Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Roxanikooo...prostu asta al tau ie la fiel di prost si ân real life...sau doar aci vria sa ni convinga cai ciel moi prost ???

 

:)))))))))

 

Omule sincer acum nu ti se pare ca intreci un pic masura ? Mai dute n c de blegoman 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Poi mah prostule...ci lindicu mieu ari Cantemir di a fasi ku țîțili lu Roxana ???

 

E vezi asta e problema majora ca pana acum cateva ore spuneati ca eu vb mult cu Roxana pe topic si vezi domne sa vb in privat ca a luato topicu la vale dar acum noi ce facem il aducem la starea normala jucam bambilici 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cini dreaq vorbieste (an afara di prostu di tini) di migratia moldovienilor an tara romaniasca ???

 

Nu iau apararea romanilor si noi am fost niste tradatori ca Basarabia era a noastra daca nu faceam figura din al 2lea RM cand i.am pacalit pe nemti si am venit cu rusii inapoi 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cini dreaq vorbieste (an afara di prostu di tini) di migratia moldovienilor an tara romaniasca ???

 

Aaa deci tu acum nu vb numai eu nu ?  :laugh2  Ma pe bune gluma gluma dar hai macar sa fim cat de cat cu obraz ca eu si daca tac voi tot o sa vb pana vi se strica tastatura 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi mah prostule...pina azi...cie mori cacat ai adaugat tu la topingu asta ???

 

Cini dreaq tio bagat aiurismili tali ân siama ???

 

Tu nu viezi ka iesti un papagal ???

 

Tu clar noi futut la veata ta...da poati ti lasa Cantemir sa futi di aci âncolo !!!

 

:)))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Poi mah prostule...pina azi...cie mori cacat ai adaugat tu la topingu asta ???

 

Cini dreaq tio bagat aiurismili tali ân siama ???

 

Tu nu viezi ka iesti un papagal ???

 

Tu clar noi futut la veata ta...da poati ti lasa Cantemir sa futi di aci âncolo !!!

 

:)))))))

 

Asta e grava crede.ma cu nam .. in viata mea ...culmea poate nam facuto da i.am f pe multi la cap  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Poi mah prostule...pina azi...cie mori cacat ai adaugat tu la topingu asta ???

 

Cini dreaq tio bagat aiurismili tali ân siama ???

 

Tu nu viezi ka iesti un papagal ???

 

Tu clar noi futut la veata ta...da poati ti lasa Cantemir sa futi di aci âncolo !!!

 

:)))))))

 

Asta e grava crede.ma cu nam .. in viata mea ...culmea poate nam facuto da i.am f pe multi la cap  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pfff cata treaba au uni :)) eu ma chinui sa gasesc ceva bun de futut si voi va certati din nimicuri :))

 

Oho si inca nu ai vazut nimic cauta pe ytb canalul lui militianu si vezi ca are un video in care intreaba lumea pe drum care s problemele lor cele mai mari sa vezi acolo viata grea

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu iau apararea romanilor si noi am fost niste tradatori ca Basarabia era a noastra daca nu faceam figura din al 2lea RM cand i.am pacalit pe nemti si am venit cu rusii inapoi

 

Mah flacau...da tu iesti prost rau di tat mah !!!

 

Romani...Basabia...razboi...nemti...rusi !!! Mah tu iesi Basescu mah !? :)))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Roxanicooooooooo...trimitil fatah pasta dupe seminte...ka io cazut tavanu !!!

 

Iel nu so prins ka aci vorbim doar di pizda ta ??? :))))))))))

 

Vorbeste frate ce sa ti fac eu  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tu !!! Ka ti uiti cruciş la pizda lu Roxana si zisi ka or fututo nemtii !!! :)))))))

 

Era vorba de perioada 1939 1945 in citatul meu se vede ca ai trecut clasa prin toaleta scolii de mila 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Iextremule...hai gata ! Io am crizut ka ma joc frumos...da tu iesti mult pria prost di joaca !!! Duti an pizda mia di papagal agarici dezaxat ci iesti !!!

 

Am vizut multi prosti paci...ta tu iejti cireaşa tati !!! Bonboana dipi coliva !!! :))))

 

Roxy...imi cier scuzi fatah...am zis ka prostu asta iera iuby al tau...da tu iesti pria jmekera sa ți un prost ka asta prin preajma dijaba. Gata...mam prins...ie pria prost ca sa scapi di iel...ka doar deh...uniori un prost ie bun la casa omului !!!

 

Haidi pa !!!

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Vai dar ce amabilitati se schimba pe aici 😆😆. Hai ca imi place . Cred ca dupa ce imi rezolv problema cu femeile straine ( mentionez ..cu nevasta-mea nu am treaba povestita mai dus ) , cred ca o sa intru mai des pe forum ca e frumos . Asta daca ma acceptati si pe mine sa ma mai bag in seama din cand in cand 😆😆😆

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Iextremule...hai gata ! Io am crizut ka ma joc frumos...da tu iesti mult pria prost di joaca !!! Duti an pizda mia di papagal agarici dezaxat ci iesti !!!

 

Am vizut multi prosti paci...ta tu iejti cireaşa tati !!! Bonboana dipi coliva !!! :))))

 

Roxy...imi cier scuzi fatah...am zis ka prostu asta iera iuby al tau...ta iesti pria jmekera sa ți un prost ka asta prin preajma. Gata...mam prins...ie pria prost ca sa scapi di iel...ka doar deh...uniori un prost ie bun la casa omului !!!

 

Haidi pa !!!

 

:)

 

Tu ziceai intro vreme si de mine ca sunt Roxana deci nu ma mir acum ca ai crezut ca suntem impreuna  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Vai dar ce amabilitati se schimba pe aici . Hai ca imi place . Cred ca dupa ce imi rezolv problema cu femeile straine ( mentionez ..cu nevasta-mea nu am treaba povestita mai dus ) , cred ca o sa intru mai des pe forum ca e frumos . Asta daca ma acceptati si pe mine sa ma mai bag in seama din cand in cand

 

Ohoo esti destul de nou pe aici nici nu ai idee cate o sa vezi 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...