Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ar fi dar anul asta cam fug de soare din cauza laserelor pe care le fac si sa vin la Constanta fara sa trec si pe la plaja ar fi pacat... poate mai prin toamna :)

inca in bucuresti?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut prieteni,

Vreau sa va descriu in doua cuvinte pe Bianca,sa incepem pentru cei curiosi de dotare...dupa cum am citit si in comenturile de mai sus si eu comfirm ca nu o are de dimensiuni mari dar nici f mici,este foarte activa pentru cei amatori si pentru cel care a zis ca nu ejaculeaza,eu pot sa va zic ca nu este adevarat!Am fost la ea in bucuresti,intr-o garsoniera super ok,canapeaua se face un pat suficient de mare pentru tot ce ai nevoie :)...caracterul este super ok...nota 10 si pentru inteligenta ei.am stat o ora si jumatate si tariful a fost 150 de ron pretins de ea,dar din politete am lasat 200.si vreau sa va spun ca am plecat ca aveam eu treaba dar ea nu a zis nici o clipa sa plec.sa atingem putin si fuzicul....DA putem spune ca este o ea...POZE REALE!:-*.merita vizitate!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut prieteni,

Vreau sa va descriu in doua cuvinte pe Bianca,sa incepem pentru cei curiosi de dotare...dupa cum am citit si in comenturile de mai sus si eu comfirm ca nu o are de dimensiuni mari dar nici f mici,este foarte activa pentru cei amatori si pentru cel care a zis ca nu ejaculeaza,eu pot sa va zic ca nu este adevarat!Am fost la ea in bucuresti,intr-o garsoniera super ok,canapeaua se face un pat suficient de mare pentru tot ce ai nevoie :)...caracterul este super ok...nota 10 si pentru inteligenta ei.am stat o ora si jumatate si tariful a fost 150 de ron pretins de ea,dar din politete am lasat 200.si vreau sa va spun ca am plecat ca aveam eu treaba dar ea nu a zis nici o clipa sa plec.sa atingem putin si fuzicul....DA putem spune ca este o ea...POZE REALE!:-*.merita vizitate!

Merci dragule...Te mai astept si cu alte ocazii pe la mine :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Bianca. In ce zona stai? Vreau sa te vizitez zilele astea. Pup.

Stau la intersectia Bulevardulu 1 Decembrie 1989 cu Strada Postavarul, sector 3.  Sau cel mai usor cauta pe harta Casa Rivoli, stau exact langa :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sexul oral se poate si neprotejat? Ma refer aici la ambele persoane. Multumesc anticipat.

Buna,

In principiu se poate si un sex oral neprotejat reciproc, dar nu pot promite acest lucru pana nu te vad fata'n fata. Nu sunt genul de persoana care sa promita sex oral neprotejat pe nevazute. In cazul in care decid sa mergem pe ideea de protejat ma astept sa ma intelegi si sa accepti ideea... adica nu trebuie sa iti fie frica ca prezervativul ar putea influenta calitatea sexului oral :* Da-mi un telefon si discutam :*

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Bianca!

Ai idee cand te intorci in TM aproximativ?

Multumesc, pup

 

Buna Bianca!

Ai idee cand te intorci in TM aproximativ?

Multumesc, pup

Probabil ca voi reveni pe la sfarsitul lunii Iulie sau inceputul lui August :) :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...