Sari la conținut

Sugestii, Aprecieri, Sfaturi


Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Si eu ziceam ca nu mai avem barbati... :)

Pe rand, impreuna? Cu mine, intre voi? Cu mine si intre voi?... S-a facut cald aici! :laugh2

haideti sa mutam discutia de aici ca se supara motanu'

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

haideti sa mutam discutia de aici ca se supara motanu'

 

Pisi? Nu se supara. ;) Ma intreba ce fac eu in pat... :)

 

Pisi, fa un subforum cu ajutor, topicuri inchise cu raspunsuri concrete. Vezi ca sunt multi care pun aceleasi intrebari... te sictiresti sa tot raspunzi la aceleasi nimicuri... ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pisi? Nu se supara. ;) Ma intreba ce fac eu in pat... :)

 

Pisi, fa un subforum cu ajutor, topicuri inchise cu raspunsuri concrete. Vezi ca sunt multi care pun aceleasi intrebari... te sictiresti sa tot raspunzi la aceleasi nimicuri... ;)

 

spune-ne ce faci in pat amanda

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator paul te vede dar tu nu-l vezi
Reputație: 0

Am și eu o întrebare !am fost galben și de vreo doua zile nu m ai sunt ...ce s a întâmplat?cine m a retrogradat in grad și de ce? :)))

Nu ai fost activ la recenzii,fa cateva si-ti vei recapata culoarea !

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Nu ai fost activ la recenzii,fa cateva si-ti vei recapata culoarea !

Pai cum nu am fost ca ultima a fost zilele trecute...și e cât se poate de reala!!mi se pare ceva ciudat ....după o recenzie ok sunt penalizat?ceva nu se leagă....

Link spre comentariu
Vizitator paul te vede dar tu nu-l vezi
Reputație: 0

Pai cum nu am fost ca ultima a fost zilele trecute...și e cât se poate de reala!!mi se pare ceva ciudat ....după o recenzie ok sunt penalizat?ceva nu se leagă....

A fost o resetare a conturilor,daca mai patesti pe viitor,fa cateva postari si o sa revii la culoarea pe care ai avut-o in functie de numarul postarilor ! Nu te-a retrogradat nimeni,asa functioneaza sistemul

  • Like 1
Link spre comentariu

1) Motane, nu pot sa intru in meniul de management cont de pe utilizatorul asta.

post-279821-0-36206400-1543217640_thumb.png

 

2) Daca imi fac un cont, abia dupa cateva zile pot intra in el. Alte clone intra instant, nu stiu ce mortii lor au.

 

3) In modul incongnito al browser-ului trebuie sa ma loghez in cont la fiecare refresh. Pai cum pula mea vrea sa ma fac VIPan asa??

 

Mai da si tu un clear la toate conturle alea banate/sterse, inclusiv la registrii asociati, ca poate asa nu mai merge site-ul asta in pioneze. Fa-ma pe mine mod1, si sa moara Fram Ursu' Polar de nu iti optimizez forumul mai ceva ca facebook si instagram.

 

Si nu ma mai bana in plm pt orice cacat, ca eu nu stau sa fac toata ziua conturi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

1) Motane, nu pot sa intru in meniul de management cont de pe utilizatorul asta.

 

2) Daca imi fac un cont, abia dupa cateva zile pot intra in el. Alte clone intra instant, nu stiu ce mortii lor au.

 

3) In modul incongnito al browser-ului trebuie sa ma loghez in cont la fiecare refresh. Pai cum pula mea vrea sa ma fac VIPan asa??

 

Mai da si tu un clear la toate conturle alea banate/sterse, inclusiv la registrii asociati, ca poate asa nu mai merge site-ul asta in pioneze. Fa-ma pe mine mod1, si sa moara Fram Ursu' Polar de nu iti optimizez forumul mai ceva ca facebook si instagram.

 

Si nu ma mai bana in plm pt orice cacat, ca eu nu stau sa fac toata ziua conturi.

 

1. si 3. Selecteaza sa ramai logat cand intri, altfel browser-ul tau te scoate sau ai o conexiune la internet de rahat.

2. Nimeni nu intra instant pana nu primeste link-ul, iar asta se face manual, nu automat.

 

Iar daca tot ai numit fisierul "muiedesite", sugi pula, bolovane!  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Selectez fa pro a sto, dar degeaba. Mi-am facut contul asta sambata, si abia azi am reusit sa intru in el. Mai am unul facut, crezand ca are asta o problema. In ala nu pot sa ma loghez, desi pot sa intru in partea de management a contului... cum la asta nu pot.

 

Cacamas in activ dairectoryul lui pissicuts, ca sta cu o saracie de platforma. De asta nu imi iau eu cont super premium, ce plm sa ii platesc? Site din asta facut de amatori in wordpress cu apache?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Selectez fa pro a sto, dar degeaba. Mi-am facut contul asta sambata, si abia azi am reusit sa intru in el. Mai am unul facut, crezand ca are asta o problema. In ala nu pot sa ma loghez, desi pot sa intru in partea de management a contului... cum la asta nu pot.

 

Cacamas in activ dairectoryul lui pissicuts, ca sta cu o saracie de platforma. De asta nu imi iau eu cont super premium, ce plm sa ii platesc? Site din asta facut de amatori in wordpress cu apache?

 

Problema e la tine, nu la site.

As spune sa cauti in soft-ul panaramei de device cu care vrei sa intri, dar mai bine te-as trimite la psihiatru, psihologul nu te mai ajuta. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Selectez fa pro a sto, dar degeaba. Mi-am facut contul asta sambata, si abia azi am reusit sa intru in el. Mai am unul facut, crezand ca are asta o problema. In ala nu pot sa ma loghez, desi pot sa intru in partea de management a contului... cum la asta nu pot.

 

Cacamas in activ dairectoryul lui pissicuts, ca sta cu o saracie de platforma. De asta nu imi iau eu cont super premium, ce plm sa ii platesc? Site din asta facut de amatori in wordpress cu apache?

AD? loool

baaaa multi mai sar gardul

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...