Sari la conținut

masaj erotic de calitate Andreea


Postări Recomandate

  • Oras:tm
  • Oras:tm

Si eu am fost la Andreea anul trecut. Sunt de acord cu ce spune colegul mai sus. Este amabila dar nu se implica prea tare, finalizarea o face rapid, nu prea merita banii care ii cere. Undeva la 100 lei ar fi ok la ce ofera. Oricum e treaba ei daca are clienți poate sa ceara cât vrea. Eu nu am simțit nevoia sa revin la ea.

 

subscriu si eu , foarte mare pretul pentru ce ofera si cum arata si eu am ramas dezamagit

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Andrea mai lucreaza?

.......Masaj-erotic-andreea0754377792

Da : P.24...Masaj erotic andreea.. Mures, Mureseni.../...Valabil din 03.08.2017 18:15:00 Repostat automat1Descriere.Tanara eleganta,serioasa cu bun simt,cu forme apetisante cu expererienta in tainele masajului erotic,va invit in locatia mea pentru o ora de rasfat si relaxare,va ofer discretie,curatenie si multa tandrete.Nu raspund la mesaje si nr.privat,programul este de L-V orele 10-17h.

post-68173-0-56698600-1501856860_thumb.png

Link spre comentariu

Find un client fidel Andi ma sunat ca pleaca din tara pentru un moment de respiiro aproximatov trei luni,Probabil si din cauza comentariilor de "pret"De acum cei carora nu a placut sa caute una ieftina,Eui o astept sa revina si ramin la calitate,Bafta in cautari,

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Intereant ier am comentat la preti si azi pleaca?!? Si referitor la calitate nu vreau sa comentez dar sunt altele mult mai profesioniste la preti mai acceptabil. Eu cred si e parerea mea presonala, ca nu a invatat multe de la Kris!!

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salut!De ce unii tot o ridică în slăvi pe Andreea asta? Anul trecut am vrut să merg la ea și când a apărut la ușă și am văzut ce față grea are i-am spus direct ca să se ducă la furat...!Are o față că ți se opreste ceasul...!!!

Link spre comentariu

Rog pe aceasta cale administratorul accestei pagini sa ichida sau sa suspende aceasta pagina pina la intoarcerea acestei doamne i Tirgu Mures pentru  a se putea "apara"de parerile unur neaveniti pe acest site. Nu este rau ca in mid foarte discret sa-ti anunti clientul prieten ca ai plecat untimp,Eu am gresit ca am facut public aceasta treaba, deja imi pare rau, Si a anuntat numai clienti fydeli dar eu am facut public aceasta treaba ca macar cin incearca sa se revigorze  s o lasam in pace, Apropo tu aisbergule nu ar trebuii sa te duci si tu intr o paura ca sa te mai dezgheti"? Tu daca  ai intra pe usa lui A Jollie tot te ai intoarce pentru ca odata inghetat inr o pozitie conveniabila ti arr fi frica sa se dezghete, Asta nu este aisberg . e fulg de nea si este canicula,

Link spre comentariu

Si inca ceva pentru admin al acestei retele.Sunt t foarte nervos pentru ca nu ar tredui sa fie permis denigrarea unor persoane care si au facut meseria .acceptatade noi toti.de asta comunicam, Un tip care nici macar ni a incercat si nu stie sa mai incerce dar nu are ce cauta intr o comunitate care totusi are un renume si un istoric,Daca ni are curjil sa intre pe usa poate are ceva probleme, Multi au intrat pe aceea usa si au revenit ani de zile,Noi avam nevoie de ele sau ele de noi,Intrebarea vieti , Nu vrei sa intri pe usa . nu intra dar pina nu stii despre ce vorbest .tci den gura si nu denigra,Cu respect,

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salut! Măi băiatule...Lamour dacă tu spui că ești client fidel la această făptură... înseamnă că nu ai pretenții mari...!Cel puțin mie unul nu mi-a plăcut deloc când am văzut-o în fața mea și atunci pentru ce motiv anume să intru la ea...?Sau poate ți-e îți face reducere de preț că să-i faci reclama! Subiect închis! Baftă multă!

Link spre comentariu

Oare de ce nu ai avut curaj sa intri  baetas(ti s ar fi dezdhetat si se vedea ce micut esti sau ai si alte propleme ca esti numai un proaspat membricel), Mai acumuleaza niste experinta si asteapta sezonul rece dar cu incalzirea globala nu te vad foarte bine, Aisbergurile se topes foarte repede sa nu mai vorbim de fulgi de nea,

Link spre comentariu

Si inca ceva . daca ii fi avut curajul cu aia inghetata sa inti i n locatie aaj fi putut avea un ice masaje pe care eu l am inceccat anul trecut"vezi comentarii"tot pe aceiasi canicula,,Nu sunt prieten nici fish am comunicat ce mi sa transmis confidential si imi pare rau ,Am vrut sa ofer un moment de respiro ptr o doamna care cva face toate damblalele, Mergeci si voi in concediu si maii ginditiva un pik ce inseama un respiro intr-un an si unul programat de la ora 10  in timul serviciului,Iar tu cu p,,,la ingheta mai ia o ingheta,Nnu imi este prietena nici curva dar respect femeia si omul, Sati fie rusine, Ori acepti ca este o prestati fara sex si cu bun gus ori dute pe centura si acolo se dezgheata aisbergul tau

Link spre comentariu

Acum m-am intors si eu din concediu si am vazut postarea domnului p..inghetata,Sper caintre timp sa racorit si nu mai insinueaza ca fac reclama la anumite domisoare. ar trebui sa se uite si la alte pagini.dar sper ca acesta caldura sau daca nu incalzirea globala sa mai reduka din fterbientala mentala de care a dat dovada.ca muntele de gheata orcum sa topit darse vede ca nu a racit si capul,Curespect penyru toti colegi care au bun simt si aceseaza aceata pagin,

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
lamour, sau dl lamour!

Eu personal cunosc pe Anrea de cand a inceput aceasta meserie, si stiu cine a invatat, dar parerea mea presonala, deci repet e opinia mea personala ca preti calita lasa de dorit! Eventuala pot sati propun sa te duci la un masaj erotic adevarat, ca sa faci diferenta, si dupa putem vorbii....

Link spre comentariu

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

1 . Dragi mei indiferent cat de buna ai fii ,sigur vor fii carcotasi care vor incerca sa te denigreze ,de ce? din pura placere sadica , NU spun ca voi sunteti aceasi , dar in de alungul timpului sigur vor fii , sau poate nu vei reusii sa fii pe acelasi lungime de unde cu clientul si el sa plece nemultumit simplu tie nu ti-a placut ca si om,aura, chimie sau alchimie cum zicea pe vremuri un muresean fain , si automat nu ai putut sa te aproprii de el cu aceasi pasiune cum ai face in cazul altcuiva cu care te simti bine . Da logic zambetul profesional ar trebuii sa existe , dar pasiunea nu o poti comanda la apasarea unui butot ca esti om ,tocmai astai fain ESTI OM NU UN ROBOT! Mai este si invers cat de aiurea ai presta sau arata sunt sigura ca se va gasi cineva sa te adore , e chestie de gusturi,

Daca nu va place Andrea ,nici nu va ajuta sa vb urat despre ea , pur si simplu iti exprimi opinia intr-un mod civilizat ,  mai ales acea care o stiti de la inceputuri pt. ca omul poate s-a transformat in timp pt. ca a dat de multe piedici, si rautati, nu cred ca daca te tuci la ea vb, frumos, o tratezi frumos ea e aiurea cu tine ( sau cel putin cred ca nu e asa ). Poate nu este un etalon de frumusete , dar e placuta  si are un caracter frumos si isi respecta clientii,  eu asa mi-o amintesc... 

E atat de simplu dragii mei trebuie sa gasiti omul compatibil cu necesitatile voastre lumea sa inrait atat de mult din ambele tabere clienti-fete, citesc aici pe forum pe unele pagini mai cat de urat s-a ajuns sa se vb . unii despre altii cand de fapt este o simbioza unii fara altii neputand fii caci nu e oferta fara cerere. 

Nu stiu cum face Andrea masajul erotic , pt . ca din pacate drumurile noastre s-au despartit de mult , dar stiu ca are mana buna cand vine vb. de masaj si este un om fain , daca Lamour in face reclama? nu cred ca e vb. de asta , dar mai exista clienti care se ataseaza mai mult decat e cazul si omul descrie aici experientele lui traite cu ea , nu inseamna ca minte , poate a stiut sa gaseasca o cale cum sa se aproprie si sa faca pe ea sa se simta in largul ei si sa poata face un masaj bun, pasional .

   Dragul meu Zoli-Gaby69 ,da imi amintesc de tine si in cazul tau e valabil asta, poate ti-a placut cu mine pt. ca eu ma simteam relaxata in compania ta ,ai fost un om vesel care te facea sa te simti dorita. Intelegi e vorba de chimie. 

            Va doresc sa aveti parte de trairi misto, ca viata e scurta.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...