Sari la conținut

Blonda simpatica sex total 0733318711


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!

Intrucat astazi am avut parte numai de "surprize" deloc placute, as vrea sa va anunt urmatoarele:

 

1. Nu mai accept programari facute din timp (astazi au fost 4 indivizi care s-au recomandat ca fiind informati de pe acest forum, si-au facut programare pentru o anumita ora si m-au "anuntat" cu 10-15 minute inainte de ora stabilita ca nu mai ajung.

Practic astazi tot programul meu s-a dus...

Daca eu as proceda asa v-ar conveni?

Daca eu v-as face programare la o anumita ora si cu 10 minute inainte v-as anunta ca nu mai am timp de voi, vi s-ar parea confortabil?

Daca nu va bazati pe programarea facuta, nu o mai faceti! Mai bine sunati sa faceti programare atunci cand sunteti siguri ca o onorati si ca va puteti incadra in timp, punctuali.

 

2. Cine intarzie din vina lui si nici macar nu binevoieste sa isi ceara scuze pentru intarzierea avuta (pe care nici macar nu o anunta), isi asuma timpul din propria sedinta.

Nu imi permit sa decalez toate programarile pentru unii care nu cunosc notiunea de bun simt.

Daca eu va respect voua timpul si programarile, va rog sa faceti si voi la fel.

 

Un domn care are programare la ora 14 fix si ajunge la ora 14 25 ar trebui sa se gandeasca si la faptul ca o sedinta de o ora nu poate sa dureze pana la ora 15 45.

 

Lucrez destul de putin timp in Bucuresti si atunci as vrea sa pot onora cat mai multe programari serioase.

Va rog frumos sa nu luati postul meu in nume de rau, dar sunt cam suparata pentru cele intamplate astazi.

 

O seara frumoasa!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am recidivat saptamana asta cu o noua vizita la Andra, de data asta am stat decat juma de ora din cauza programului meu, dar a fost la fel de placut ca data trecuta..

Acelasi oral bun , normal pasional si anal salbatic.

 

Andra aceeasi fata dulce cu un corp si Atitudine de nóta 10.

 

Eu imi mentin Parerea ca merita un loc la TOP.

Halatul 150.

 

Spor.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!

Sunt disponibila azi pana la ora 18 00.

Salutare,

Am recidivat saptamana asta cu o noua vizita la Andra, de data asta am stat decat juma de ora din cauza programului meu, dar a fost la fel de placut ca data trecuta..
Acelasi oral bun , normal pasional si anal salbatic.

Andra aceeasi fata dulce cu un corp si Atitudine de nóta 10.

Eu imi mentin Parerea ca merita un loc la TOP.
Halatul 150.

Spor.

Iti multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!

Multumesc tuturor celor care au avut placerea de a ma vizita azi.

 

Celor care mi-au dat "teapa" as vrea sa le spun ca nu e cazul sa revina cu "cerere", nu ii primesc pe cei care nu si-au onorat programarile.

Totodata vreau sa stiti ca astfel de mesaje nu ma intimideaza.

http://4.bp.blogspot.com/-WH6qfBZuO_M/VRbRXHGKqHI/AAAAAAAAAQQ/LCFI1AxxBP8/s1600/mda.png

Daca ma respecti, te respect. Daca iti faci programare, onoreaz-o!

Daca faci programare si nu poti ajunge, anuleaza!

Dar nu dai teapa si apoi vrei sa te primesc eu, dupa ce mi-ai stricat programul.

 

O seara frumoasa tuturor!

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Buna!

Intrucat astazi am avut parte numai de "surprize" deloc placute, as vrea sa va anunt urmatoarele:

 

 

2. Cine intarzie din vina lui si nici macar nu binevoieste sa isi ceara scuze pentru intarzierea avuta (pe care nici macar nu o anunta), isi asuma timpul din propria sedinta.

Nu imi permit sa decalez toate programarile pentru unii care nu cunosc notiunea de bun simt.

Daca eu va respect voua timpul si programarile, va rog sa faceti si voi la fel.

 

Un domn care are programare la ora 14 fix si ajunge la ora 14 25 ar trebui sa se gandeasca si la faptul ca o sedinta de o ora nu poate sa dureze pana la ora 15 45.

 

Lucrez destul de putin timp in Bucuresti si atunci as vrea sa pot onora cat mai multe programari serioase.

Va rog frumos sa nu luati postul meu in nume de rau, dar sunt cam suparata pentru cele intamplate astazi.

 

O seara frumoasa!

Buna Andra!!

Sa intelegem ca ,daca cineva intarzie 10 min si nu isi cere scuze si vrea sa ramana cu tine o fin ,timpul acordat lui se reduce la 20 de min?? :slap2

Zuper tare :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 ,asa le faci,multi se dau zmei pe aici.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Iar daca omul comanda o ora si intarzie 59 de minute, atunci vine, baga banii pe sub usa si pleaca.

Nu cred ca mai primeste parola de la usa :laugh2 :laugh2 :laugh2 ,eventual o oala de apa(cu gheata) in cap,Ice Bucket Challenge :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Salutare natiune!!
Si uite cum am fost bagat in sedinta de cel mic,cum ca,de la o vreme el consuma numai "cioba" si mai vrea sa schimbe meniul,ceva "carnitza proaspata",nici nu putea sa il refuz :slap2 ,pfff...daca se razbuna pe mine si ma lasa cand imi era lumea mai draga!? :cry2 .
Dupa o documentare mai amanuntita si dupa proba eliminatorie in zona unde aveam eu ceva treaba,am hotarat sa merg si eu la donsoara Andra.
Sunat la nr din titlu,facut prog si dupa ce m-am impiedicat de un mag din zona (ca deh nu este frumos sa mergi cu mana goala) am ajuns la locatia ei din zona Titan.
Imi deschide usa :date  o fetiscana frumusica foc ,blonda,cu parul trecut bine de umeri ,echipata ca in poze,si cu un zambet pe buze :gifs_ojos ma invita in camera de lucru unde facem cunostinta si imi prezinta oferta zilei.
Am batut palma pt 30 de min,i-am lasat cadoul pe o comoda si am plecat la baie :dus2 ,acolo totul ok,am abuzat de gelul de dus pt o igienizare ca la carte cu toate ca veneam de acasa,nu am vrut sa ii dau motive sa imi faca obs(nu imi sta in caracter sa dau astfel de motive),baia dotata cu strictul necesar si inca ceva in plus care nu ii intelegem rostul,mai tarziu m-am prins de faza,este vb de un cosulet cu bomboane care se afla pe masina de spalat(numai cei care viziteaza baie vor fii rasplatiti cu cate o bobonica :clap2 :laugh2 :laugh2 ).
Cand am iesit din baie,Andra ma astepta in costumul Evei(frumoasa priveliste) :movingthem1  pe hol pregatita de actiune.
Am intrat in camera,m-am intins pe spate in pat si in sec 2 Andra era deja peste mine si ii resuscita pe ala mic :felatie  cu un oral placut dar foarte banal,fara nici un fel de artificiu,fara mangaieli,fara atentie la zonele periferice,intr-un cuvant banal,am avut impresia unui fast fuck.
Dupa montarea prev,m-a incalecat pt aprox 1 min,am schimbat si am trecut eu la conducerea jocului :doggystyle timp in care ea era aproape total absenta,cu toate ca nu a comentat absolut deloc nici o pozitie a fost receptiva la ce pozitii am vrut dar implicarea a fost aproape de zero :cry2 .
Nu dupa mult timp am fin in prez fiind singura varianta de fin,pe corp nu se poate pt ca se irita,asta e,fuga la baie si echiparea.
Nu pot pune ca nu a existat acel click sau poate a deranjat-o ceva sau asa este ea mereu sau poate era mai grabita ca urma o captura mai babana,dar asta a fost sexperienta mea cu Andra,una care cu sig nu o mai repet,asta pt ca raportul calitate/pret nu a fost pe placul meu :no2 :slap2 :habarnam .
Prefer fetele mai pisicoso-lipicioase ,cele care intradevar te starneste si te face sa le doresti,ceea ce nu a fost in cazul donsoarei Andra.
La plecare am avut placerea :X  sa cunosc o vedeta a acestui forum si in sfarsit sa ma cunoasca si ea pe mine ,cu toate ca ea era ferm convinsa ca ma cunoaste destul de bine :wink2 .
Si acum juriul format din Eu si juniorul acorda urmatoarele note:
Locatia: 8 -curat ,liniste,echipata corespunzator dar modesta.
Igiena  :9 -nu am sintit mirosuri suspecte dar nu a facut dus (poate a facut inainte sa vin eu).
Corp   :9--10pt sani si 8 pt restul,putina sala nu cred ca strica
Oral    :7-slab,fara Cim ,fara nimic WoW.
Normal:8-fara implicare dar accepta orice pozitie.
FK     -lipseste din meniu.
Anal   :nu am servit.
Pret   :100ron/35 min door to door.
In speranta ca nu am deranjat si nu am jignit pe nimeni,va salut cu respect si pe fete le pup si le doresc o primavara frumoasa!!
Toate cele bune!!! :hihat :138x

PS:si eu inclin sa cred ca este vb de https://nimfomane.com/forum/topic/19335-andreea-0737269390-titan/

poate ne lamureste chiar ea :flowers2 .

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna Andra!!

Sa intelegem ca ,daca cineva intarzie 10 min si nu isi cere scuze si vrea sa ramana cu tine o fin ,timpul acordat lui se reduce la 20 de min?? :slap2

Zuper tare :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 ,asa le faci,multi se dau zmei pe aici.

post-56202-0-30777300-1428146023_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stau in pending, imi place ce vad, as incerca, dar nu pari genul pasionala, din ce citesc eu aici. Fiind la prima experienta de genul si ultima tare imi doresc ceva aparte. MAi astept cateva review uri. Juma' din topic e offtopic :)

 

Stii ca Gica Petrescu s-a trezit la autopsie !?  :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stau in pending, imi place ce vad, as incerca, dar nu pari genul pasionala, din ce citesc eu aici. Fiind la prima experienta de genul si ultima tare imi doresc ceva aparte. MAi astept cateva review uri. Juma' din topic e offtopic :)

 

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.

- E cineva acolo ?

- E cineva acolo ?

- Mai bine ma duc in padurice ...

- Mai bine ma duc in padurice ...

- Mai bine arunc o grenada ...

- Mai bine te duci in padurice !

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.

- E cineva acolo ?

- E cineva acolo ?

- Mai bine ma duc in padurice ...

- Mai bine ma duc in padurice ...

- Mai bine arunc o grenada ...

- Mai bine te duci in padurice !

 

:laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce-a făcut?

Dezvolta subiectul.pare interesant

 

Randunel, esti o fata inteligenta, cred ca ai vazut prin mass-media o multime de situatii cand pacienti s-au trezit la autopsie.

Au fost cateva cazuri si in Romania, popularizate si pe internet.

Era o gluma cu un anume substrat, oricum destinatarul ei nu s-a prins ...

 

PS

-D-le doctor, cum a murit Gheorghe ? (ca maine pe 23.04 e Sf. Gheoerghe, sa nu uitati)

-Nu stim inca.Tot ce stim este ca la autopsie s-a zbatut mult.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...