Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ce zici ?? Cum nu e Rox ? Pai ea a scris mai sus

 

Mi ai dat mie reply nu ei ..Hai sa nu mai vb aici ne a rugat acum cateva zile sa nu mai facem asa 

Lasa o recenzie daca ai ceva de zis in legatura cu ea si atat nu mai face offtopic vb in privat daca ai ceva de zis 

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Mi ai dat mie reply nu ei ..Hai sa nu mai vb aici ne a rugat acum cateva zile sa nu mai facem asa

Lasa o recenzie daca ai ceva de zis in legatura cu ea si atat nu mai face offtopic vb in privat daca ai ceva de zis

Ok.ok sa nu o suparam iar 😊
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Roxana scuza.ma ca mi am permis sa fac remarca asta oarecum nu trebuia sa o spun eu dar chiar mi se pare  deplasata atitudinea lui wolfy site-ul asta nu e pentru cea ce da el impresia ca ar fi 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

unde ai locatie? si pune si tu o poza din cap pana in picioare. Si in titlu unde e nr ar trebui un nume sau porecla ceva ca am tot sarit peste topicul tau si acum ca am intrat pe el 83 de pagini + mi-am adus aminte ca vroiam sa te fut acum vreo 2 ani 

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Nu te supara ca o simpla parere..esti agasant

O zi buna

Ok am inteles. Nu o sa mai scriu nimic in afara topicului. Sincer eu v-am vazut pe voi ceilalți ca mai scrie unu o gluma , unu o poza , altul injura si se balacareste cu altul si am zis sa mai scriu si eu din cand in cand . Se pare ca am inteles gresit . Daca am deranjat pe careva ii cer scuze
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ok am inteles. Nu o sa mai scriu nimic in afara topicului. Sincer eu v-am vazut pe voi ceilalți ca mai scrie unu o gluma , unu o poza , altul injura si se balacareste cu altul si am zis sa mai scriu si eu din cand in cand . Se pare ca am inteles gresit . Daca am deranjat pe careva ii cer scuze

 

Chestiile alea sunt vechi de anu trecut fata asta ne a rugat sa nu mai scriem decat recenzii esti capabil sa intelegi o rugaminte a cuiva ok nu iar bine si sanatate 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ok am inteles. Nu o sa mai scriu nimic in afara topicului. Sincer eu v-am vazut pe voi ceilalți ca mai scrie unu o gluma , unu o poza , altul injura si se balacareste cu altul si am zis sa mai scriu si eu din cand in cand . Se pare ca am inteles gresit . Daca am deranjat pe careva ii cer scuze

 

Si daca cea ce cauti e balacareala te asigur ca in sectiunea de Discutii Generale sunt suficiente paginii deschise cu acest scop din momentul asta eu nu mai scriu nimic ai ceva sa mi spui vb in privat 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ok am inteles. Nu o sa mai scriu nimic in afara topicului. Sincer eu v-am vazut pe voi ceilalți ca mai scrie unu o gluma , unu o poza , altul injura si se balacareste cu altul si am zis sa mai scriu si eu din cand in cand . Se pare ca am inteles gresit . Daca am deranjat pe careva ii cer scuze

 

Uite aici ceva de incurajare daca esti asa pudic dar imi promiti ca in timp ce asculti pui mana pe telefon si o suni  :blushing2  

Si daca dupa asta tot nu ti a trecut rusinea vb cu mine si te duc eu ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mi ai dat mie reply nu ei ..Hai sa nu mai vb aici ne a rugat acum cateva zile sa nu mai facem asa 

Lasa o recenzie daca ai ceva de zis in legatura cu ea si atat nu mai face offtopic vb in privat daca ai ceva de zis

 

  

Nu te supara ca o simpla parere..esti agasant 

O zi buna

 

  

Roxana scuza.ma ca mi am permis sa fac remarca asta oarecum nu trebuia sa o spun eu dar chiar mi se pare  deplasata atitudinea lui wolfy site-ul asta nu e pentru cea ce da el impresia ca ar fi

 

  

Chestiile alea sunt vechi de anu trecut fata asta ne a rugat sa nu mai scriem decat recenzii esti capabil sa intelegi o rugaminte a cuiva ok nu iar bine si sanatate

 

  

Si daca cea ce cauti e balacareala te asigur ca in sectiunea de Discutii Generale sunt suficiente paginii deschise cu acest scop din momentul asta eu nu mai scriu nimic ai ceva sa mi spui vb in privat

 

Mah da tu trancaniesti aci moi rau ka o țață pi uliță ! Ma mir ka noi zis civa di Cantemir. Nu di alta...da sa ti auzi si tu tastînd ! Moi ai si tupeu sai zişi lu Lupusor cai agasant !!!

 

Doamni ci prost !!! :)))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

E greu la inceput stiu si eu doar toti incepem cu prima in cazul meu nu trecusem mult de varsta legala pentru buletin Mai wolfy tata daca esti ambalaj sigilat spunei sincer lu fratele tau si o sa fac tot ce mi sta in putere sa intelegi ca esti in fata unei alegeri majore a vietii in care ai 3 variante de ales
1 Pui mana pe telefon si intri alaturi de o femeie in randul barbatilor
2 Pui mana pe cureaua de la pantaloni si incepi sa faci miscari sus jos
3 Dzeu la facut pe Adam dupa aceea pe Eva iar cand la intrebat pt ce a facut-o a raspuns ca pentru a nu fi singur insa in Biblie scrie si de distrugerea a 2 comunitati Sodoma si Gomora care nu se axau pe principiul Adam si Eva
4 Concluzia
Deci ori pui mana pe o femeie ori pui mana si faci coeficientul de frecare banuiesc ca sti fizica ori pui mana pe un alt wolfy timid ca si tine si va dati cu ciocanu la "gaze" intre voi
Decizia e a ta

 

Glossar

Gaze...si noi barbatii avem tuneluri 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

        

Mah da tu trancaniesti aci moi rau ka o țață pi uliță ! Ma mir ka noi zis civa di Cantemir. Nu di alta...da sa ti auzi si tu tastînd ! Moi ai si tupeu sai zişi lu Lupusor cai agasant !!!

 

Doamni ci prost !!! :)))))

 

Ce ai frate iar te a luat epilepsia

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu draguțu...da uniori ma lasa masca prostiia !!!

 

Fratioru lu sora...tu ai tiendinta so iei grav pi aratura !!! :))))))))

 

P.s. Ia zi...kum ie Ku Sodomia si bibliia...si gazili ??? :))))))))

 

P.p.s. Si porma aduni aminti ci ari a fasi tati balivernili tali dipi ultimili 2 pajini ku țîțiele lu Roxy ???

 

P.p.p.s. Inciepi sa viezi ka iesti un prost ? :)))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu draguțu...da uniori ma lasa masca prostiia !!!

 

Fratioru lu sora...tu ai tiendinta so iei grav pi aratura !!! :))))))))

 

P.s. Ia zi...kum ie Ku Sodomia si bibliia...si gazili ??? :))))))))

 

Pai tu te tragi din asa ceva nu mai bine imi spui tu ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu draguțu...da uniori ma lasa masca prostiia !!!

 

Fratioru lu sora...tu ai tiendinta so iei grav pi aratura !!! :))))))))

 

P.s. Ia zi...kum ie Ku Sodomia si bibliia...si gazili ??? :))))))))

 

P.p.s. Si porma aduni aminti ci ari a fasi tati balivernili tali dipi ultimili 2 pajini ku țîțiele lu Roxy ???

 

P.p.p.s. Inciepi sa viezi ka iesti un prost ? :)))))))

 

Sau pana sa zici mai bine hai sa l ajutam pe wolfy ca si tu esti purtator de flaut cu gusa nu mai radem de el gata hai sa rezolvam intr.un fel sa vada si el negru n fata ochilor 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Io cre ca Lupusor dorieste sai sufli tu ân flaut !!! ;)

 

Sufla tu in c.r la oaie sau fa ca n bancu ala cand era Bula n armata si la un moment dat mureau soldatii de foame dar au gasit o turma de oi si comandantu le a zis sa mearga fiecare sa bea lapte din ugerul oilor numai Bula pe masura ce trecea timpul tragea o gura si scuipa pe jos iar cand l.a intrebat de ce face asa a raspuns Cred ca oaia mea e berbec sa traiti 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...