Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

frate, ai futut-o sau nu ? cum a fost ? ma doare-n pula pe mine de predica ta, ca sa fim noi baieti cu ele, ia zii cum ti-a supt-o cum te-a futut, asta ma intereseaza pe mine nu  polologhiile in plm...

 

Nu ma refeream sa fim baieti cu ele intr-un sens mai exagerat decat trebuie sa o facem 

Ideea e sa ne purtam civilizat pana vedem despre ce e vorba cu domnisoara daca vedem ca nu e loc si ca atitudine e de 2 banii nu e problema nu mai calcam pe acolo si gata cel putin eu asa fac dar in nici un caz nu ma apuc sa fac topicu-ri in care sa o fac in toate felurile doar pt asta..Stiu sigur ca are cine sa ii zica si in fata la un moment dat daca ceva nu e in ordine dar dc sa fiu eu ala ?

Bine cu ce am scris acum ideea e sa ai si tu ca barbat putina educatie ori in cazul unora pot spune ca si merita cu varf si indesat tratamentul preferential aplicat de fete  :laugh2 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

am inteles ce vrei tu s zici, dar puteai sa dai niste note in recenzia e mai sus sau ce vroia sa fie, ca sa pot sa inteleg si eu cam ce as putea gasii acolo....daca intelegi ce vreau sa zic :)

 

Eu ca impresie pot sa spun ca e super ok incearca sa te faci placut restul vine de la sine bafta :) 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

La telefon mi-a spus ca pt CIM e 200 finalizarea. Doar ea stie de ce se tot fereste sa o anunte public aici.

Nu ma feresc dar poate nici nu iti fac. Depinde daca esti ok.

Si nu este 200fin se face numai la ora..care da, costa 200lei.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu ma feresc dar poate nici nu iti fac. Depinde daca esti ok.

Si nu este 200fin se face numai la ora..care da, costa 200lei.

 

Adica sti cum e banii inainte hai la treaba si iti zice fami cu tare lucru dar tu pai nu ti fac ca ia uite ce murdar esti sau eu mai stiu ce dar banii ia dat omu 2 bastoane  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

spun public...ok..nu o sug decat cu prezervativ daca nu mi place igiena individului. Daca nu se spala pe maini CU SAPUN la intrarea in apartament nu pune mainile pe mine mai ales in zona intima. Fac cim numai oamenilor care consider eu ca se poate! Cui nu.i place apa si sapunul si conditiile puse..sa nu se deranjenze sa sune. Azi a venit un cl si am stat langa el de curiozitate sa vad se spala cu sapun? Nuuuu..pai cica e suficienta apa..pai daca asa se spala si la pl...mai pot face Cim? Dupa se mira ca dc pun prezervativ la oral .Concluzia...in functie de client..serviciile difera!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

spun public...ok..nu o sug decat cu prezervativ daca nu mi place igiena individului. Daca nu se spala pe maini CU SAPUN la intrarea in apartament nu pune mainile pe mine mai ales in zona intima. Fac cim numai oamenilor care consider eu ca se poate! Cui nu.i place apa si sapunul si conditiile puse..sa nu se deranjenze sa sune. Azi a venit un cl si am stat langa el de curiozitate sa vad se spala cu sapun? Nuuuu..pai cica e suficienta apa..pai daca asa se spala si la pl...mai pot face Cim? Dupa se mira ca dc pun prezervativ la oral .Concluzia...in functie de client..serviciile difera!

 

Cred cat de curand ca o sa parasesc forumu numai prostii invat pe aici eu care pana acum eram un baiat cuminte nu fumam nu mergeam la fete eram premiant la scoala vad ca m.am cam debusolat :)) 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Adica sti cum e banii inainte hai la treaba si iti zice fami cu tare lucru dar tu pai nu ti fac ca ia uite ce murdar esti sau eu mai stiu ce dar banii ia dat omu 2 bastoane :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

ma jur ca mi.e si rusine sa le zic unora..si le pun incet prez..aaa pai nu pot cu prez..pai nu ma face sa le zic..pai te.ai spalat inainte? Pai ma duc sa ma spal..bv ma pai pana acum ce ai facut?

Bai ce nu inteleg unii..care or fi curati..plm..nimic de zis..este ca nu toti vin spalati..si nici nu vor sa se spele..pana o sa vomit pe unu odata si aia e..

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma jur ca mi.e si rusine sa le zic unora..si le pun incet prez..aaa pai nu pot cu prez..pai nu ma face sa le zic..pai te.ai spalat inainte? Pai ma duc sa ma spal..bv ma pai pana acum ce ai facut?

Bai ce nu inteleg unii..care or fi curati..plm..nimic de zis..este ca nu toti vin spalati..si nici nu vor sa se spele..pana o sa vomit pe unu odata si aia e..

 

Ma faci sa ma simt jenat adica eu m.am protejat de fiecare data acum doar nu oi fi si nespalat :|

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

spun public...ok..nu o sug decat cu prezervativ daca nu mi place igiena individului. Daca nu se spala pe maini CU SAPUN la intrarea in apartament nu pune mainile pe mine mai ales in zona intima. Fac cim numai oamenilor care consider eu ca se poate! Cui nu.i place apa si sapunul si conditiile puse..sa nu se deranjenze sa sune. Azi a venit un cl si am stat langa el de curiozitate sa vad se spala cu sapun? Nuuuu..pai cica e suficienta apa..pai daca asa se spala si la pl...mai pot face Cim? Dupa se mira ca dc pun prezervativ la oral .Concluzia...in functie de client..serviciile difera!

Un baiat respectabil pe langa faptul ca e spalat si pafumat iti cere el sa ii pui prezervativ pentru simplu fapt ca in guita ta au mai fost in jur de 3000-4500 de puli hai recunosc am vrut sa fiu spiritual dar cel putin 2500 tot ai avut!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Un baiat respectabil pe langa faptul ca e spalat si pafumat iti cere el sa ii pui prezervativ pentru simplu fapt ca in guita ta au mai fost in jur de 3000-4500 de puli hai recunosc am vrut sa fiu spiritual dar cel putin 2500 tot ai avut!

pun pariu a tu esti unul din ala care nu se spala. Care ai branza la pula..bleeeaahh
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Un baiat respectabil pe langa faptul ca e spalat si pafumat iti cere el sa ii pui prezervativ pentru simplu fapt ca in guita ta au mai fost in jur de 3000-4500 de puli hai recunosc am vrut sa fiu spiritual dar cel putin 2500 tot ai avut!

 

Dar trebuie sa recunosti ca nu ti place cu fes !!!!!!  :refoz 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Stai ma nebuna mica pana la urma nu e rusine sa sugi pula pe bani ai copii tre sa le iei de mancare eu te inteleg! :) sa mori in fiare daca te mint si tu si copii tai care o sa te urmeze in cariera

ai dreptsugi . Pai o sa te adopt pe tine cacamas pe pieptu lu ma ta sa mananci tu. Pai la cate pule zici ca am supt..crezi tu ca mai e nevoie sa mi urmeze meseria? Te asigur ca nu mai e cazul..copii tai o sa faca scoala acolo unde se primeste baton cu lapte..mere sau morcovi..la noi nu e cazul..sttt taci saracule
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ai dreptsugi . Pai o sa te adopt pe tine cacamas pe pieptu lu ma ta sa mananci tu. Pai la cate pule zici ca am supt..crezi tu ca mai e nevoie sa mi urmeze meseria? Te asigur ca nu mai e cazul..copii tai o sa faca scoala acolo unde se primeste baton cu lapte..mere sau morcovi..la noi nu e cazul..sttt taci saracule

 

Are si el nevoie de un topic separat ba zici ca fac permanenta cu schimburi :-j 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Stai ma nebuna mica pana la urma nu e rusine sa sugi pula pe bani ai copii tre sa le iei de mancare eu te inteleg! :) sa mori in fiare daca te mint si tu si copii tai care o sa te urmeze in cariera

Ba asa o sa mori..scriind pe forum😂😂😂. Boule. Cica si tu baiat..ma pis pe tine de sclav.
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...