Sari la conținut

Alexandra 0736408956


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Domnisoara postează zilnic câte ceva ca sa tine topicul sus pe prima pagina...inevitabil ca se aduna o grămada de pagini fără nici o informație.

Pe lângă faptul ca e deranjant sa o vezi tot timpul cap de lista dar fără nici o Recenzie ....practica asta cu postarile are si darul de a arată a disperare ....ceea ce duce inevitabil la pierderea clienților prin dispariția curiozității....cel puțin așa vad eu lucrurile....

La început chiar am sunat-o pe domnisoara dar nu am reușit sa dau de ea....iar acum nu mai sunt curios...

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Numai deplasari
  • Oras:Numai deplasari

Nu sunt de acord cu tine... din cate vad eu, posteaza ocazional ca sa anunte ca in ziua respectiva lucreaza. Pe publi24 nu vad anunturi de la ea. Mie nu mi se pare ca ar fi disperata. Pe mine nu m-ar deranja sa puna o poza noua la fiecare postare :lol:

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Victoras, nici eu nu-s de acord cu tine, asa ca te contrazic si eu :P Am fost de 2 ori la fata asta, prima data in primavara cand i-au aparut anuntzurile mai la inceput, iar a doua oara in seara asta. Eu m-am simtzit foarte bine cu ea ambele datzi si chair mi se pare dintre cele ok. SImpatica, corp frumosm fare figuri in cap si stie si un pic de meserie :)

 

Nu i-am scris la inceput recenzie ca am intrebat-o si mi-a zis ca nu-i place sa apara tot felul de barfe pe forumuri de ea. Acum cica s-a razgandit, dar nu-i fac nici acum recenzie ca nu mai am eu rabdarea si inspiratzia aia de Sadoveanu de pe vremuri. ot doar sa zic ca e ok si merita vizitata.

 

Deci Victorasu, nu c-as lua eu apararea la curve, c-am invatzat de mult ca nu-i o ideea buna asta si alea la care le iei apararea sunt primele care incep sa-tzi faca figuri, dar fata nu mi se pare disperata. Dimpotriva, sa fii un pic mai selectiva cu clientzii, sa nu-i iei pe banda rulanta si sa nu fi disponibila tot timpul mie nu mi se pare disperare.

 

Mai degraba mi se pare disperare din partea unui barbat sa se planga pe aici pe forum ca nu reuseste sa ajunga la o curva si sa aiba impresia ca fetele ar trebui sa fie tot timpul la dispozitzia lui, sa-si faca program fix si strict, etc. Fratzilor pe bune acum, adevarul e ca-i plina lumea de curve si chiar avetzi de unde alege. Aia care se plang ca nu-s fete ok ori n-au bani si nu-si permit, ori nu cauta unde trebuie. Deci daca n-o gasitzi pe domnisoara oricand putetzi apela la alta fata ca sunt destule.... ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Victoras, nici eu nu-s de acord cu tine, asa ca te contrazic si eu :P Am fost de 2 ori la fata asta, prima data in primavara cand i-au aparut anuntzurile mai la inceput, iar a doua oara in seara asta. Eu m-am simtzit foarte bine cu ea ambele datzi si chair mi se pare dintre cele ok. SImpatica, corp frumosm fare figuri in cap si stie si un pic de meserie :)

 

Nu i-am scris la inceput recenzie ca am intrebat-o si mi-a zis ca nu-i place sa apara tot felul de barfe pe forumuri de ea. Acum cica s-a razgandit, dar nu-i fac nici acum recenzie ca nu mai am eu rabdarea si inspiratzia aia de Sadoveanu de pe vremuri. ot doar sa zic ca e ok si merita vizitata.

 

Deci Victorasu, nu c-as lua eu apararea la curve, c-am invatzat de mult ca nu-i o ideea buna asta si alea la care le iei apararea sunt primele care incep sa-tzi faca figuri, dar fata nu mi se pare disperata. Dimpotriva, sa fii un pic mai selectiva cu clientzii, sa nu-i iei pe banda rulanta si sa nu fi disponibila tot timpul mie nu mi se pare disperare.

 

Mai degraba mi se pare disperare din partea unui barbat sa se planga pe aici pe forum ca nu reuseste sa ajunga la o curva si sa aiba impresia ca fetele ar trebui sa fie tot timpul la dispozitzia lui, sa-si faca program fix si strict, etc. Fratzilor pe bune acum, adevarul e ca-i plina lumea de curve si chiar avetzi de unde alege. Aia care se plang ca nu-s fete ok ori n-au bani si nu-si permit, ori nu cauta unde trebuie. Deci daca n-o gasitzi pe domnisoara oricand putetzi apela la alta fata ca sunt destule.... ;)

 

 Ma bucur ca voi v-ati simtit bine cu domnisoara Alexandra.Eu am postat o parere pur personala ca o concluzie a ceea ce am citit in acest topic.

 Sunt deja 6 pagini de postari complet inutile...cu o singura recenzie....care a fost anuntata si programata pe acest site....ceea ce ma face sa cred ca domnisoara a depus mai mult efort cu tomson doar pentru o recenzie favorabila.

 A acordat si discounturi pentru membrii site-ului si tot nu a mai aparut nici o recenzie.

 Toate cele de mai sus m-au dus la impresia creata...reclama...domnisoara cauta sa aibe cat mai multi clienti...etc.M-as bucura sa nu fie asa ...pentru cei care merg la ea.

 Daca tu ai fost,please share pentru cei interesati (printre care nu ma numar).

 Inca o data....ce am scris este parerea mea...cu alte cuvinte nu se preteaza la contraziceri,cel mult la alte pareri.

 

 Ca un P.S : tot ce scriu eu pe forum este din dorinta de a stimula impartasirea parerilor de catre useri ,pentru a promova fetele care merita in detrimentul celor care nu merita reclama.M-as bucura ca Alexandra sa ajunga la top ...avem nevoie de ceva fresh

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...