Sari la conținut

Larisa !!! orice, oriunde,oricand!! 0749860200


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut.

Avem pe piata o noua domnisoara pe nume Larisa.

Atras de pozele din anuntul http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/6197466 pun mana pe telefonul "de servici" si sun. Imi raspunde o domnisoara care se prezinta Larisa si care imi comunica ca ofera masaj, oral si normal la pretul de 100 lei/finalizare sau 200 lei ora. Dupa ce imi confirma ca pozele sunt ale ei imi fac o programare si purced pe Calea Turzii langa benzinaria Mol.

Domnisoara cam 1.60-1.65 m inaltime, 50 de kg, satenta, cu tatuaje si un pic de burtica (caracteristica fetelor care presteaza aceasta meserie si stau toata ziua in casa) si 21 de ani dupa spusele ei.

Imi prezinta din nou oferta si dupa ce ii confirm ca stau o ora merge la dus. Dupa ce am facut si eu dus ma pun langa domnisoara care imi spune ca este timida si ne intindem un pic la conversatie.

Dupa cateva minute incepem sa ne sarutam ceea ce pentru iubitorii de FK este un plus. Apoi trece la oral care a fost neprotejat si saraca se cam ineca. Incearca sa faca deep dar no, de unde atata fericire ... ii curg lacrimile, se ineaca dar nu se lasa :D. Mai face schimb si o freaca si cu mana  dar oralul a fost placut pentru mine. O singura problema: telefonul a sunat si, desi prima data a dat pe silentios, a doua oara a raspuns (un client care a ajuns mai devreme). Pe aceasta cale ii spun colegului ca sa nu mai fie asa nerabator.

Trecem la normal unde fata ii fff stramta. S-a umezit cu ceva lubrefiant dar, repet, ii foarte stramta. Din cate banuiesc a si durut-o un pic motiv pentru care lasat-o mai usor cu penetrarea. La normal a prestat 2 pozitii, misionar si caprita, unde se vede foarte frumos fundul ala micut. 

Am terminat in prezervativ dupa care am fost fiecare la dus.

Si acum ceva note:

Locatie: 8 pentru ca nu am primit papuci (sincer nici nu am cerut) si pentru ca prosopul a fost mic.

Aspect: 7/8

Atitudine: 7/8 este inca copila dar incarca sa se faca placuta. Eu m-am simtit bine in compania ei desi a avut ca si minus telefonul. In schimb la plus trec FK.

ON: 8 daca nu punea mana era mai bine dar se straduieste 

NP: 8 nu am ce reprosa

A: nu am intrebat

Cam atat si sange in instalatie.

post-55077-0-74876400-1426958204_thumb.jpg

post-55077-0-24410500-1426958205_thumb.jpg

post-55077-0-11085100-1426958206_thumb.jpg

post-55077-0-71181000-1426958206_thumb.jpg

post-55077-0-22010500-1426958207_thumb.jpg

post-55077-0-76214100-1426958207_thumb.jpg

post-55077-0-21365200-1426958208_thumb.jpg

  • Like 17
Link spre comentariu

Multumim de recenzie.

 

Cateva intrebari totusi ca acuma mi-a picat nu stiu de ce pata.

 

Spui ca fata e stramta. Stramta in adevaratul sens al cuvantului sau doar stie sa isi contracteze muschii?

 

Apoi spuneai ca foloseste lubrifiant(probabil datorita lipsei de umectare naturala,care poate fi si datorata disconfortului care ziceai ca parea sa il simta). Lubrifiantul este pe baza de apa gen durex play sau similare, sau e deja traditionalul ulei de masaj?

 

Intreb pt ca uleiul ataca prezervativul, iar combinatia: vagin stramt + lipsa umectare+ organ gros+ lubrifiant pe baza de ulei+contact prelungit, din experienta proprie, poate prezenta probleme

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut.

Referitor la intrebarile tale: 

1. Nu cred ca stie sa isi contracteze muschii. Ii tanara si mai are multe de invatat. Eu am simtit-o stramta tot timpul.

2. Nu am observat ce fel de lubrefiant foloseste. Sigur nu era de la Durex iar forma sticlei duce mai mult la sticlele de sampon (plata). Acum daca era ceva asemanator cu lubrefiantul pe baza de apa sau ceva ulei de masaj nu stiu.

Din pacate nu stiu cat v-am ajutat cu raspunsurile mele.

Un week-end placut.

Multumim de recenzie.

 

Cateva intrebari totusi ca acuma mi-a picat nu stiu de ce pata.

 

Spui ca fata e stramta. Stramta in adevaratul sens al cuvantului sau doar stie sa isi contracteze muschii?

 

Apoi spuneai ca foloseste lubrifiant(probabil datorita lipsei de umectare naturala,care poate fi si datorata disconfortului care ziceai ca parea sa il simta). Lubrifiantul este pe baza de apa gen durex play sau similare, sau e deja traditionalul ulei de masaj?

 

Intreb pt ca uleiul ataca prezervativul, iar combinatia: vagin stramt + lipsa umectare+ organ gros+ lubrifiant pe baza de ulei+contact prelungit, din experienta proprie, poate prezenta probleme

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Va salut,

Fiind cu treaba prin Cluj am ajuns si eu la domnisoara pentru o finalizare de 100 RON.

Locatia este pe Calea Turzii langa mol dupa cum zicea si colegu ravsolo. In living mai era o dama mai masiva, nu ne-au fost facute prezentarile.

 

Fata, este cea din poze, iti poti da usor seama dupa tatuaje, daca nu ma insel pozele-s facute chiar in locatie. Prea multe de adaugat nu am despre aspectul fizic al domnisoarei, doar ca mie mi se pare ca are corpul unei copile de 15-16 ani.

Actiunea a inceput cu oral neprotejat din partea ei, fara nimic spectaculos, dupa care am pus prezervativu si am trecut la lady on top.

Aici am sesizat si eu stramtoarea de care zicea colegu si usorul disconfort simtit de ea, dar eu cred ca lipsa umectarii naturale cauzeaza aceste inconveniente. A folosit lubrifiant, dar prea putin. Dupa ce-mi spune ca a obosit in LOT incercam sa schimbam pozitia, si atunci observ sange pe prezervativ (mi-a zis ca atunci i-a venit, plauzibil, pentru ca era doar pe varf si putin). Am continuat cu oral, finalizarea fiind pe corp dupa ce mi-a atras atentia ca nu face CIM.

 

Am platit 100 de lei, m-am igienizat si am plecat.

 

Note:

Locatie: 8

Aspect: 7

Atitudine: ok, putin timida

ON: 7

NP: 6

FK nu am incercat

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Locatia este pe Calea Turzii langa mol dupa cum zicea si colegu ravsolo. In living mai era o dama mai masiva, nu ne-au fost facute prezentarile.

 

Dacă nu ma înșeală simțurile, cred că este vorba de cuibușorul unde presta și Alina http://nimfomane.com/forum/topic/37805-alina-sex-total-0754698682/, după ce s-au mutat de lângă Ramada.

Același unde am dat prima oara și de "Anda" http://nimfomane.com/forum/topic/39020-aparitie-noua-in-cluj-anda-0751638600/

:blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Stimabililor,

Dupa discutia telefonica cu dameza, deja aveam vise erotice...voce extrem de placuta, pisicoasa.

Dupa explicatiile promote ajung cu usurinta la cuibul in care salasuiesc doo fufe.

Larisa si inca una urata ca noaptea,cu o voce dogita so agresiva.

Larisa m-a intampinat intr-un halat ca de spital, cu sosete flausate semialbe...spre gri jeg.

Fetele la intrarea mea in hogeac se amuzau cu o punga cu seminte...Larisa mi-a zambit sagalnic lasand sa se vada o dantura varza, asortata cu samburi de seminte.Atat de excitat am fost de priveliste incat in urmatoarea secunda am facut cale-ntoarsa care usa, spunandu-le ca am nimerit din greseala intr-un loc nedorit.Fratilor, nu stiu cat de nefututi sunt cei care au post at dar sincer dupa alte vreo 2 experiente naspa, de data asta n-am vrut sa-mi mai bat joc de pula.

Rog moderatorii s-o treaca la capitolul "de evitat"

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Stimabililor,

Dupa discutia telefonica cu dameza, deja aveam vise erotice...voce extrem de placuta, pisicoasa.

Dupa explicatiile promote ajung cu usurinta la cuibul in care salasuiesc doo fufe.

Larisa si inca una urata ca noaptea,cu o voce dogita so agresiva.

Larisa m-a intampinat intr-un halat ca de spital, cu sosete flausate semialbe...spre gri jeg.

Fetele la intrarea mea in hogeac se amuzau cu o punga cu seminte...Larisa mi-a zambit sagalnic lasand sa se vada o dantura varza, asortata cu samburi de seminte.Atat de excitat am fost de priveliste incat in urmatoarea secunda am facut cale-ntoarsa care usa, spunandu-le ca am nimerit din greseala intr-un loc nedorit.Fratilor, nu stiu cat de nefututi sunt cei care au post at dar sincer dupa alte vreo 2 experiente naspa, de data asta n-am vrut sa-mi mai bat joc de pula.

Rog moderatorii s-o treaca la capitolul "de evitat"

:laugh2  :laugh2  :first cea mai funny recenzie ....doamne :no2  am ras copios :slap2 nebuni mai sunteti :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu in urma cu cateva zile la Larisa. Comunicarea prin telefon decurge usor. Accentul de Bucuresti se simte putin, dar nu atat de mult ca la alte dame din capitala. Locatia e usor de gasit, iar apartamentul e nou.

Colega ei este intr-adevar pasionata de spart seminte, iar dupa cum arata eu unul n-as testa-o.

Pozele sunt intr-adevar ale Larisei. Ca aspect, e foarte slaba, frumusica la corp, sani mici, comuna la fata. Varsta e undeva pe la 21-23 ani.

Baia e ok, se ofera prosop, nu insa si slapi. Nu au gel de dus masculin. Igiena fetei pare foarte buna.

Am incercat cu ea un OP, care l-a facut foarte bine, desi nu are foarte mare experienta, insa se straduieste sa te faca sa te simti bine. La normal e docila, o poti pune in orice pozitie si desi nu se implica foarte mult, este placut, datorita corpului ei si a faptului ca e stramta.

Nu cred ca a fost la un salon, nu pare sa se priceapa atat de bine. Sustine ca a mai prestat in Sibiu anul trecut.

Pretul este 100/finalizare, 200/ora. Daca ar lasa la 150/ora ar fi o oferta foarte buna. O recomand doar celor carora le plac tipele tinere si slabe, care nu tin la GFE.

Note:
Aspect: 7,5
Atitudine: 7,5
Igiena: 8,5
ON: 9
NP: 8
 

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...