Sari la conținut

Blonda simpatica sex total 0733318711


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Multumesc frate!

Nu prea mai au o mare valoare recenziile din pacate. Multi au ales sa futa si sa tina pt ei ca sa evite scandalurile care degenereaza pe threadurile fetelor.

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Nu prea mai au o mare valoare recenziile din pacate. Multi au ales sa futa si sa tina pt ei ca sa evite scandalurile care degenereaza pe threadurile fetelor.

Corect spus!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa nu ne jignim va rog!

Sa lasam loc recenziilor...

Cred ca ai interpretat complet gresit postul meu...sincer, am ales la intamplare un topic din toate de la Top si Testate de pe prima pagina, unde userul cu IQ-ul supraestimat de mine a postat. Zici ca omul a scapat cu mana-n tastatura spunand...nimic peste tot!

Nicio legatura cu tine laury...

Sa nu ne jignim? Oricum un dobitoc nu intelege ca e dobitoc, in orice mod i-ai explica, asa ca sunt convins ca nu am jignit pe nimeni ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Probabil i se termina contul premium zilele astea si omu a simtit nevoia sa treaca de 200 de posturi. Cum a bifat-o pe cea cu nr 201 cum s-a potolit. Eu cand am spus ca sistemul asta promoveaza prostia si non-informatia nu m-ati crezut...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Andra, sa inteleg ca lucreazi si in weekend, in acest interval orar ? 

Mersi !

Buna!

Eu lucrez tot timpul in acest interval, in fiecare zi, inclusiv in weekend.

Doar ca lucrez cate 3-4 zile in Bucuresti si alte cateva zile in alt oras. Depinde cum se nimereste.

Daca nu este deranjant (nu as vrea sa se interpreteze ca imi fac upuri de calitate indoilenica), voi anunta mereu zilele cand ma aflu in Bucuresti.

Momentan sunt plecata.

 

In aceasta saptamana voi fi in Bucuresti in weekend, vineri, sambata si duminica.

 

Inca ceva: programarea se face intotdeauna telefonic (nu prin PM, nu prin sms). Vreau sa aud vocea musafirului meu inainte de intalnire.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Cred ca ai interpretat complet gresit postul meu...sincer, am ales la intamplare un topic din toate de la Top si Testate de pe prima pagina, unde userul cu IQ-ul supraestimat de mine a postat. Zici ca omul a scapat cu mana-n tastatura spunand...nimic peste tot!

Nicio legatura cu tine laury...

Sa nu ne jignim? Oricum un dobitoc nu intelege ca e dobitoc, in orice mod i-ai explica, asa ca sunt convins ca nu am jignit pe nimeni ;)

In general spun Roberto ca nu trebuie sa ne jignim pe aici, nu musai referire la acest post...ai dreptate in ce spui!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!

Pentru ca am fost sunata azi si ieri de foarte multe ori , as vrea sa va repet faptul ca mai lucrez si in alt oras (Brasov) si ca sunt disponibila in Bucuresti doar in anumite zile, pe perioade foarte scurte.

Pana joi inclusiv NU SUNT DISPONIBILA IN BUCURESTI.

 

In aceasta saptamana sunt disponibila in Bucuresti vineri , sambata si duminica.

 

Va puteti face oricand o programare, cu rugamintea sa confirmati cu 30 de minute in prealabil.

Va reamintesc si serviciile mele (si  v-as ruga la telefon sa nu incepeti conversatia cu propozitia "buna, cu anuntul de pe forum, imi dai detalii?". )

Locatia mea se afla in zona Titan, sunt colega cu Irina Pitika (si nu numai :kiss3 ).

Programul meu (pentru atunci cand sunt disponibila in Bucuresti este in intervalul 10 00- 18 00).

Voi anunta in fiecare saptamana programul meu.

 

Serviciile mele sunt: oral protejat/neprotejat, in functie de igiena (eu decid acest aspect), normal protejat, anal protejat (fara exceptie. Nu ofer sub nici o forma normal sau anal neprotejate).

 

Preturile sunt urmatoarele:

1. o finalizare (aproximativ 30 de minute) oral si normal 100 ron

2. o ora oral si normal 200 ron

Pentru anal costul extra este 50 de ron.

 

Nu accept sedinte exclusiv anal.

Nu accept finalizare orala/faciala.

Nu ofer annilingus activ.

Accept cunnilingus si annilingus pasiv.

Nu fac sedinte de dominare.

Nu ofer uro, S.C.ato.

Nu primesc doi indivizi in acelasi timp.

Nu fac FK.

 

Programarea se poate face numai telefonic.

Nu fac programari prin PM sau sms.

 

Daca am telefonul inchis este posibil sa nu am semnal, sa fiu acasa cu familia si sa nu pot raspunde, sa fiu ocupata cu diferite lucruri (nu sunt telefonista si nu sunt "conectata" la telefon non stop. Asta o scriu pentru genul acesta de indivizi :

 

"Trimis Ieri, 17:15

Am sunat si joi si vineri la diferite ore si aveai telefonu inchis, dar oricum vad ca te comporti ca o zdreanta figuranta asa ca bine ca m-ai lamurit sa nu mai incerc  "  )
 
Programarea se poate face cu oricat timp inainte aveti placerea, cu rugamintea sa confirmati cu 30 de minute in prealabil.

Orice programare neconfirmata se considera anulata.

V-as ruga daca efectuati o programare si nu o mai puteti onora, sa anuntati.

 

Acestea fiind spuse, va astept sa va programati pentru acest sfarsit de saptamana.

Pupici!!

:kiss3 :kiss3 :kiss3 :kiss3 :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Ma scuzi ca imi dau si eu  cu parerea , dar aveam o lista si erai acolo :)

Acum dupa postarea asta mai speriat , repeti prea mult anumite amanunte , preturi etc si nu

toti suntem tampiti unii chiar intelegem ce anume citim , macar partial :)

Am mai intalnit genul asta de figura ,, va rog sa nu incepeti la telefon cu ...." dar cum ar trebui sa inceapa

o conversatie ? Ceva de genul : ,,Buna , vreau si eu o programare pe la 5 , se poate ? " Da ,, Multumesc " La revedere

Te-ai gandit ca poate cum tu vrei sa auzi vocea interlocutorului poate si noi suntem interesati de acest aspect , si noi

,,escordacii"  ne facem o anumita parere dupa ce discutam cu voi si ce ar fi mai potrivit in cazul unei astfel de discutii 

in afara de confirmarea verbala a serviciilor prestate. Nu de putine ori am citit ceva si am primit altceva :)

 

Imi cer scuze poate am exagerat nu am nimic cu tine dar daca o sa stai putin sa te gandesti o sa imi dai putintica dreptate :)

 

Succes 

  • Like 10
  • Minus 9
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rocker, am auzit numai de bine despre tine.

Stii bine ce am vrut sa spun.

La fel cum sigur si tu ai inteles ce am vrut sa spun.

Te sarut dulce si sper sa fac in continuare parte din lista ta de vizitat, pentru ca mi-ar placea sa ne cunoastem inainte sa ne facem o parere, posibil eronata.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...