Sari la conținut

masaj 0752702461


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Edith nu mai are anunt in ziar,cel putin asta mi-a zis acum 2 zile cand am fost pe la ea,are doar nr de tel care e strict personal,am sa o intreb data viitoare daca pot sa-l dau

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Bai frate... primesc la mesaje in care mi se cer detalii despre Edith, ceva de speriat!

Parca as fi managerul ei.

Va raspund tuturor aici.

Chiar daca la inceput erau doar cativa care imi cereau sa fac lobby si sa obtin acordul ei de a divulga numarul, NU AM SA O SUN SA-I CER ACORDUL.

Ma simt aiurea sa ii dau telefon si sa-i spun... stii sunt NISTE baieti care ar vrea... Ai fi de acord sa...

Nu.

Deja sunt prea multi care cer detalii si ma simt penibil sa fac lobby.

Mai ales ca nu o frecventez des.

O stiu de multa vreme, dar o fut foarte rar.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Am reusit eu sa dau de ea acum ceva timp.

Edith o cheama pe doamna si daca faci click cu ea, te serveste cu tot ce iti doresti. Doar locatia lasa mult de dorit. Am platit 80 de lei si am avut parte de masaj bun, oral, anal, si finalizare orala. Face un deep foarte bun daca vrea si ... cam atat. Intr-adevar este slabuta, dar pentru varsta ei e perfecta

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Am reusit eu sa dau de ea acum ceva timp.

Edith o cheama pe doamna si daca faci click cu ea, te serveste cu tot ce iti doresti. Doar locatia lasa mult de dorit. Am platit 80 de lei si am avut parte de masaj bun, oral, anal, si finalizare orala. Face un deep foarte bun daca vrea si ... cam atat. Intr-adevar este slabuta, dar pentru varsta ei e perfecta

anal?nu prea cred ca face anal
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Ce rost are un astfel de topic?

Daca nu poate fi abordata decat de cunoscuti de ce nu o treceti la inactive?

Cunosc si eu cateva fete care prietenoase care accepta "vizite" in schimbul unui cadou, dar daca nu ofera public serviciile ce rost ar avea sa scriu despre ele?

Astept cu interes recenzii despre neveste si amante.... daca tot scrieti doar ca sa va laudati :D

  • Like 5
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Ce rost are un astfel de topic?

Daca nu poate fi abordata decat de cunoscuti de ce nu o treceti la inactive?

Cunosc si eu cateva fete care prietenoase care accepta "vizite" in schimbul unui cadou, dar daca nu ofera public serviciile ce rost ar avea sa scriu despre ele?

Astept cu interes recenzii despre neveste si amante.... daca tot scrieti doar ca sa va laudati :D

pai e activa,doar ca activeaza cu clientela ce si-a format-o in decursul anilor..(deocamdata)..dar nu e cine stie ce..in afara de pret ca-i ieftina
Link spre comentariu
  • Oras:La mine
  • Oras:La mine

A avut anunt in ziar; din cand in cand il mai activa, dar asta nu s-a mai intamplat in ultima vreme.

E cumva nehotarata intre a avea mai multi clienti si nevoia de a-si pastra discretia (fiind din oras), asta din ce am mai discutat cu ea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...