Sari la conținut

Deny-0765360139


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am fost la aceasta domnisoara cam 7-8 zile in urma,nu mai stiu exact.Am sunat,mi s-au comunicat preturile 70 oral,normal protejat,100 lei cu oral neprotejat si 200 lei total,doua finalizari.Locatia la Pavone,in spate blocul de la strada.Am urcat la ea.M-a asteptat intr-o pereche de pantaloni scurti si o bluza sexi neagra cu fermoar pe spate.Are undeva la 50-55kg,cam 1,65-1,70,fara tocuri,roscata inspre roz.Am stat de vorba in living cam 10min,timp in care nu am fost grabit ,iar ea si-a terminat de fumat tigarea.Am optat pentru 200 lei cu sex total.Am mers apoi la dus,unde am gasit prosop curat,gel de dus,sapun.In camera avea pat mare,ma astepta decat in pantaloni scurti.Preludiul nu a existat,fara fk,a trecut la un oral neprotejat,fara deep dar cu atentie la alte zone.Dupa un timp,cand ma incinsesem mi-a pus prezervativul,am schimbat doua pozitii,ea deasupra,apoi finalizat pe la spate in pasarica.Plecat la  dus,reimprospatat si stat de vorba circa 10-15 min,dupa care a inceput cu oral,pus prezervativ,normal,pasarica curata,fara mirosuri,apoi anal pana am finalizat.Pe tot parcursul actiunii,mi-a vorbit frumos,nu m-a grabit ca altele.Si acum notele.Locatie-9,aspect 7,oral 7,5,normal 7,anal 9,atitudine 8.De revenit din cand in cand,dar la pretul de 150 lei doua finalizari,nu 200 lei cum cere ea.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...