Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Dieci...fi atienta la faza asta...si porma videm cari îi proasta si cari îi zdreanta !!!

 

:)

 

Io vin aci pi Nimfo sami vind pizda ?.............NU !

Tu vi aci sa o dai pi bani ?......................DA !

 

Io dau bani pi anunturi pi Publi ?................NU !

Tu scoti bani din buzunar ka so vinzi ?...........DA !

 

Io îs afectata dak impresia ie cas proasta ?......NU !

Tu perzi bani dak tăți afla ka iesti zdreanta ?...DA !

 

Io am plaşere dila caterinca asta di aci ?........DA !

Tu o iei ku aceiasi plaşere ?.....................NU !

 

Io am pele fina, matasoasa, mumoasa ?.............DA !

Tu ?..............................................NU !

 

:))))))))

 

Ia zi...cari îi proasta...cari îi zdreanța ??? Ghici ghicitoare cei ???

 

:)))))))

 

Ce nu vrei tu sa intelegi pentru ca ti au cazut creieri in rahat si iai bagat la loc fara sa I cureti e ca eu nu sunt cine crezi tu ca sunt persoana respectivaa a dat raspunsuri aici de pe contul ei ...nu ma deranjeaza ca vb aiurea si facem misto dar hai totusi sa lamurim cateva lucruri

1 Nu sunt Roxana probabil unii de pe aici si au dat seama

2 Nu ma ocup cu asa ceva

3 Sunt baiat

Dar hai sa incheiem ca deja e prea greu pentru tine

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ce nu vrei tu sa intelegi...e ca eu nu sunt cine crezi tu ca sunt persoana respectivaa a dat raspunsuri aici de pe contul ei ...nu ma deranjeaza ca vb aiurea si facem misto dar hai totusi sa lamurim cateva lucruri

1 Nu sunt Roxana probabil unii de pe aici si au dat seama

2 Nu ma ocup cu asa ceva

3 Sunt baiat

Dar hai sa incheiem ca deja e prea greu pentru tine

Ce nu vrei tu sa ântieleji ie ca ma doari ân pizda di cini iesti tu !!! ;)

 

1. Mise rupe di iesti Roxana, pestele, sau doar un prost !

2. Io ma ocup cu avertizarea baetilor di zdrente !

3. Io sint curva !

 

Da dice sa âncheiem...ka mii âmi plasi maxim caterinca...si am timp...si nu perd nimica. Roxana ie o zdreanta De Evitat. Nuca vriau io...ci ka asa au clasificato baeti di aci. Io nu fak altciva dicit sa subliniiez asta...iara tu ma ajuti !!!

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Honey...don't be so sure ! There's no limit to evil ! ;)

 

Uiti...ca sa nu zisi cas zdreanta ka tini...ka pi mini ma intereseaza pareria si opinia ta...posteaza si tu pîn la 200 si făti galbena...scriiemi un PM...si ti ajut cu probliema ta dermica. Am cumparat nisti produse cosmietice...cik di firma...da cari cre ka ierau expirati...si mea iesit nisti ieruptii oribili pi mini. Am gasit o chestii noua si revolutionara di tratament. Fasi minuni si pientru probliema ta. Nu prea stii mulți di tehnica ceasta...da pi mini ma uimit. O dat rezultati spectaculoasi...si repidi. Acuma îs din nou superba...ku pele inpecabila !!!

 

Dak vriei sa ti ajut...io fak asta pentru tini...ka asta tu nu prisepi...ka nam nimica personal cu tini...doar cu servişiili cu cari tu țepuiesti flacaii...si cu stilu asta al tau di țepară !!!

 

;)

 

Imi scapa mie cum se numeste era o melodie pe net si la caterinca era gen Amelio Amelio ai lav iu fa sou muci

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ce nu vrei tu sa ântieleji ie ca ma doari ân pizda di cini iesti tu !!! ;)

 

1. Mise rupe di iesti Roxana, pestele, sau doar un prost !

2. Io ma ocup cu avertizarea baetilor di zdrente !

3. Io sint curva !

 

Da dice sa âncheiem...ka mii âmi plasi maxim caterinca...si am timp...si nu perd nimica. Roxana ie o zdreanta De Evitat. Nuca vriau io...ci ka asa au clasificato baeti di aci. Io nu fak altciva dicit sa subliniiez asta...iara tu ma ajuti !!!

 

;)

 

Nu ma mai chinui sa ti explic tu nu intelegi de ce merge omu cu picioarele

Nus nici peste

Prost...hmmm de unde sti cata scoala am facut ciortanica dreacu ? Aaa parca da unde am invatat eu tu te bagai prin wc-uri cu profi

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ce nu vrei tu sa ântieleji ie ca ma doari ân pizda di cini iesti tu !!! ;)

 

1. Mise rupe di iesti Roxana, pestele, sau doar un prost !

2. Io ma ocup cu avertizarea baetilor di zdrente !

3. Io sint curva !

 

Da dice sa âncheiem...ka mii âmi plasi maxim caterinca...si am timp...si nu perd nimica. Roxana ie o zdreanta De Evitat. Nuca vriau io...ci ka asa au clasificato baeti di aci. Io nu fak altciva dicit sa subliniiez asta...iara tu ma ajuti !!!

 

;)

Mai ingrijeste si tu vizuina aia Amelio ca am auzit ca ai facut buchete de paduchi de cat ai stat prin padure :((

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Imi scapa mie cum se numeste era o melodie pe net si la caterinca era gen Amelio Amelio ai lav iu fa sou muci

Roxanikoo...I luv u 2 fă...da tăt o zdreanță iesti !!! :)))))))))

 

Io vorbiam serios di ci zişeam acolo. Ti pot ândruma la o solutie pientu probliema ta. Nu glumesc...si tu sigur nu şti di ia...sau ciel putin nu cred.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Roxanikoo...I luv u 2 fă...da tăt o zdreanță iesti !!! :)))))))))

 

Io vorbiam serios di ci zişeam acolo. Ti pot ândruma la o solutie pientu probliema ta. Nu glumesc...si tu sigur nu şti di ia...sau ciel putin nu cred.

 

Ba app...te dau o tura cu masina ? Am unn Mercedes negru :girly  e lat in spate avem destul loc cum dau de tine ?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Roxanikoo...I luv u 2 fă...da tăt o zdreanță iesti !!! :)))))))))

 

Io vorbiam serios di ci zişeam acolo. Ti pot ândruma la o solutie pientu probliema ta. Nu glumesc...si tu sigur nu şti di ia...sau ciel putin nu cred.

 

Ba Roxana e sanatoasa tun credema Tu esti bolnava din sarcina nu de la nastere a luato stropu aiurea

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ba app...te dau o tura cu masina ? Am unn Mercedes negru :girly  e lat in spate avem destul loc cum dau de tine ?

Mah cauti pi Nimfo...cai plictiseala mari iarna. ;)

 

Io am rau di masina...da nu dãla ku vomitaturi...mie ca ma cac ku diaree pi masina ta !

 

:))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Roxanikoo...I luv u 2 fă...da tăt o zdreanță iesti !!! :)))))))))

 

Io vorbiam serios di ci zişeam acolo. Ti pot ândruma la o solutie pientu probliema ta. Nu glumesc...si tu sigur nu şti di ia...sau ciel putin nu cred.

 

Ce ziceai de psoriasis? ba nene ba serios? da deh te doare gura vorbeste cat vrei

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pai ce sa i placa lu'asta? Ca e un gras libidinos caruia ii ramane mancarea in barba cand mananca. Fimiar scarba.

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Sa I fie lui de dimineata cand se uita n oglinda ca ardeleanu si zice ...Mandru mis fucemas =)))))

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deja mi am pierdut rabdarea cu tine asa ca....De unde mm sti tu fa rapandulo cu ce parfum ma dau eu ca e ieftin ? Pe bune vrei sa vezi ?

Ia zi fă...ku cie cacat di parfum ti dai mare ka ti dai. Da sa nu zisi cai dila Guess ka dija âmi vini sami vars mațili!!! Şti ka numa zdrentili se dau ku Guess !

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mah cauti pi Nimfo...cai plictiseala mari iarna. ;)

 

Io am rau di masina...da nu dãla ku vomitaturi...mie ca ma cac ku diaree pi masina ta !

 

:))))))))))

 

Pai nu ca am in spate o lada cu capac unde intri perfect si nam treaba cu tine stai acolo pana ajungem intr-un loc mai ferit

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai nu ca am in spate o lada cu capac unde intri perfect si nam treaba cu tine stai acolo pana ajungem intr-un loc mai ferit

Mmmooooaaaammmaaa !!! Mah tu iesti Al Capone si io nu stiiam !!! Ia moi zi...ân cie filme oi mai jucat ??? Sa nu zisi di alea ku prosti...ka di alea se ştiie dija !!!

 

:)))))))))))

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...