Sari la conținut

Cuib Mehedinti (fost Floresti) - 0754819502


Vizitator mocu

Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut la toata lumea,am trecut si eu pe la domnisoara Maya.Stabilimentul il cunosc destul de bine fiind un client care a incercat cateva fete pe acolo.Sunat raspuns destul de promt,receptionera imi da detaliile si fixez intalnirea.La ora la care am mers eu am gasit si loc de parcare dar nu am gasit surubelnite in roata.Am fost primit de Maya si condus in cam.unde am stabilit ca pot avea parte de o finalizare in decursul unei ore cu OP si NP la pretul de 150 de lei.Am fost invitat la dus unde am primit prosop curat.Odata ajuns in camera de lucru am incercat sa inchegam o conversati *banala* dar ese destul de interiorizata. Este preocupata ca sa te simti confortabil dar..... asta este. Eu am avut o experienta faina, cred ca fata are mare potential, spre sfarsitul intalnirii era mult mai relaxata. Eu am avut parte de un OP si NP, am stat aproximativ o ora am platit 150 de lei si nu m-am simtit deloc grabit. Eu o recomand merita incercata fata si sunt convins ca daca reusesti sa o relaxezi poate fi mirifica. Experienta cu Maya o pot nota undeva in jurul notei 9 Toate cele bune la toata lumea.

  • Like 7
Link spre comentariu

:jackass  :laugh2  :laugh2  :stiletto

 

:censored
 

:sheep
 

:chainsaw
 

:drool
 

:baby2
 

:sweaty
 

:sweeping
 

  :urgayDESIGUR CA ERA INTERIORIZATA!Doar una cu defect SEVER  la MINTE  putea fii altfel decat interiorizata cu tine! :refozEu in locul ei imi puneam cagula a la Trupele SPIR sau masca de Gaze din al 2 le Razboi Mondial !! :jackass 

Link spre comentariu

   :gun2  :ylsuper

 

POATE ESTE DE NOTA 11 domnisoara  si tu apreciezi ca ar merita 9 .Da  cine pizda ma-tii esti tu mai,Rahatule Mincinos ??SA apreciezi pe toata lumea ??DAR tu de aproximativ ce nota esti ?? -1 este prea mult pentru tine ....Taratoare tradatoare ,cartita ce intri ,,numai ,, pe usile din spate.Te-as  :gun2 direct in cap !Cine dracu crezi ca mai ia in serios notele tale ....UNUL este sigur pe acest site care a luat in serios notele tale ,,informative,, pardon , informatiile tale .ACELA putea fii unul singur :Cheloox .....si ai spus tot  :ylsuper :ylsuper   :ill

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

   :gun2  :ylsuper

 

POATE ESTE DE NOTA 11 domnisoara  si tu apreciezi ca ar merita 9 .Da  cine pizda ma-tii esti tu mai,Rahatule Mincinos ??SA apreciezi pe toata lumea ??DAR tu de aproximativ ce nota esti ?? -1 este prea mult pentru tine ....Taratoare tradatoare ,cartita ce intri ,,numai ,, pe usile din spate.Te-as  :gun2 direct in cap !Cine dracu crezi ca mai ia in serios notele tale ....UNUL este sigur pe acest site care a luat in serios notele tale ,,informative,, pardon , informatiile tale .ACELA putea fii unul singur :Cheloox .....si ai spus tot  :ylsuper :ylsuper   :ill

 

Din pacate nu pot/nu stiu sa dau - pentru ca ai meriata.

 

Parerea mea.

  • Like 3
Link spre comentariu

Având in vedere că este o părere neutră ,nu te contrazic !Ești liber să crezi și să faci ce dorești!!😄😄😄😄😄.....

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

cunosc acest cuib de vreo 2 ani de cand era roberta care era preferata mea. am vizitat-o si pe maya. aceeasi seriozitate, punctualitate si atitudine pro client. mi-a placut intotdeauna acel cuib. maya mi se pare si ea super ok, desi fizic nu este pe gustul meu si nu voi mai reverni pana nu apar alte optiuni acolo.

 

raport calitate pret cel mai bun din oras dupa parerea mea.

 

nu mai retin halatul dar parca 200 ora a fost.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Au fost si oameni pentru care m-am considerat prea buna. Acestia au avut scopul de a-mi revela lucruri din mine pe care nu voiam sa le recunosc, mi-au proiectat aspecte ale personalitatii mele pe care alesesem sa ma fac ca nu exista. Si mi-au dat oportunitatea sa le rezolv.

Am intalnit oameni care m-au judecat fara sa ma cunoasca..poate erau prea grabiti sau prea superficiali si nu au avut destula rabdare sa ajunga la sufletul meu..sau poate pentru a invata ca atunci cand te accepti in totalitate pe tine insati, ceea ce spun ceilalti nu mai conteaza..Au fost si oameni pe care eu la randul meu i-am judecat…si abia mai tarziu am inteles ca au intrat in viata mea pentru ca sa invat ce inseamna acceptarea..oameni incorecti pentru a realiza ca iertarea e mai importanta decat nevoia de a avea dreptate…oameni orgoliosi, plini de mandrie, ca sa invat ce inseamna smerenia..oameni slabi, pentru a invata ce inseamna sa fii puternic…
Dar am cunoscut si oameni frumosi care au trezit in mine dorinta de a ma depasi si de a deveni din ce in ce mai buna

In fiecare clipa atragem oamenii care sunt potriviti cu vibratia noastra din acel moment, oameni de care intr-un fel sau altul avem nevoie in drumul nostru. Cand ti se schimba vibratia ti se modifica anturajul.

Oricare ar fi experienta prin care treci, ea e acolo doar ca o oportunitate spre a creste, spre a te dezvolta. Oamenii nu sunt buni sau rai, sunt exact ceea ce avem nevoie in momentul acela.
Cred ca nimic nu e intamplator in existenta asta; nu exista coincidente, exista doar sincronicitati. Ele se manifesta. Cheia sta in capacitatea fiecaruia de a observa toate aceste lucruri, de a le accepta fara sa judece…Note Masaj Relaxare 10 Trup 9 Chip 9 GF ..... (aici ramane loc gol pana la urmatoarea vizita) Implicare sex 10 (este proectata penteu asa ceva) Oral Protejat 9 Atitudine 10.

  • Like 3
Link spre comentariu

Am si pierdut sirul vizitelor mele la dra Maya ( Emma fosta Cleo). Datorita chimiei create intre noi, am vizitat-o destul de des inca de pe vremea cand activa la Cleo si, mai ales dupa ce a activat la acest stabiliment.. Nu trecea saptamana sa nu ne vedem de 2-3 ori. De fapt eu nu ma inteleg cu ea decat la pat, in rest e greu sa inglobezi o altfel de relatie.

Poate multi o stiti, nu mai insist asupra aspectului fizic, atitutidea in general Ok, depinde in ce stare o prinzi, chiar si eu m-am certat cu ea de cateva ori. Se pare ca vechile obiceiuri nu se uita, incepe cu un masaj de relaxare, erotic, OP, NP, geme frumos, iti da senzatia ca participa. 150 lei/ora... Raport calitate pret bun pentru Cluj. Face si Anal contra cost, nu stiu nu sunt pasionat. Programarile au fost intotdeauna respectate.

In aceasta interventie am folosit timpul trecut , ptr ca am inteles k nu mai activeaza..

Are balta peste...

Bafta

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ma gasiti in fiecare zi pana la ora 19.

 

Good news, ca intr-o vreme telefonu' suna, si suna, si ...

 

OK, e bine.

 

Dar lamureste-ne, totusi, @antoniasimona, cea care a(-i) postat aici e Maya a.k.a Emma?

Nu de alta, dar pe acest username la salon au activat mai multe "dive", si e interesant de stiut peste cine vom "da navala".

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...