Sari la conținut

masaj erotic de calitate Andreea


Postări Recomandate

  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Salut,o sa incerc sa fac o recenzie, ideea e ca am la domnisoara Andrea de cateva ori si o sa ma intorc la ea ori de cate ori voi avea ocazia iar motivele sunt simple.

Locatia este intr-o zona discreta,este un apartament cu 2 camere curata , fara mirosuri suspecte. As zice de nota 8.

Donnisoara, o prezenta foarte placuta si foarte amabila, te conduce in camera , te serveste cu o apa sau un suc . Dupa o scurta socializare ma duc la dus, unde de asemenea curatenie, prosop curat,gel de dus , adica asa cum e si normal. Terece domnisoara la masaj , dar inainte ma intreaba daca vreau cu ulei sau fara, am opta cu ulei. masajul este unul exterm de sensual, atingeri placute si excitante, adica ar trebui sa fi chiar tampit sa ti trezesca stalpaciul, la un monendat ma roaga aa ma intorc. Masajul la fel de incitant, adica chiar se pricepe si stie face. Dupa un masaj intens trece la stalpaci si cu miscari delicate ma face a termin pe sani. Urmeaza un scurt masaj de relaxare si socializare. si uite cum a trecut ora fara sa bag de seama. M-am simtit excelent. Am decartat 150 lei cu tot cu bacsis, serviciul de altfel te coasta 120 lei, pentru prestatia avuta cu siguranta merita 150. Si oridecate ori am fost a fost la fel si din acest motiv o sa si revin la ea.

Pe scurt: Locatie:8

Aspect fizic:9

Prestatie:10

Pret: 10

Cei care au mai scris frumos de Andrea nu au scris aberatii. O recomand cu caldura!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Am fost si eu, si nu pot zice doar cuvinte de lauda. Masajul e foarte placut, chiar benefic, iar dupa aceea, mi-a aratat niste placeri, de care nu stiam nici eu ca pot sa simt. Are si niste jucarii destul de interesante, le recomand celor care sunt amatori de senzatii noi. Apartamentul e putin asa mai de moda veche, dar e curatenie si liniste, te poti relaxa si Andreea e foarte sociabila, te primeste cu mare drag si e foarte atent la clienti. Totodata e destul de cooperativa, personal eu am simtit ca am primit mai mult decat ceea ce era in oferta (fara sa stie ca sunt palosulgros) si chiar ii facea o deosebita placere sa-mi ofere placerile alea. Bacsis eu nu dau, ca sa nu trebuiasca inca un bon, dar pentru 120 de roni m-am simtit super bine!

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Sigur ca nu ai ajuns pe lista ei neagra? 

Sau poate e ocupata. In cazul acesta poti incerca sa-i lasi sms in care sa recizezi pana la ce ora poate sa-ti dea un semn.

Link spre comentariu
  • Oras:tirgu mures
  • Oras:tirgu mures

A facut o diferentiere de tarif in favoarea clientilor dar tot acceasi fata buna ramine. Eu am lasat acceasi bani pentru  o sedinta mai scurta si am regretat ca nu am ramas mai mult.La mine nu prea conteaza daca  platesc un pic mai mult 150 dar conteaza extrem de mult calitatea. Daca te duci la un salon nici macac nu te lasa sa atingi o pizda. Nici aici nu ai sex dar este mult mai erotic decit acasa cu sotia. Fata stie toate secretele masajului erotic si stie limitele. Poti sa te duci acasa fara mustraqre de constinta (doar la un masaj am fost) dar te asigur ca de data asta tu o sa zici la sotie ca nam chef ca ma doare capul. Algocalminul ,perna pe cap si in "vise" restul stiti. Probabil si sotia are noroc.

Note? nu ma intrebati. Intrebati de la sotia care a zis ca nu a avut de mult un sex ca azi dimineata. Ghicit de ce?

Link spre comentariu

Daca simti ca ai obosit sa cauti un loc unde sa fii tratat cu bun simt si sa gasesti relaxare si erotism te invit in locatia mea decenta, curata la o ora de masaj erotic cu pasiune si dăruire (120 lei ) ocazional am colega pt. lesbi real ,ofer sedinta de dominare (200 lei ) cu masaj erotic inclus sau fata cum preferati...nu prestez contact sexual ! lucrez doar in timpul zilei .

va astept cu drag :*

buna un nr de telefon????

Link spre comentariu
  • Oras:tirgu mures
  • Oras:tirgu mures

Fata nu numai ca a schimbat nr de telefon dar si atitudinea. Nu am crezut ca se poate si mai bine. Nu face extra in plus dar ce a facut o face la perfectiune. Nu dau acum note ca nu sunt profesor si oricum este vacanta dar stiu ca aceasta '' vacanta'' va fii ok.

Link spre comentariu
  • Oras:tirgu mures
  • Oras:tirgu mures

Andreea a schimbat un pic si stilul de masaj pe pareta de masaj, aproape ca ajungi la finalizare numai din asta.

Bronzata mai jucausa poata mai matura este ceva ce trebuie gustat. daca ar fii sa aleg dintre marul din paradis si

ea.? Mere sunt la tot pasul.Este perversa dar si decenta nu face tot ce iti trece prin minte la un anumit moment dat

dar la final esti satisfacut si nu scirbit si iti vine sa te intorci din usa.Nu vreau sa fac reclama nu este rolul meu am incercat

si alte locuri.Nu dau note ca nu mai pot sa fiu subiectiv.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dupa mai multe tatonari discutii si ajustari , in final am ajuns si eu la Tg. Mures, la minunata Andrea.

Locatia este una normala aproape  centru intr-un apartament decent .

M-a invitat inauntru si am baut o cafea impreuna.

Am purtat o discutie lejera de parca ne-am cunoaste de mult.

Astfel atmosfera fiind  incitanta (vezi corpul l intr-un sutien si niste bikini cu dantela neagra), m-am retras in baie la un dus rece.

Apoi am trecut la masaj . Andi este o fosta colega a Krisztinei , celebra diva care a revolutionat acest domeniu fiind ca ea in multe privinte. Dar Andi este o fata modesta , cu foarte mult bun simt .

M-a surprins cu uleiul aproape incins cu care mi-a stropit tot corpul facand un masaj de relaxare super.

Apoi m-a cuprins cu tot corpul ei uleios si fierbinte  alunecand pe spatele meu in toate directiile , sanii ei fermi brazdandu-ma peste tot .

A fost o senzatie deosebita

Apoi m-a intors cu burta si bineinteles cu treaba deja sculata in sus si mi-a frecat-o cu o pricepere de mare maestra

In final , am trait placeri deosebite si o recomand la toti

Locatie:9

  prestatie: 10

GFE:  9

Tarif :'150

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost din nou la Andi .De data asta am optat ptr. Dominare soft. Totala dezamagire.cel putin ptr.mine. Ea a fost total pasiva obosita si dezinteresata.

Parca nu era prezenta.

 

Oare nici nu e Andi asa superba cum m-i sa parut de prima datai

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...