Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma jur ca mi.e si rusine sa le zic unora..si le pun incet prez..aaa pai nu pot cu prez..pai nu ma face sa le zic..pai te.ai spalat inainte? Pai ma duc sa ma spal..bv ma pai pana acum ce ai facut?

Bai ce nu inteleg unii..care or fi curati..plm..nimic de zis..este ca nu toti vin spalati..si nici nu vor sa se spele..pana o sa vomit pe unu odata si aia e..

 

Bwhahahahahahahaaaa pai mareste tarifu vii spalat 200 lei ora vi nespalat 1000 de lei ora =))) 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma jur ca mi.e si rusine sa le zic unora..si le pun incet prez..aaa pai nu pot cu prez..pai nu ma face sa le zic..pai te.ai spalat inainte? Pai ma duc sa ma spal..bv ma pai pana acum ce ai facut?

Bai ce nu inteleg unii..care or fi curati..plm..nimic de zis..este ca nu toti vin spalati..si nici nu vor sa se spele..pana o sa vomit pe unu odata si aia e..

 

Si nu se spune vomit se spune pana o sa am un orgasm alimentar pe unu odata si aia e ... :iagree 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si nu se spune vomit se spune pana o sa am un orgasm alimentar pe unu odata si aia e ... :iagree

doar aici comentezi slugoiule eu ti am zis ca te ai indragostit de tomberonu de roxanica vezi sa nu iti bati nevasta din cauza ei indragostitule!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unul din marii greii ai orasului Constanta e mort de vreo 7 8 ani cutarescule sa sti vb asta de la mine 

nu stiam ca boca a murit pula mea cred ca tu esti mai informat ca noi adica esti o tentativa de guvid si boca era idolu tau?! pismas pe voi de oligofreni taranoi de marginea orasului ce sunteti

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

nu stiam ca boca a murit pula mea cred ca tu esti mai informat ca noi adica esti o tentativa de guvid si boca era idolu tau?! pismas pe voi de oligofreni taranoi de marginea orasului ce sunteti

pai boule era vb de altcineva dar sunteti atat de prosti si de limitati. Noua ne place piata chiliei luatear S.dupa el:)
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

ROXANA TOMBERONISTA SA NE BAGAM PULILE IN INIMA TA SI A COPIILOR TAI CA SA NE AVETI LA SUFLET!

ti ai pus poza cu daniel la profil luate ar dupa el. Ba tampitule eu ti am zis ca esti mic. Te dai din buc acum:)) dar cun facem cu tine ca la buc iti pot da mai multa muie:)) du te draq in plm de scalv. Daca erai pula puneai poza cu tine. Obligat puneai poza cu cineva cunoscut. Eu trimiteam lumea la tine la usa. Si ce sa vezi nu erai tu ala:)

Da te draq in plm ti e frica de o pizda. Fii ma pula pana la capat.. altfel nu ma mai plictisi. Si scoate poza ta de profil cu chiraș ca mi bag pl in rasa ta

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

doar aici comentezi slugoiule eu ti am zis ca te ai indragostit de tomberonu de roxanica vezi sa nu iti bati nevasta din cauza ei indragostitule!

mancaiai kktul lu' extreme. Indragostisar moartea de tine sa te duci dupa daniel
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu stiam ca boca a murit pula mea cred ca tu esti mai informat ca noi adica esti o tentativa de guvid si boca era idolu tau?! pismas pe voi de oligofreni taranoi de marginea orasului ce sunteti

 

In fine cum zici tu chiar crezi ca are vreun rost sa ne certam asa aiurea 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu stiam ca boca a murit pula mea cred ca tu esti mai informat ca noi adica esti o tentativa de guvid si boca era idolu tau?! pismas pe voi de oligofreni taranoi de marginea orasului ce sunteti

 

Poza ta din cate stiu baiatu ala e mort de ceva timp asa ca.....

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

doar aici comentezi slugoiule eu ti am zis ca te ai indragostit de tomberonu de roxanica vezi sa nu iti bati nevasta din cauza ei indragostitule!

 

Acum vezi ca te ai spart ce zici pun poza de momeala sa creada altii care urmeaza sa i agati ca esti din lumea buna si n.ai treaba cu una si alta  :laugh2 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Acum vezi ca te ai spart ce zici pun poza de momeala sa creada altii care urmeaza sa i agati ca esti din lumea buna si n.ai treaba cu una si alta :laugh2

poate l ia dani dupa el daca tot si a pus poza cu el. Mai scrie la profil..nu te vom uita... Ba asdvx cacat unde te vezi ma pe fb? :)
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

mancaiai kktul lu' extreme. Indragostisar moartea de tine sa te duci dupa daniel

 

In fine hai sa revenim la scopul pt care a fost forumu creat ca nu suntem in alte relatii lumea oricum vb ia zi te fur la o cafea zilele astea ?  :blushing2 

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

4-5 DEASUPRA TUTUROR MAFACAAAAAAAAAAAAAAAAAAZ

fiecare cartier are cate unu..mai bun in pumn..bai bines la bani..ce facem aici ii luam pe la rand care e mai bun?
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

In fine hai sa revenim la scopul pt care a fost forumu creat ca nu suntem in alte relatii lumea oricum vb ia zi te fur la o cafea zilele astea ? :blushing2

fura.ma
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

eu stiu de ce-s capabil eu, restul e can can, ma doare-n pula :)) 

 

hai sa incercam usor usor sa readucem topic-ul la starea initiala cometarii si pareri despre fata in cauza si cam atat deja e prea sarit calu o vreme a fost vacanta mare acum a ajuns care i mai smecher in Cta ce zici ?

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

ce sa zic, tind sa cred ca smecheria e fix pula, ciocul mic si joc de glezne, ca nu asta e scopul in viata, cel putin al meu...dar ce nu pot sa inteleg eu vis-a-vis de tine e ca, la un momentdat cutarescu disparuse numai postase de cateva zile pe topicul asta, dar tu continuai cu reply-uri plm, si acum vii ca sa se revina la normal treaba pe aici, iar dupaia ai venit si ai intrebat de amelia, clar shaica se va sesiza si va incepe iar caterinca, esti ca vremea mosule :D :D 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ce sa zic, tind sa cred ca smecheria e fix pula, ciocul mic si joc de glezne, ca nu asta e scopul in viata, cel putin al meu...dar ce nu pot sa inteleg eu vis-a-vis de tine e ca, la un momentdat cutarescu disparuse numai postase de cateva zile pe topicul asta, dar tu continuai cu reply-uri plm, si acum vii ca sa se revina la normal treaba pe aici, iar dupaia ai venit si ai intrebat de amelia, clar shaica se va sesiza si va incepe iar caterinca, esti ca vremea mosule :D :D

 

Pai daca nu se baga cutarescu n seama aiurea cu mine eu ce interes crezi ca aveam sa fac circ aici? Eu chiar nu ii inteleg pe oamenii astia 

Ca fapt divers am intrebat stai calm ca oricum nu o sa se calmeze nimic si daca o sa taca ei din gura o sa apara altii 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ce sa zic, tind sa cred ca smecheria e fix pula, ciocul mic si joc de glezne, ca nu asta e scopul in viata, cel putin al meu...dar ce nu pot sa inteleg eu vis-a-vis de tine e ca, la un momentdat cutarescu disparuse numai postase de cateva zile pe topicul asta, dar tu continuai cu reply-uri plm, si acum vii ca sa se revina la normal treaba pe aici, iar dupaia ai venit si ai intrebat de amelia, clar shaica se va sesiza si va incepe iar caterinca, esti ca vremea mosule :D :D

 

De uimire intreb ma mir ca a tacut shaica din gura 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...