Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))) 

sa moara frankfurt daca mint iauite ce zice ca da din pix ca il baga pe ala la parnaie e nasoala asta ma e cotorista de aia dusmanoasa cae te talhareste si iti da si boala

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce ai facut bobita ma ameninti?

Pai bobita pana vine boca mai dureaza..duceateai dupa el. Doi..sa nu ai surprize

Esti un scalv gata..mi am dat seama..dai nume de baieti..ai auzit si tu de unu din cta si gata ma

Sclavule..inainte sa ameninti..intreaba te daca si poti sa duci pana la capat..e loc nu e loc...pisamas pe tine si pe fam ta. Hai ca iti dau grade daca mai vb cu tine. Am inteles..esti un sclavoi..ok

Daca erai pula ma amenintai in fata nu pe internet..doar nu ti.e frica de i pizda?

da ce urat vbesti de baiatu ala ca si cum ala e la ocna si sa se duca si astalalt dupa el adica razi de baiatu ala ca e la cusca cand era afara nu vorbeati asa tarfe penale

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

da ce urat vbesti de baiatu ala ca si cum ala e la ocna si sa se duca si astalalt dupa el adica razi de baiatu ala ca e la cusca cand era afara nu vorbeati asa tarfe penale

nu ma n ai inteles. Ala e mort sa se duca dupa el. Da sa se duca si la puscarie. Ia tu de unde ai mai aparut? Ce foc ai? Ai de facut vreo recenzie???
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

da ce urat vbesti de baiatu ala ca si cum ala e la ocna si sa se duca si astalalt dupa el adica razi de baiatu ala ca e la cusca cand era afara nu vorbeati asa tarfe penale

a ziceai de boca..pai daca ma aneninta ca iese boca si ca mi face boca:))

In primul rand nu se da nume..inseamna ca e pizda. Doi ma doare n pizda de amenintarile lui. Pai el si a pus poza la profil cu un prieten de al meu de l bucuresti care a murit. Ma simt chiar amenintata😂😂😂. Tarfe penale..cine sloboz rade ma de ala ca e la puscarie? Ba v a inebunit d zeu?? Pai daca eu iti zic tie duceateai dupa ala...inseamna ca rad de el ca e la pusc?? Ba duceti va si lasati ma ca numai pule jmechere pe aici. Tu daca esti nu stii sa citesti..nu mai scrie.

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

ia uite ce zic baietii ca ai sida nu stiu nu ma risc la asta are reclamatii multe

pai si care i pbl??😂😂😂😂 lasa ma ca la cta e la moda sa mori tu si eu nu. Ma acuma ce sa fac si eu daca a zis ala ca am sida..asta e nenica..e bn ca stie ala ce sa zic. Lasa ma asa ca imi convine. Pai nu te mai risca iti dai seama😂😂 sida..a exagerat putin..doar hiv😂😂

folosim 3 baloane😂😂

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

sa moara frankfurt daca mint iauite ce zice ca da din pix ca il baga pe ala la parnaie e nasoala asta ma e cotorista de aia dusmanoasa cae te talhareste si iti da si boala

Doar ca tu esti inscris tot azi..ce ai facuf? Te a blocat pe celalalt?😂😂😊
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

E bine ca a trecut ceva timp si la vremea aia nu se vb de asa ceva pe aici deci n.am de ce sa fac analize oricum ca sa fie treaba treaba trebuiesc 2 teste la un interval de 6 luni intre ele iar cel de al 2lea da verdictu final
Baa ce bun e topicu asta dimineata la cafea :))

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

E bine ca a trecut ceva timp si la vremea aia nu se vb de asa ceva pe aici deci n.am de ce sa fac analize oricum ca sa fie treaba treaba trebuiesc 2 teste la un interval de 6 luni intre ele iar cel de al 2lea da verdictu final

Baa ce bun e topicu asta dimineata la cafea :))

Daaa nemaipomenit
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...