Sari la conținut

A incercat cineva 0758880147?


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Anuntul e "Discretă. Rog seriozitate." Raspunde la tel. cu o voce super adormita/sictirita. Meniul e 40 oral/50 combinat. 160cm, 50kg. Locatie Regia de tutun, Rocada.Eu am ezitat datorita vocii. Altcineva?

Link spre comentariu
  • Telefon: iganea10
  • Oras:Craiova
  • Telefon: iganea10
  • Oras:Craiova

Salut Pescarus, nu stiu daca mai prezinta interes tipa pentru tine, observ ca este mai veche postarea ta dar trebuie sa-mi fac datoria. Da, am vizitat-o de cateva ori pe tipa, prima din curiozitate, celelalte din necesitate. Tipa este blonda natural par lung, cam 25-26 ani, aprox 1,60 inaltime, sani medii, cur mai mult decat bombat, 60-65Kg. Problema cu vocea.. ai dreptate, s-ar putea sa fie gipsy, dar ceva gen Viorica de la Clejani. La fata e naspa. Locatia corespunde. Intru la ea si imi zice: ce vrei tu? ....eu... buna pace, un oral daca se poate! ..40 si stai pe spate! "Stai putin zic, vreau sa te iau si eu in brate, sa te mangai.." ea imi spune sa nu ii ating sfarcurile. Ma hotarasc la combinat pentru 50lei ca eram infierbantat. "Pot sa-ti pun mana la pizda? Nu ca ma infectez!" WTF!! Incepe un oral agresiv de parca s-ar fi razbunat pe pula, mi-a mestecat-o in dinti ca pe guma pana a facut-o franjuri, la propriu, pana la rosu. Normalul a fost cat se poate de anormal, in sensul ca pute de vai parul din nas cand o pui capra. In rest, accepta finalizare orala si chiar ii place, dar pleci cu ea pe targa! O chestie haioasa a fost ultima data, cand dupa ce i-am ejaculat in gura, ea nu s-a grabit sa-mi inece urmasii, comunicand cu mine cu gura plina prin semne. I-am zis: "faci gargara"? S-a apucat sa aranjeze lenjeria pe pat tot cu gura plina si asa am plecat. Probabil au urmat acte de canibalism. Nuuu recomand nimanui!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...