Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

    Voi,  ori sunteti batute in cap ori aveti un peste, care vrea ca toti banii cheltuiti pe prostitutie in Pitesti sa ajunga la el! cum dracu sa te sun pe tine, care esti blonda(poate vreau o blonda) si sa vina Yasmina, sau Isabela care sunt negre!cand am vrut-o pe una din aste doua ati trimis-o pe una care isi spune Beatrice, incepatoare din Bucuresti, care imi spunea ca ea e Yasmina de fapt dar are pseudonimul BEATRICE! ...NICI VOI NU MAI STITI CARE CUM VA NUMITI PE FORUMUL ASTA. Luativa fiecare cate un nume, cate un telefon si faceti-va fiecare cate un cont. asta va spune toata lumea pe aici de cand ati intrat pe site!

 

PS pentru colegii de pe forum: chiar as face o recenzie pozitiva uneia dintre ele, dar nu stiu cu cine am fost! Yasmina, Isabela sau Beatrice? PE Bianca am vazut-o doar in fata hotelului si cand am sunat si am spus ca o vreau pe ea, a zis ca vine si m-am trezit in camera cu Yasmina sau  Isabela.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

 

PS pentru colegii de pe forum: chiar as face o recenzie pozitiva uneia dintre ele, dar nu stiu cu cine am fost! Yasmina, Isabela sau Beatrice? PE Bianca am vazut-o doar in fata hotelului si cand am sunat si am spus ca o vreau pe ea, a zis ca vine si m-am trezit in camera cu Yasmina sau  Isabela.

 

Tare faza asta!!!...sa te intalnesti cu una si sa nu stii cine este respectiva!!!...singura modalitate cred ca este sa vina toate fetele o data, 3,4 sau cate snt si sa faceti cunostinta cu fiecare!

Apropo, Bianca, din cate stiu eu este bruneta, micuta si frumusica la fata...sau poate s.a vopsit acum blonda!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

:))) cata, esti indus in eroare! bianca are tenul alb  si parul deschis la culoare...e exact fata din poze....vreau si eu sa o fut si nu pot! ca vin altele!

Ma, poate Bianca s.a vopsit recent, ca eu am vizitat.o mai demult,,acum cateva luni,,in primavara si era bruneta, iar la fata e cea mai frumusica dintre toate, asa am observat. Eu le cunosc pe toate 4,,adica Bianca, Yasmine, Isabela si inca o fata mai "brunetica", tot prietena cu ele,insa pe ea nu stiu cum o cheama.

Cred ca foarte putini le cunosc exact dupa nume, fara vreo confuzie, pentru ca cine nu le cunoaste pe toate, poate lua "plasa",,vorbeste cu una la telefon si vine alta la intalnire.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Ma, poate Bianca s.a vopsit recent, ca eu am vizitat.o mai demult,,acum cateva luni,,in primavara si era bruneta, iar la fata e cea mai frumusica dintre toate, asa am observat. Eu le cunosc pe toate 4,,adica Bianca, Yasmine, Isabela si inca o fata mai "brunetica", tot prietena cu ele,insa pe ea nu stiu cum o cheama.

Cred ca foarte putini le cunosc exact dupa nume, fara vreo confuzie, pentru ca cine nu le cunoaste pe toate, poate lua "plasa",,vorbeste cu una la telefon si vine alta la intalnire.

asta e Bianca......cine o vrea sa o sune, ca oricum vine colega!

post-7387-0-37257200-1438434776_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Parerea mea e sa va luati fiecare cate un nr de telefon si sa postati corect aici sa nu ne mai induceti in eroare.... 

 

Poza ........Numele ....... Nr de telefon.......

Poza.........Numele ....... Nr de telefon.......

etc

 

ce e asa greu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...