Sari la conținut

O alta Teapa


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stapana Hara rea,dominatoare caruia ai place sa se joace cu mintea si cu corpul tau caut sclav supus.
Ofer URO,SCATO,SM online sau real.
Ma puteti gasi la adresa: [email protected]

 Telefon: 0761456502

  •  
  • Judet: Bucuresti
  • Pret: 300 RON

 

 Salutare tuturor! avand anumite fetish-uri, aseara am sunat-o pe domnisoara din pozele de mai jos care avea ulterior anunt si pe AT, am sunat-o aseara sa imi fac o programare.

 Nefiind dispus sa platesc 300RON am intrebat-o daca pot sa vin doar pentru o jumatate de ora deci sa platesc doar 150RON si a fost de acord. Am ajuns la locul cu pricina unde mi-a spus ca sta, adica pe strada Emil Garleanu. CUm vii dinspre fostul restaurant Budapesta si o iei pe Octavian Goga, la un moment dat se face o strada Panu Anastasie pe dreapta iar dupa 30 de metri urmeaza strada ei adica Emil Garleanu. Sun la interfon, urc la etajul 7, suna la usa, imi deschide si cand intru ce sa vezi. O tipa care erata rau, cel putin pentru gusturile mele.

 Eram totusi in cumpana, pana m-am asezat jos si cat am stat jos am studiat-o cu de-amanuntul si concluzia a fost ca nu raman. Tipa avea in picioare niste cizme negre si cu tot cu tocuri ajungea la 1,80. mai avea un fel de bluza din piele cu decolteu si sani nr 2 spre 3.

Mai avea pe ea o fustita neagra tot din piele.Este o tipa urata la fata, blonda cu parul lung si foarte slaba de i se vedeauoasele bazinului prin fustita. Macar de era una skiny cu forme proportionate dar n-ai sa vezi. Nu sunt sigur ca pozele sunt ale ei dar o avantajeaza.

 Faceti ce vreti, mie personal nu mi-a placut de ea si nu am ramas.

 Sper ca v-am fost de folos. Toate bune!

post-46166-0-76405400-1426836201_thumb.jpg

post-46166-0-72068800-1426836217_thumb.jpg

post-46166-0-56812600-1426836230_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator mascul78
Reputație: 0

asta da dominare - „ia scrie-mi o recenzie, sclavule..” :D

Postul de mai sus nu este scris de mine ci de un client cu care am comentat ce e pe forum si a crezut ca se logase el .......in fine

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...