Sari la conținut

Postări Recomandate

Stiu sigur pentru ca m-am intalnit acum 2 saptamâni cu ea întâmplator era cu prietenul ei am stat putin de vorba sa schimbat foarte mult este mult mai frumoasa si va fii mămica este si însărcinată are 4 luni de sarcina si sa căsătorit.

Ma surprins foarte mult cu schimbarea ei.

😠deci degeaba sunați la numarul asta pentru ca de ea nu o sa mai dați numai de yasmine sau Izabela.

O zii plecata! :-H

Link spre comentariu

Si Stiu sigur pentru ca m-am intalnit acum 2 saptamâni cu ea întâmplator era cu prietenul ei am stat putin de vorba sa schimbat foarte mult este mult mai frumoasa si va fii mămica este si însărcinată are 4 luni de sarcina si sa căsătorit.

Ma surprins foarte mult cu schimbarea ei.

😠deci degeaba sunați la numarul asta pentru ca de ea nu o sa mai dați numai de yasmine sau Izabela.

O zii plecata! :-H

Link spre comentariu

Eu cred ca tu nu vrei sa intelegi un lucru.

Bianca nu mai este iar cea care raspunde pe site-ul ei esti tu "yasmina" sau "Izabela "

Cum te dai tu.

Fii atenta facem intr-un fel daca nu închizi site-ul Biancai vin Q3 Bascov si stam de vorba altfel.

Deci treaba ta.

Daca nu o sa o trimit personal pe "Bianca" dar nu o cheama asa cum ii ziceți voi la politie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred ca tu nu vrei sa intelegi un lucru.

Bianca nu mai este iar cea care raspunde pe site-ul ei esti tu "yasmina" sau "Izabela "

Cum te dai tu.

Fii atenta facem intr-un fel daca nu închizi site-ul Biancai vin Q3 Bascov si stam de vorba altfel.

Deci treaba ta.

Daca nu o sa o trimit personal pe "Bianca" dar nu o cheama asa cum ii ziceți voi la politie.

 

Multumim ca ai clarificat acest aspect , se pare ca singura sansa sa mai scapi de tepare este sa le strangi cu usa , oricum vad ca se mai curata siteul de specimene de genul asta ...

Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Are dreptate copilul cuminte de unde sti tu asemenea detalii daca nu esti cu ea? As vrea sa spun ca fetele care raspund pe nr biancai nu au spus niciodata ca este bianca din contra daca intrebam de bianca imi spuneu ca: "ea nu mai este si nu stie cand se intoarce " atat am avut de spus o zi placuta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...