locatie, asteptat, am sunat iar, nu mai raspundea la tel si am renuntat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...