Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

bai fratilor......azi am avut " onoarea" sa vad cele doua "dive"  pe strada.....plimbau un caine  in zona  XXL.....  daca  Larisa mai e cum e......  Tatiana de horror de'a dreptul...cum dracu sa te duci la asa ceva si sa mai si platesti......    

Nu am avut timp sa iti dau si a doua replica si o s-o fac acum.

 

Dupa cum te-ai exprimat ca arat "horror", cred ca imaginile de mai jos ma reprezinta sigur  :laugh2  :laugh2  :laugh2

post-151608-0-45533000-1473787926_thumb.jpg

post-151608-0-01980700-1473787931_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

bai fratilor......azi am avut " onoarea" sa vad cele doua "dive"  pe strada.....plimbau un caine  in zona  XXL.....  daca  Larisa mai e cum e......  Tatiana de horror de'a dreptul...cum dracu sa te duci la asa ceva si sa mai si platesti......    

Ia zi boss tu la cine mergi sau cum arata cuceririle tale sa vedem ce gusturi rafinate in materie de femei ai.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca tie iti place harca,asta nu înseamnă ca trebuie sa placa l-a toata lumea.Numai ai cu cine te certa si l-ai luat pe băiatul asta in primire

Nu m-am certat cu cineva aici pe forum,tu esti ala cu cearta si cand i-am raspuns m-am referit la amandoua,Larisa si Tatiana.Si mai pune mana pe o carte de gramatica.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Dispai tu baba hodorogita

Daca nu sunt genul tau asta nu inseamna ca nu sunt genul nimanui. Nu te oliga nimei sa intrii aici daca considerri ca nu sunt genul tau. Dar cu astfeld e postari ai sa atragi atentia si daid e inteles ca iti incurc afacerile cu fetitele tale , altfel nu ai reactiona asa.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Daca nu sunt genul tau asta nu inseamna ca nu sunt genul nimanui. Nu te oliga nimei sa intrii aici daca considerri ca nu sunt genul tau. Dar cu astfeld e postari ai sa atragi atentia si daid e inteles ca iti incurc afacerile cu fetitele tale , altfel nu ai reactiona asa.

Oare toti care zic ca esti petarda,sunt proxeneti?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...