Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Anne-Marie-BRUNETA, sunt educata cu bun simt si pasionala, 25 de ani. Pot oferi cu placere o ședință romantica (preludiu, oral, normal) celor care isi doresc o escapada fara obligatii. Stau singurica pe bdul. Uniri.100RON

 

 

 

 

post-2-0-96511600-1429576108_thumb.jpg

post-2-0-38897500-1429576109_thumb.jpg

post-2-0-89807000-1429576109_thumb.jpg

post-2-0-34241400-1429576110_thumb.jpg

post-2-0-73327900-1429576110_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am sunat pentru detalii, deloc amabila, tafnoasa, cand am intrebat daca oralul este pro sau nepro imi spune in sictir...auzi dar tu esti peste sau proxenet de ma intrebi asa ceva? Si a inchis....

Wauu ce atitudine !!!! :)))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Am sunat pentru detalii, deloc amabila, tafnoasa, cand am intrebat daca oralul este pro sau nepro imi spune in sictir...auzi dar tu esti peste sau proxenet de ma intrebi asa ceva? Si a inchis....

Wauu ce atitudine !!!! :)))

Păcat.....pozele păreau sa promită...

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Păcat.....pozele parau sa promită...

Mda, pacat de corp daca atitudinea este de kk. Dar nu va luati dupa ce spun eu, poate vreun coleg temerar se duce si apoi ne lumineaza cu o recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am sunat pentru detalii, deloc amabila, tafnoasa, cand am intrebat daca oralul este pro sau nepro imi spune in sictir...auzi dar tu esti peste sau proxenet de ma intrebi asa ceva? Si a inchis....

Wauu ce atitudine !!!! :)))

...si pana la urma ce esti??? :laugh2 :laugh2 :laugh2 glumesc frate laury,dar m-am amuzat cand am citit.

nici eu nu inteleg care este legatura intre peste ,proxenet si oralul pro sau ne pro :slap2 :slap2 :laugh2 :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

...si pana la urma ce esti??? :laugh2 :laugh2 :laugh2 glumesc frate laury,dar m-am amuzat cand am citit.

nici eu nu inteleg care este legatura intre peste ,proxenet si oralul pro sau ne pro :slap2 :slap2 :laugh2 :laugh2

Cine știe cum se desfășoară discuțiile astea, only-me. :hmmm

Poate ca rechinul-pătrunjel, atunci cînd se gîndește sa devina lipitoare-sugativa,  ia fata ușor după umăr și începe seria de întrebări gen încuietoare: cum faci oralul?, te riști la un anal mic dacă clientu' insista? :350x

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

...si pana la urma ce esti??? :laugh2 :laugh2 :laugh2 glumesc frate laury,dar m-am amuzat cand am citit.

nici eu nu inteleg care este legatura intre peste ,proxenet si oralul pro sau ne pro :slap2 :slap2 :laugh2 :laugh2

Da frate am ramas masca. :)))
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai nou este Alexandra, pozele par ale ei, cat despre atitudine cu mine s-a purtat ireprosabil, foarte amabila, mi-a vorbit foarte frumos...

Recunosc ca intai am fost la ea dupa care am citit postarile de aici si am fost surprins sa aflu despre experientele voastre, dar nu-i nimic, ma voi duce din nou la ea si voi verifica inca o data...

Despre actiune a inceput cu dushul de rigoare, dupa care a inceput cu mangaieri, sarutari pe tot corpul, foarte activa, l-a bagat pe gogu intre sani, iar la un moment dat cand eu nu o mai atingeam mi-a spus ca atata timp cat sunt cu ea trebuie sa imi folosesc si eu mainile.

I-am cerut sa ma lase sa bag botu si mi-a spus sa stau pe spate si a venit ea deasupra mea. Chiar parea ca ii place.

Ei bine a venit si actiunea, inceputa cu ea deasupra, cu niste miscari pro, dupa care a schimbat pozitia in mama iedului iar la final misionar.

Cu siguranta voi reveni.

 

Locatia foarte ok, pe Bd Unirii aproape de Alba Iulia, baie mare, gel de dus, prosop curat...ar fi cam de nota 9.

Prestatia din punctul meu de vedere ar fi 9,5

Halatul 100/ fin, nu am intrebat cat e ora dar voi afla.

 

Promit sa revin cu detalii.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Mai nou este Alexandra, pozele par ale ei, cat despre atitudine cu mine s-a purtat ireprosabil, foarte amabila, mi-a vorbit foarte frumos...

Recunosc ca intai am fost la ea dupa care am citit postarile de aici si am fost surprins sa aflu despre experientele voastre, dar nu-i nimic, ma voi duce din nou la ea si voi verifica inca o data...

Despre actiune a inceput cu dushul de rigoare, dupa care a inceput cu mangaieri, sarutari pe tot corpul, foarte activa, l-a bagat pe gogu intre sani, iar la un moment dat cand eu nu o mai atingeam mi-a spus ca atata timp cat sunt cu ea trebuie sa imi folosesc si eu mainile.

I-am cerut sa ma lase sa bag botu si mi-a spus sa stau pe spate si a venit ea deasupra mea. Chiar parea ca ii place.

Ei bine a venit si actiunea, inceputa cu ea deasupra, cu niste miscari pro, dupa care a schimbat pozitia in mama iedului iar la final misionar.

Cu siguranta voi reveni.

 

Locatia foarte ok, pe Bd Unirii aproape de Alba Iulia, baie mare, gel de dus, prosop curat...ar fi cam de nota 9.

Prestatia din punctul meu de vedere ar fi 9,5

Halatul 100/ fin, nu am intrebat cat e ora dar voi afla.

 

Promit sa revin cu detalii.

Cassi...tu esti bine?

Ma intreb si eu asa...ironic. :innocent

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...