Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Alooo gara...nu ma amesteca unde nu sunt implicat...

Mah Ceferistule...ka la tini ie doar ku gară, vagoani si locomotivi...cum adika nu

tiamestica ? Pan acu 3 postari masticai cacatu ku pofta...si acusa zisi ku nuti puti gura ???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mah Ceferistule...ka la tini ie doar ku gară, vagoani si locomotivi...cum adika nu tiamestica ? Pan acu 3 postari masticai cacatu ku pofta...si acusa zisi ku nuti puti gura ???

 

Tu invata sa scrii romaneste si dupa aia mai vb 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Las ka kear la cit di prost iejti tu tat oi pricieput ka iejti un prost si pi moldovineasca mea. Oi scris an skinb tu ân romanieste ka analfabetu...tio ajutat la civa ?

 

Nu ! Viezi...tat un prost oi ramas !!!

 

:)))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mah Ceferistule...ka la tini ie doar ku gară, vagoani si locomotivi...cum adika nu

tiamestica ? Pan acu 3 postari masticai cacatu ku pofta...si acusa zisi ku nuti puti gura ???

 

Ba in final si la urma urmei ce nu vreti voi sa intelegeti e ca mie mi se rupe n 14 de ce vb voi aici fac ce vreau si nu trebuie sa cer parere la nimeni asa ca frustrare placuta n continuare pe forum uitandu-va la niste femei la care uni din pricina situatiei materiale nu o sa ajungeti nici sa i spalati lenjeria intima Ma ... pe voi sa visati vorbele astea si noaptea cand dormiti dava n c de muste bete puneti dq mana la munca lasati forumu n pace cu ale lui asistati social buni de nimic noroc ca mai aveti o portie de ajutor ca vi se stramba legea si daca no sa iesiti la carca o sa va mai dea  _)_ n gura 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sa sti ka pi mini nu ma supara remarca ka nu stu io sa scriu. Astai mireu ultimu argumient al prostilor cind li ânchid gura !!!

 

;)

 

Tu sa mi inchizi mie gura...=)) pai ba canarule te ai uitat ma ce zice fata asta de tine ? Te n slbz de terminat de viata cu replicile tale ca le stiu de la gradinita mars in _)_ mea la carat zapada ca nu ti mai vine ajutoru si no sa mai f nici picioare n gard de foame dapai femei ten c sa te rupa n oase 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In acest moment din pacate suntem intr-o perioada unde ne am intalnit ambele parti deci nu stiu fiecare unde i place

 

Mah prostule...ci dreaq tat zisi tu colea ?

 

Tu noi vizut ka so trecut la alta ietapa ?

 

Tu kear nu viezi ka iesti an plus ?

 

Duti mah si stai la coada la píine...ka sa fii calda cind ajunji la gara !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mah prostule...ci dreaq tat zisi tu colea ?

 

Tu noi vizut ka so trecut la alta ietapa ?

 

Tu kear nu viezi ka iesti an plus ?

 

Duti mah si stai la coada la píine...ka sa fii calda cind ajunji ls gara !

 

Tu vb ca sa trecut in alta etapa cand in Moldova pana acum cativa ani mureati de foame si veneati in Romania sa va faceti o bucata de paine ..Sunt in + vaaai hai ca ma simt prost nene

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mah prostule...ci dreaq tat zisi tu colea ?

 

Tu noi vizut ka so trecut la alta ietapa ?

 

Tu kear nu viezi ka iesti an plus ?

 

Duti mah si stai la coada la píine...ka sa fii calda cind ajunji ls gara !

 

Pai deh tema de dat palme lu Cantemir bagati si niste poze sa aveti cu ce va delecta privirea 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...