Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

vin-o si in moldova( Bacau), e lipsa pe aici , dorim mult

Deci timp sa am sa onorez toate invitatiile voastre... sincer va multumesc pt aprecieri. Poate o sa ajung dar again nu pot promite nimic :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Deci azi am avut parte de un eveniment care m-a pus intr-o situatie usor stanjenitoare pt mine. O sa incerc sa explic din nou o parte din serviciile pe care le accept:

 

Oral Neprotejat:

Da, accept, dar asta dupa ce vad persoana fata in fata ma pot pronunta. Acest detaliu il spun mereu la telefon cand ma sunati pentru detalii. Cred ca se subintelege ca nu e o promisiune a unui sex oral neprotejat si trebuie sa fiti constienti ca se poate sa aveti parte de un sex oral cu prezervativ. Ideea e ca daca intelegeti si acceptati conditia asta indiferent de cum decid sa fac sexul oral o sa va bucurati din plin de mine. Daca ma simt constransa in orice fel e posibil sa aveti parte de un sex mai mecanic decat cu o papusa gonflabila :)) ) (Glumesc aici, nu vreau sa fiu iar prost inteleasa)

 

Anilingus:

Primesc fara nici un comentariu poate chiar ma destinde putin si imi intensifica apetitul sexual...

De oferit, ofer eu fara sa mi se ceara doar la cine consider eu. De cerut cer multi... cu primitul e mai greu :) 

 

Franch kissing:

Accept cu o singura conditie: sa nu imi umpleti gura de saliva... pur si simplu nu imi place sa primesc in gura o cantitate simtitoare de saliva...Inteleg si stiu ca sarutul cu limba e unul umed, dar nici nu e cazul sa fie in exces de umed :)

 

In rest nu am vreo problema cu marimile nici la anal si nici la oral... sunt mereu foarte relaxata in timpul actului sexual deci merge sa puneti in practica cu mine de la cel mai soft pana la cel mai hard sex doar sa imi fie respectate conditiile de mai sus...restul cancan sa fie. Va pup si sa aveti o seara cat mai colorata :) :*

 

P.S. Domnul in cauza, spun domn pt ca asa a fost si a oprit totul din propie initiativa simtind ca nu ma simt in largul meu. Daca citeste acest comentariu ii multumesc pt ca a fost un domn si cand mai are drum prin Bucuresti si sunt si eu in oras poate sa dea un telefon si sa vina la o cafea, o sa fie mereu bine primit :) 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ma mai uit si eu pe aici si ma mai amuz, dar  pana atunci hai sa incheiem saptamana cu ceva poze noi noute si daca vreti sa terminam saptamana grandios ma puteti suna... azi sunt pofticioasa :D :) :*

post-147787-0-56206200-1434304403_thumb.jpg

post-147787-0-71847700-1434304422_thumb.jpg

post-147787-0-62966100-1434304452_thumb.jpg

post-147787-0-32103200-1434304494_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Deci am adunat o lista de nr de telefon care suna tot la maxim 2 zile sa ceara detalii si spun ca vin intr-o ora...azi sunt chitita pe ei. Pt restul care va stiti ok sau care ati mai fost pe la mine sunt aceeasi Bianca doar lapte si miere mereu cu zambetul pe buze. Va pup :*

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...