Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Am fost acum câteva zile la domnișoara, undeva în zona Cuget liber, apartament la parter colega cu Mihaela. Este o tipa simpatica, plăcută și vorbăreata dar fizic am fost puțin dezamăgit... Micuța de înalțime și grăsuța,ceva celulita, cam nearanjata. Ca servicii nu am fost impresionat, oralul soft mediu, schimbat câteva poziții la normal. Nu m-am simțit grăbit dar nu am nici un motiv sa revin sau sa recomand. Ca și note un 6/7 pe linie...

Daca esti tipul de 2m sunt sigura ca ti am parut mica :))

Nearanjata?la ce te referi cand spui asta? Ca sa stiu ce sa mai imbunatatesc :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Daca esti tipul de 2m sunt sigura ca ti am parut mica :))

Nearanjata?la ce te referi cand spui asta? Ca sa stiu ce sa mai imbunatatesc :)

 

Micuța de înalțime era o observație nu un reproș. Referitor la aranjat ma refer la machiaj, manichiura,tinuta etc... gen pozele postate de tine în topic. Eu mi-am exprimat părerea și cred ca am făcut-o într-un mod politicos! Peace!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Micuța de înalțime era o observație nu un reproș. Referitor la aranjat ma refer la machiaj, manichiura,tinuta etc... gen pozele postate de tine în topic. Eu mi-am exprimat părerea și cred ca am făcut-o într-un mod politicos! Peace!

Nu am spus ca mi ai facut un repros, machiaj..cred ca rar sunt nemachiata..ca nu mi place sa ma boiesc asta e alta treaba..cat despre unghii..le rod :)) si nu suport chestii puse. La revedere
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu am spus ca mi ai facut un repros, machiaj..cred ca rar sunt nemachiata..ca nu mi place sa ma boiesc asta e alta treaba..cat despre unghii..le rod :)) si nu suport chestii puse. La revedere

 

 

ONICOFAGIA

http://www.csid.ro/health/sanatate/roaderea-unghiilor-onicofagia-cauze-consecinte-si-solutii-13499781/

ai problème ... :offtopic

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna Roxana! Am o întrebare ca am cotit ultimele pagini din recenziile tale și nu am găsit tarifele. Am văzut ca ești colega cu Mihaela_31 și la ea este 80/150. Aici pe profilul tău văd ca se vorbește cu totul altceva in afara de recenzii 😕

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Buna Roxana! Am o întrebare ca am cotit ultimele pagini din recenziile tale și nu am găsit tarifele. Am văzut ca ești colega cu Mihaela_31 și la ea este 80/150. Aici pe profilul tău văd ca se vorbește cu totul altceva in afara de recenzii 😕

Buna,

Da. Asa e la mn aici:)

Ma poti suna pe nr 0726132979

Fin la mn este 100lei, 200h.

Ma poti suna pt mai multe detalii. pup

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

important e sa facem ceva, dar ne pierdem vremea pe aici..ma mira ca inca nu exista interventii pe ziua de azi :))

Pai n.o mai pierde :)
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Noroc cu google ca altfel te apucai de citit carti din cauza mea :))

 

HA HA HA.. cand eram mic, aveam ticul  asta cu unghiile.Dar cu timpul prin autodisciplina si "teama" de a râde fratii-prietenii de tine m'am lepedat

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

HA HA HA.. cand eram mic, aveam ticul asta cu unghiile.Dar cu timpul prin autodisciplina si "teama" de a râde fratii-prietenii de tine m'am lepedat

Bn ca n am jeg :))

Si nu le rod din carne..:)

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Bn ca n am jeg :))

Si nu le rod din carne.. :)

 

asta tu sti!! Cum si ce fel de!!..mai stiu si cei care te viziteaza:)

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...