Sari la conținut

Adelina caută barbat care să o lase însărcinată


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

O tânără - Adelina A. spune că are 25 de ani, că este din Timișoara și sustine ca isi doreste cu orice pret un copil, asa ca a apelat la o rețea de socializare pentru a-si gasi un barbat care sa o lase insarcinata. Isi doreste atat de mult un copil incat spune ca este dispusa sa-i plateasca viitorului tata 500 de euro, cu obligatia ca acesta sa renunte la toate drepturile asupra copilui.

post-141524-0-27565500-1426788463_thumb.jpg

Femeia si-a lasat si adresa de e-mail pe care am acoperit-o pentru a îi proteja identitatea. Cu toate ca la prima vedere pare a fi o farsa, nu se poate exclude varianta ca acest mesaj sa fie cat se poate de real si tanara sa incerce sa isi ascunda identitate.
 post-141524-0-86350600-1426788534_thumb.jpg

Dacă cineva v-ar propune așa ceva, ați face-o, și dacă da în ce condiții...gratis / contracost...fără să vă intereseze ce se întâmplă după nașterea copilului a cărui tată sunteți?

 

Link spre comentariu
Vizitator FLQ
Reputație: 0

a publicat undeva si lista de cerinte ?

 

parca vad:

 

  • inaltime 190+cm
  • constitutie atletica
  • IQ 135+
  • blond
  • ochi albastrii
  • penis de 17+cm
  • varsta 28+
  • amuzant
  • realizat in viata

iti cam fac cu ochiul aia 500 dă euro?

  • Like 2
Link spre comentariu

nu bifez intreaga lista. nici macar eu nu sunt atat de perfect :D

Nu vad ce e "perfect" acolo. Va reamintesc ca poți sa ai 190, blond cu ochi albastri si sa fii urat cu spume, poți sa ai IQ 135 si realizat in viața dar sa fii un bețivan notoriu dependent de droguri, poți sa ai pula de 17+ dar sa nu s scoale. Evident, persoanele de fata se exclud :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu vad ce e "perfect" acolo. Va reamintesc ca poți sa ai 190, blond cu ochi albastri si sa fii urat cu spume, poți sa ai IQ 135 si realizat in viața dar sa fii un bețivan notoriu dependent de droguri, poți sa ai pula de 17+ dar sa nu s scoale. Evident, persoanele de fata se exclud :)

 

evident :D

 

lasand gluma deoparte, sunt sigur ca femeia chiar are o lista care contine o buna parte din cele scrise de mine si multe altele, care sa le elimine pe cele scrise de tine. in definitiv, e in cautarea unor gene cat mai bune si dispusa sa plateasca pentru asta, chiar daca nu e o suma mare. pana la urma, nici macar nu e de condamnat ...

Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Hai să fim și on-topic...Propunerea fetei e de neacceptat.

Un copil trebuie să fie crescut într-o familie cu ambii părinți.Argumente ar fi multiple.mă rezum însă la unul simplu și oarecum irefutabil:dacă mama pățește ceva - boală gravă sau deces - peste 2-3 ani?!..Ce va face copilul?😞

Alte multe motive de ordin psihologic,sociologic și sentimental mă fac să refuz categoric oferta (deși îndeplinesc toate năzuințele manifeste și ascunse ale Adelei 😆).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

a publicat undeva si lista de cerinte ?

 

parca vad:

  • inaltime 190+cm
  • constitutie atletica
  • IQ 135+
  • blond
  • ochi albastrii
  • penis de 17+cm
  • varsta 28+
  • amuzant
  • realizat in viata

 

Pacat ca nu sunt si amuzant, altfel ma incadram la fix... :(

Link spre comentariu
  • Telefon: erika.defoe
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: erika.defoe
  • Oras:Bucuresti

Fara suparare Corina dar sunt convinsa ca "rezultatul" nu ar fi foarte fericit intr o familie monoparentala. Aveam si eu la un moment dat o amica ajunsa pe la 36 de ani , singura ce isi dorea cu disperare un copil (planuia chiar sa l aiba cu un domn italian 60+ , sa fie copilul ei dar cu beneficii ) . Dupa un timp i s au luminat mintile si si a dat seama ca nu exista dovada de egoism mai mare decat sa ti doresti un copil "al tau"  indiferent ca urmeaza sa creasca fara tata . Nu stiu cat de mandru poti fi de "proprietatea TA"  atunci cand are 3-4 ani si te intreaba de ce nu are un "tati" . 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Si o alta intrebare adresata (retoric, dar daca aveti argumente, as fi interesat) domnisoarelor care doresc un copil "al lor": chiar v-ati dori un copil cu un barbat care accepta sa isi "v\nda" urmasul?..

Chiar credeti ca un astfel de barbat are un caracter cum trebuie, ca sa merite a fi perpetuat?..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fara suparare Corina dar sunt convinsa ca "rezultatul" nu ar fi foarte fericit intr o familie monoparentala. Aveam si eu la un moment dat o amica ajunsa pe la 36 de ani , singura ce isi dorea cu disperare un copil (planuia chiar sa l aiba cu un domn italian 60+ , sa fie copilul ei dar cu beneficii ) . Dupa un timp i s au luminat mintile si si a dat seama ca nu exista dovada de egoism mai mare decat sa ti doresti un copil "al tau"  indiferent ca urmeaza sa creasca fara tata . Nu stiu cat de mandru poti fi de "proprietatea TA"  atunci cand are 3-4 ani si te intreaba de ce nu are un "tati" . 

ai dreptate,nu am gandit-o asa !!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fara suparare Corina dar sunt convinsa ca "rezultatul" nu ar fi foarte fericit intr o familie monoparentala. Aveam si eu la un moment dat o amica ajunsa pe la 36 de ani , singura ce isi dorea cu disperare un copil (planuia chiar sa l aiba cu un domn italian 60+ , sa fie copilul ei dar cu beneficii ) . Dupa un timp i s au luminat mintile si si a dat seama ca nu exista dovada de egoism mai mare decat sa ti doresti un copil "al tau"  indiferent ca urmeaza sa creasca fara tata . Nu stiu cat de mandru poti fi de "proprietatea TA"  atunci cand are 3-4 ani si te intreaba de ce nu are un "tati" . 

 

ai dreptate dar daca femeile insista sa inceapa sa caute barbatul perfect dupa 30 de ani, devine foarte posibil sa aiba de ales intre a-si creste copilul singure sau cu cine stie ce dezaxat/betivan/loser.

nu pare cazul acestei tipe, 25 de ani e okish dar cine stie ce probleme o avea ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucovina
  • Oras:Bucovina

Adelina fata rea 
Ar da bani, pentru pula mea.  :laugh2

In alta ordine de idei, se pare ca ne era chiar ea, cea care a postat anuntul si are probleme.

 

http://www.avocatnet.ro/content/forum%7CdisplayTopicPage?topicID=479047

 

http://elcomercio.pe/redes-sociales/facebook/facebook-usaron-su-foto-mujer-que-quiere-embarazada-noticia-1800054

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...