Sari la conținut

Bunaciune netestata cine se indeamna ?


Postări Recomandate

Am sunat la ea:

Locatie: Olimpia

Pret/ora 200 RON. Servicii: oral si masaj. Da, masaj, ca cica doar atat ofera momentan. Ciudat este ca se auzeau fosnituri regulate de perna/pat. Probabil era unu calare pe ea.

 

Am zis ca revin cu un telefon, va dati seama ca nu am revenit si nici nu voi revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

recenzia

A raspuns din prima cu o voce vindecatoare de rani sufletesti , calda suava gingasa linistita cum nu am auzit de multe ori in viata. A pastrat tonul si duhul pana la sfarsit fara exceptie. nota 10 +++ la atitudine. Respectuasa si simtita. E de conditie simpla modesta nu e ca cele de lux dar dragalasa la fata foarte tanara zice  19 ani o figura placuta zambitoare copilaroasa oki caprui deschisi luminosi mi-a placut privirea ei. E o femeie si un om corect si de aici linistea care o are teparele sunt intepate totdeauna nervoase caci smekerii mincinosii tupeistii pot avea orice dar pace si liniste in ei niciodata tulburarea e mama lor. Nu a cerut banii la inceput si cand am intrebat-o a dat din cap ca nu-i problema , nu mi-a spus cand se termina cele 25 minute convenite la inceput pt o finalizare eu m-am oprit singur si am terminat si parca uitase de bani , i-am dat  la sfarsit 100 plus o cutie de ciocolata ca a fost o dulcica si jumate. A zis ca e pe ciclu si doar oral . Am acceptat sa vin totusi ca sa vad daca e ea caci de oral nu sunt f interesat mai ales ca ea ma prinsese cu fundul ala beton. cer sa vad alunita ca semn distinctiv si mi-a aratat-o descoperindu-mi un corp de 10 de top poate sunt subiectiv dar ce se vede in poza e si pe teren. Buci fara cusur coapsa gambe solduri talie frumoase carne tare, armonioasa. Sanii mici doar 2 perinite , draguti cu sfarcuri faine. Clar ca nu e de oral e buna de sex normal . Nu stiu cum e cu cei normali dar cu groasa mea abia baga capul si ala usurel de tot asa ca nu a fost cine stie ce. Daca nu o suceam cu funul acela perfect la nasul meu in tim ce suge nu ma termina, dar asa facem un fel de 69 . Nu a dat bikini jos ca era pe rosu dar am lins si mangaiat posteriorul delicios. la inceput cand am vrut sa fac asta a apucat-o rasul se pare ca lumea vine sa i-o traga sus / jos  si atat nu umbla cu fineturi. Nu saruta nu face tandreturi preludiu etc. Asa ca am schimbat tactica i-am dat de lucru la supt si eu m-am delectat in voie cu ale mele astfel ajungand la nivelul necesar de excitare pt finalizare. A primit zuzu frumos calm a decartat elegant nu fugit flegmat gargarisit horcait   :)

Deci e de revenit pt un normal pt care este facuta clar.

Locatia cam saracacioasa , imobil vechi mic mai era o fata acolo dar cuminte si ea . Curat totusi prosop curat ceraceafurile zice ca le schimba mereu . Nota 7

igiena ata cat am vazut ca partile intime erau acoperite 10 Fara mirosuri , nu a facut dus in prezenta mea.

cap - 8-9 mie mi-a placut copila , corp de la sani in jos 10+++ nai cei baga de vina , sani 7

ON - 7 

Normal nu s-a putut dar ma astept la 10 dupa cum e dotata 

GFE FK nu face

 

De recomandat apreciat pt corp bun simt corectitudine dragalasenie

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Chiar asa bine ca mi-ai adus aminte cu gurile astea cascate , fata are o dantura super am remarcat-o pe loc am crezut ca a avut aparat dentar dar zice ca nu si o cred nu parea genul . Are dinti faini forma si aliniament .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

hm , am mai auzit cuvintele acestea , stii cumva unde ?

Oricum iubirea e un lucru mare as fi vrut sa o gaesesc dar inca nu pot spune asta , mai astept.

Fara indoiala micutza mi-a castigat simpatia .

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Si nimeni nu a adaugat numarul de care se tot vorbeste?

Din anuntul initial

Ofer discretie si seriozitate. domnilor,nu ma deplasez,.sunt blonda 1.60 ,51kg .delicata ,mai multe detali la telefon.

0737176163

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost azi sa termin treaba de data trecuta adica normalul ca era pe rosu.

Am mai sunat-o si eu fara raspuns spune ca mai pleaca pe acasa in alt oras si vine idn cand in cand.Dar revine mereu lucra si ea cand are chef si nevoie probabil.

S-a bucurat ca ma revede , am servit si eu fetele ( mai are o colega ) cu un rafaelo.

A fost mai apropiata ma sarutat putin mangaiat zambete a mai dat drumul la tandreturi.

Am remarcat ca este foarte curata ( nota 10 igiena / aspect ) si degustand din aproape in aproape observand ca terenul este neminat si chiar frumos mirositor curat gustos am limpacit si eu pe acolo :) uneori cu succes uneori facand-o sa rada asa e mai copilaroasa se gadila si se distreaza. Da mi-a placut cu ma mangaia cu piciorusele pe umeri si spate . A supt si ea putin dar slabutz nu e domeniul ei cel putin nu pt mine ( oral 7 ) .La normal s-a dovedit mulata bine pe propta si a fost placut , cu ceva sarut mangaieri , bun , ( normal 9 ).Aceeasi persoana linistita respectuasa cu un aer de pustoaica. Platit la sfarsit 100 din proprie initiativa . M-am oprit cand am vrut eu nici vorba sa-mi atraga atentia la timp m-am simtit liber sa ma desfasor. Un bun simt extrem de rar gasit la aceasta categorie de prestatoare.DTD 30 min am facut dus acasa si la sfarsit la ea. De recomandat de revenit.

Turgescenta in locul si la vremea potrivita va doresc !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Helau

 

Am reușit si eu sa ajung la domnisorica intr-un final.

Am fost foarte plăcut surprins de calitatea serviciilor.

O sa povestesc pe scurt pt ca ma grăbesc.

Am sunat,am stabilit întâlnirea si dupa câteva mici confuzii am reușit sa ajung la locatie.

Domnisorica e scunduta dar cu un corp foarte frumos.zambitoare si dezinhibata.

Am stat la o țigare m-am cerut la baie dupa care am purces la acțiune.

A început cu un ON frumos cu DP si atenție la adiacente.am trecut la 69 dupa care am încercat câteva poziții in NP.

Am finalizat in capra in balonas.

Per ansamblu domnisoara mi-a lăsat impresia ca i-a plăcut... S-a mișcat destul de frumos,a gemut....a fost ok

Note :

Locatie 8

Aspect : 9 micuta,slăbuta cur foarte frumos,draguta la fata

ON 8 bun dar se poate mai bine

NP 9 mi-a plăcut cum s-a mișcat

Gfe9 deschisă volubila,gemete mangaieri, frumos

Igiena10 nu am simțit nimic

De recomandat DA eu am sa mai revin

Halatu 100 RON bine meritați

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am trecut pe la dsoara nu demult (sa tot fie vreo săptămână).

 

Locația pe Eroilor nu departe de facultatea de drept. Modest dar îngrijit. Duș cu apă caldă, prosop uscat.

 

Aspect: pare cea din poze, blondă, genul de fată micuța de la țară ușor timidă. Sânii micuți dar potriviți.

 

Acțiune: scurt si la obiect in special din partea mea. ON ok dar nespecial, mediu, servește scopului de a te pregăti pt NP dar atât, nu cred ca as reveni daca ar fi singurul serviciu oferit. NP a fost foarte ok nu am apucat decât vreo 2 poziții pana sa termin. Așa ca implicare e iarăși mediu.

 

100 Ron/fin

 

Pare greu de dat de ea, am mai încercat când eram prin zonă dar poate nu erau orele potrivite (ore de lucru pt cine lucrează, ore obișnuite pt cine e in vacanță).

 

Concluzie: a fost ok pt ce căutam, când as mai fi prin zonă as mai încerca, nu cred a as sta vreodată nai mult de 1 finalizare pt ca nu am clickuit si nici nu sunt convins ca ar aprecia.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...