Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Eu am zis de mult chestia asta,dar n-ai cu cine sa te intelegi..sa deschidem un topic la dg..zic

Tu ai zis dar si tu ai tot intretinut asta. Ce plm te plangi atat cand si tu si altii vb incontinuu fara legatura cu ceea ce tr sa fie aici.
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Gata!daca nu a vrut nimeni sa deschida topic la dg,m-am indurat eu..puteti discuta acolo,fara probleme,aici vrem recenzii,poze,ca deja deveniti plictisitori,ma refer la roxanica29 si extreme

 

Ba da ce preocupat esti tu de pagina asta parca ai fi tu subiectu si esti mai deranjat ca Roxana de discutiile de pe aici dute ma si cauta-ti de treaba  

Sau pana la urma cine esti tu sa hotarasti pe paginile altora 

 

Dar iti promit eu solemn ca o sa se continue disputa aici sa vad ce o sa mai faci tu ala care ziceai acum ceva timp ca nu mai comentezi pe topicu asta 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

dar cei ca tine cum se numesc?...

 

Rasp la intrebare cu alta intrebare?  :laugh2  Ba nene e pagina ta ? ca sa fiu in nuanta la randul meu

Tu in loc sa ti vezi de treaba ta te f grija de altii care sincer in privinta mea mi se .... n 14 de tine si Roxana probabil la fel nu inteleg ce treaba ai tu sa hotarasti in numele altora Sau probabil esti ala care face exceptie de la a i se raspunde cu aceiasi moneda? 

De altii de pe aici nu zici ca au facut bahaus deh cine stie ti o fi dat Roxana flitu ala urat care l mai da ea si te doare corasonu sau care e motivu chiar nu inteleg In fine nu mi pasa ia.ti pagina care ai facuto si foloseste-o dimineata cand stai comod pe scaun si citesti ziarul intelegi tu Eventual daca continui nu i problema ca din nou acea pagina care ai creat-o tu cu manuta ta sa fie folosita in subiecte care te privesc strict pe tine ca deh doar tu esti initiatorul idei si sa sti ca nu e rea deloc 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

dar cei ca tine cum se numesc?...

 

postaci? promoteri? indragostiti?sau vânzatoarea cu user de futac?....daca se legalizreazā "vânzarea de palceri carnale"...

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Gata!daca nu a vrut nimeni sa deschida topic la dg,m-am indurat eu..puteti discuta acolo,fara probleme,aici vrem recenzii,poze,ca deja deveniti plictisitori,ma refer la roxanica29 si extreme

Bai maimutoiu mic si pricajit, dc insist cu prostia ta? Dc nu ma lasi sa stau linistită si sa.mi vad de treaba mea? Ca daca ma apuc de tine...e grav..crede.ma pe cuvant 🤣🤣🤣
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

postaci? promoteri? indragostiti?sau vânzatoarea cu user de futac?....daca se legalizreazā "vânzarea de palceri carnale"...

Na ,ca sa vezi..v.ati dat seama..ptttiiuuu ce ma fac acum?

Eu sunt extreme da. Asa, si?

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Rasp la intrebare cu alta intrebare? :laugh2 Ba nene e pagina ta ? ca sa fiu in nuanta la randul meu

Tu in loc sa ti vezi de treaba ta te f grija de altii care sincer in privinta mea mi se .... n 14 de tine si Roxana probabil la fel nu inteleg ce treaba ai tu sa hotarasti in numele altora Sau probabil esti ala care face exceptie de la a i se raspunde cu aceiasi moneda?

De altii de pe aici nu zici ca au facut bahaus deh cine stie ti o fi dat Roxana flitu ala urat care l mai da ea si te doare corasonu sau care e motivu chiar nu inteleg In fine nu mi pasa ia.ti pagina care ai facuto si foloseste-o dimineata cand stai comod pe scaun si citesti ziarul intelegi tu Eventual daca continui nu i problema ca din nou acea pagina care ai creat-o tu cu manuta ta sa fie folosita in subiecte care te privesc strict pe tine ca deh doar tu esti initiatorul idei si sa sti ca nu e rea deloc

pai nici nu ma cunoaste.
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

pai nici nu ma cunoaste.

 

De neinteles actiunile astea pentru niste oamenii care gandesc normal si pe care nu ii domina instinctul ci ratiunea ...Animalul are instinct ii e foame cauta pe drum gaseste o punga de resturi o mananca nu stie ca sunt daunatoare diferenta apare la om el avand in dotare pe langa instinct si ratiune care il face desi ii este foame si gaseste aceiasi punga de resturi sa treaca mai departe stiind ca daca consuma asa ceva pentru ca o poate face decizia fiind a lui risca sa aibe alte probleme...

Dar ma bucur sa stiu ca o persoana pe care nu o cunosc ii pasa de mine  :laugh2 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...