Sari la conținut

Blonda simpatica sex total 0733318711


Postări Recomandate

Vizitator taki
Reputație: 0

Mai bine ca repeta mai multe ori (oricum mai mult scrie aic, mai putin i de intrebat la telefon, mai bine pentru ea si pentru cine i suna), din pacate multi clienti sunt "bula" ca ala ca i a trimis sms idiotic ala.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai bine ca repeta mai multe ori (oricum mai mult scrie aic, mai putin i de intrebat la telefon, mai bine pentru ea si pentru cine i suna), din pacate multi clienti sunt "bula" ca ala ca i a trimis sms idiotic ala.

Press one :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey!

Sunt in drum spre Bucuresti.

 

Sunt disponibila incepand de maine de la ora 10 00.

Vineri, sambata si duminica sunt in Bucuresti.

Programul este de la ora 10 00 pana la ora 18 00.

 

 

Luni ma "mobilizez" inapoi in Brasov,  (impreuna cu Karla.) .

 

Puteti incepe sa faceti programari, daca vreti sa ne cunoastem.

Maine o sa va mai incant si cu cateva fotografii.

Pupici dulci!

Serviciile mele sunt: oral protejat/neprotejat, in functie de igiena (eu decid acest aspect), normal protejat, anal protejat (fara exceptie. Nu ofer sub nici o forma normal sau anal neprotejate).

 

Preturile sunt urmatoarele:

1. o finalizare (aproximativ 30 de minute) oral si normal 100 ron

2. o ora oral si normal 200 ron

Pentru anal costul extra este 50 de ron.

 

Nu accept sedinte exclusiv anal.

Nu accept finalizare orala/faciala.

Nu ofer annilingus activ.

Accept cunnilingus si annilingus pasiv.

Nu fac sedinte de dominare.

Nu ofer uro, S.C.ato.

Nu primesc doi indivizi in acelasi timp.

Nu fac FK.

 

Programarea se poate face numai telefonic.

Nu fac programari prin PM sau sms.

 

Daca am telefonul inchis este posibil sa nu am semnal, sa fiu acasa cu familia si sa nu pot raspunde, sa fiu ocupata cu diferite lucruri (nu sunt telefonista si nu sunt "conectata" la telefon non stop. Asta o scriu pentru genul acesta de indivizi :

 

"Trimis Ieri, 17:15

Am sunat si joi si vineri la diferite ore si aveai telefonu inchis, dar oricum vad ca te comporti ca o zdreanta figuranta asa ca bine ca m-ai lamurit sa nu mai incerc  "  )
 
Programarea se poate face cu oricat timp inainte aveti placerea, cu rugamintea sa confirmati cu 30 de minute in prealabil.

Orice programare neconfirmata se considera anulata.

V-as ruga daca efectuati o programare si nu o mai puteti onora, sa anuntati.

 

Acestea fiind spuse, va astept sa va programati pentru acest sfarsit de saptamana.

Pupici!!

:kiss3 :kiss3 :kiss3 :kiss3 :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Fara sa fiu rau sau  inteles gresit ....... pe tine te inteleg :)

Doar o gluma nevinovata colega :)

 

 

Mai bine ca repeta mai multe ori (oricum mai mult scrie aic, mai putin i de intrebat la telefon, mai bine pentru ea si pentru cine i suna), din pacate multi clienti sunt "bula" ca ala ca i a trimis sms idiotic ala.

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Ma gandeam ca ai uitat si ca nu vei pune poze. Ma bucur ca m-am inselat si ca ai demonstrat ca esti o fata care respecta ceea ce promite ca face. :)

 

P.S. Esti buna rau :D

Sanii aceia sunt deliciosi!!, numai buni de gustat cu toate simturile. :yummy E buna rau, intr-adevar, :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma gandeam ca ai uitat si ca nu vei pune poze. Ma bucur ca m-am inselat si ca ai demonstrat ca esti o fata care respecta ceea ce promite ca face. :)

 

P.S. Esti buna rau :D

Promisiunea e datorie!

Multumesc!

 

Sunt disponibila in Bucuresti in acest weekend de la ora 10 00 pana la ora 18 00.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am fost vineri la Andra si pot spune din start ca merita un loc la TOP. Cel putin asta este Parerea mea.

Am facut o programare de joi pe care am confirmat- o si vineri . Andra ma asteptat imbracata sexy cu un body negru, pe tocuri, eram erect inainte de dus.

 

Dupa dus am platit 250 Ptr o ora total si a inceput distractia. Oralul a fost extraordinar, nepro , umed si cu deep, am pus caciulita si am continuat cu normal cuea on top , se misca foarte bine, sa ghemuit la pieptul meu , ma luat strans in brate de parca eram iubiti inca din liceu, in acelasi timp dadea din fund foarte bine si sanii aceia suberbi imi apasau pieptul, am mai schimbat cateva pozitii dupa care am trecut la anal, la fel de pasional si farasurprize neplacute. Am finalizat in prez. A urmat igienizarea dupa care am mai stat la povesti. Aici inca un plus mare, este o fata buna in pat, dar si cu care poti avea o discutie.

 

Runda a doua nu o mai descriu in detaliu, in mare ar trebui sa ma Repet.

 

Note:

 

Locatie :8 curat, discret

Aspect: 10, este pe gustul meu, cu forme, carne tare, sanii superbi,

Atitudine : 10 sociabila, glumeata, naturala

Oral :9,5 tehnica Buna

Normal : 9,5 se misca foarte bine

Anal : 10 curat, poti sa dau si tare

 

Per total eu recomand, Ptr ca m-am simtit foarte bine in compania ei, sper ca si ea sa simtit bine macar pe jumatatea mea.

 

Apor.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si maine sunt in Bucuresti. De la ora 10 00 pana la ora 18 00 (deja ocupata de la ora 16 00- 18 00 cu un domn de pe forum).

Andra,

Te rog sa ne comunici programul tau Ptr saptamana viitoare, Ptr ca abia astept sa ne revedem.

Te pup.

Saptamana viitoare luni, marti si miercuri sunt in Brasov.

 

In Bucuresti sunt disponibila saptamana viitoare joi, vineri, sambata si duminica in intervalul 10 00- 18 00.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am si eu doua vorbe pentru domnul care si-a facut programare la ora 10 si nu a binevoit nici sa anunte ca anuleaza : foarte urat din partea ta!

 

Domnilor, va rog frumos, cand faceti o programare si intervine ceva neprevazut, lasati un sms si anuntati ca anulati. Nici voua nu va plac tepele!

:no2 :no2 :no2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!

Multumesc tuturor celor care au avut placerea sa ma viziteze in acest weekend. Toate sedintele au fost reusite si pentru acest aspect nu pot decat sa va multumesc tuturor pentru ca stiti sa fiti "domni" in adevaratul sens al cuvantului.

Va spun sincer ca ma temeam de Bucuresti, dar dupa acest weekend mi-ati dat increderea sa mai vin prin orasul vostru aglomerat.

 

Din pacate am avut parte si de doi tepari (ambii de pe forum, le voi scrie numele in sectiunea fetelor. Foarte urat din partea lor, as fi putut face loc altor vizitatori care si-ar fi onorat programarea. Dar asta e, nu exista padure fara uscaciuni.)

 

Va anunt ca urmatoarele zile voi fi plecata in Brasov si revin in Bucuresti incepand de joi.

Va sarut dulce si va doresc o saptamana minunata!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...