Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Mda..sunteti vreo 2-3 tare "destepti" care stiti doar sa comentati si sa va dati cu parerea , tu ai impresia k toata lumea e k tn sa isi piarda timpul pe net ? Sotul meu nu foloseste internetul draga , el stie de chei , roti , etc. Si inca ceva , incearca sa te abtii de la comentarii , nu cred k esti in masura sa le faci ;)..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Mda..sunteti vreo 2-3 tare "destepti" care stiti doar sa comentati si sa va dati cu parerea , tu ai impresia k toata lumea e k tn sa isi piarda timpul pe net ? Sotul meu nu foloseste internetul draga , el stie de chei , roti , etc. Si inca ceva , incearca sa te abtii de la comentarii , nu cred k esti in masura sa le faci ;)..

Lasa vrajeala....esti bine cunoscuta in Buzau.....inclusiv cine te "indruma"...... cu ce hotel ai "colaborare".....etc. Stiu ca nu mergi cu nimeni fara acordul respectivilor (stii tu la cine ma refer).

 

LE: Nu am nimic cu tine dar ma deranjeaza "vrajelile" tale. Tu fa ce iti place...cum iti place si punct. Anumiti posibili clienti din zona ta nu vin la tine pt ca nu le place ca-i conditionezi sa vina la un anumit hotel si pt ca ai "protectori". Pe cine nu deranjeaza aceste "chestii" o sa vina cu siguranta la tine pt ca esti o tipa draguta...sexi si iti faci treaba bine pt orasul Bz.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Scuza ma ca iti spun,dar sotul tau inseamna ca e prea prost.sau poate maninci tu cacat aiurea.tu crezi ca pe aici sunt numai fraieri?abtine te si vezi de suptul tau.si cu parerea imi dau cit vreau ca traim intr o tara libera si nici pestele nu ma opreste.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

chiar asa, Larisa, desi nu cred ca e cazul sa insist ca doar nu sunt eu sotul tau, Dar eu nu cred ca barbatul tau ar trebui sa fie Sherlock Ca sa puna cap la cap informatiile urmatoare si anume ca el e sofer de tir si ca nevasta-sa e curva daca iti vede pozele plus informatia ca el este sofer pe tir, oare ce gandeste.

Concluzia care se impune e urmatoarea: ori pozele nu sunt adevarate, ori sotul tau stie cu ce te ocupi tu si eu tind sa cred ca varianta B este cea corecta. Si nu te supara pe mine ca cred lucrul acesta, deoarece mai cunosc familii de genul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

pai, ce sa credem? Doar ca Larisa face o selectie riguroasa. Dupa cum a spus si ea, nu si-o pune cu oricine. Si, chiar asa, mai bine o lasam balta cu discutiile astea. Treaba sotului Larisei daca e de acord sau nu cu meseria nevesti-si. N-ar fi nici primul si nici ultimul care prefera sa-si lase femeia sa-si asigure banii de buzunar, decat sa-I dea el.

Hai mai bine sa vedem ce mai fac si celelalte domnisoare despre care ati mai scris pe aici, adica Andreea, Alina etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Pasarica
  • Oras:Pasarica

Cunosc baieti dar nu prea am mari tangente cu ei si pot spune ca se mozolesc cu asa zisele neveste dar de la un prieten bun care il cunoaste pe tip si mai bine ...........aflu ca se duc in tari straine cu nevastasa sa faca bani pentru traiul lor de lux.

 

Nu este exclus ca si in cazul Larisai sa fie la fel.

Cati sunt care stau cu asa zisele neveste.......fac si sex dar o trimite sa faca si bani.

Iar in cazul Larisei.......moama mama cate nu sunt care sotu se duce in deplasari si fac bani fara sa stie ei.

 

Deci fata probabil are dreptate, dar pe voi\mine trebuie sa va intereseze doar daca ofera servicii de calitate.

Nici peste daca ar avea nu m-ar interesa pe mine daca as sti ca sta cuminte la locul lui si fata ofera servicii de calitate.

Asta conteaza cel mai mult cred eu. Serviciile de calitate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Va anunt ca joi 26.03 si vineri 27.03 eu si colega mea Larisa vom fi in vizita in Buzau. Va reamintesc serviciile si tarifele mele, colega mea isi va pune ea anunt singura.

 

- 100 lei - 30 min o fin - oral si normal

- 150 lei - o ora - 2 fin - oral si normal

- 250 lei - 2 ore - maxim 3 fin

 

In tarifele de mai sus intra : 69, FK, CIM, COF, COB, cunillingus, anillingus (daca pers este rasa acolo),uro (activ/pasiv), masaj prostata si alte mici fantezii in limita bunului simt.

 

Locatia o voi da doar telefonic.

 

Daca vor fi cereri mai multe se va prelungi vizita noastra la voi.

 

Va asteptam cu drag sa ne relaxam impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Vizita noastra se prelugeste pana duminica inclusiv. Apoi in functie de cereri vom anunta daca mai ramanem sau nu.

Interesant...ati ajuns ieri si azi va prelungiti "şederea" pana duminica. Să inteleg ca initial doreati sa stati numai o noapte? =)) E o intrebare retorica.

 

PS: ceva nu se leaga.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Interesant...ati ajuns ieri si azi va prelungiti "şederea" pana duminica. Să inteleg ca initial doreati sa stati numai o noapte? =)) E o intrebare retorica.

 

PS: ceva nu se leaga.

In anuntul initial scrie ca am anuntat vizita ptr 2 zile , joi si vineri, si azi am anuntat ca vom ramane pana duminica. Ce anume nu se leaga?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

In anuntul initial scrie ca am anuntat vizita ptr 2 zile , joi si vineri, si azi am anuntat ca vom ramane pana duminica. Ce anume nu se leaga?

Intelegi tu destul de bine la ce ma refer :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...