Sari la conținut

ADEVAR SAU PROVOCARE


Vizitator dani.arad

Postări Recomandate

Vizitator denyarad
Reputație: 0

deci vad ca si la ADEVAR ma ataci bine, in nici un caz :)))))

VIRGIN VREAU SA RAMAN!!! :P

Un picutz mai ales daca esti virgina :P ...Hmm ce bine merge =)) Glumesc :P
Link spre comentariu
Vizitator denyarad
Reputație: 0

1.Cred ca esti un tip cu bun Simț :P 2.Esti de gasca :D 3.Am vrut sa zic un mare futacios dar nu stiu exact! =)) 4.Nu mai stiu :D la 5. Revin dupa ce te voi cunoaste :D

Link spre comentariu
Vizitator KingSartoris
Reputație: 0
Ai dreptate, însă sunt convins că Deny va face o excepție și va accepta întrebarea mea, dat fiind faptul că eu i-am propus începerea acestui joc.

 

Oricum cred că ar trebui modificată strategia și să se permită întrebări directe lui Deny (cu adevăr sau provocare), fără numiri în lanț din două motive:

1. O numire neonorată sau după multe zile poate bloca jocul (dezavatanjul jocului online).

2. Oricum Deny este vedeta feminină a acestui joc și nu cred că dorința tutoror masculilor e s-o întrebe sau s-o provoace pe Deny, decât să se provoace între ei.

 

Dar ne supunem deciziei finale a prințesei. :)

Link spre comentariu
Vizitator dani.arad
Reputație: 0

Te inteleg perfect. Tu de fapt vrei sa joci doar cu Deny, ar fi incurcatura mare, daca ar intra mai multi membri in joc, unul o provoaca, pe altul ea trebuie sa-l provoace ar fi nebunie. In tot ce face trebuie sa realizam si ce urmari ar fi, eu am jucat cu ea asta ca nu erau altii prezenti, regula ar fi sa nu il pui pe cel dinaintea ta.

 

DENY, nominalizeaza-l pe KingSartoris :P

Link spre comentariu
Vizitator dani.arad
Reputație: 0

O gandire putin naiva, ca tu sa o poti intreba sau provoca cu alti membrii si ea doar sa raspunda :)

 

Scuze, asta e realitatea.

 

Continua jocul cu Deny sa desemneze pe cineva :P

Link spre comentariu
Vizitator KingSartoris
Reputație: 0

Dar nu e posibil ca doritorii, să presupunem că sunt 2-3, vor s-o întrebe/provoace pe Deny, o întreabă, Deny vine, vede cine a întrebat, la care vrea răspunde și îi întoarce întrebarea. Dacă mai apar și alte persoane cu atât mai bine, fiecare spune cui i se adresează. Nu văd un haos așa mare, că până la urmă ăsta e rolul unui forum, dar totuși dacă ții la ordine și vrei să fim mai răbdători, eu totuși voi fi de acord.

 

PS: Nu am zis că doar să răspundă, ci la rândul ei să întrebe/provoace.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Eu va sugerez sa faceti programare la Deny si pentru jocul asta. Iar daca va programati sa nu fiti bulangii si sa-i trageti teapa! Puneti intrebarea ca niste domni distinsi si manierati ce sunteti, indiferent daca o faceti protejat sau nu.  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator denyarad
Reputație: 0

Dar nu e posibil ca doritorii, să presupunem că sunt 2-3, vor s-o întrebe/provoace pe Deny, o întreabă, Deny vine, vede cine a întrebat, la care vrea răspunde și îi întoarce întrebarea. Dacă mai apar și alte persoane cu atât mai bine, fiecare spune cui i se adresează. Nu văd un haos așa mare, că până la urmă ăsta e rolul unui forum, dar totuși dacă ții la ordine și vrei să fim mai răbdători, eu totuși voi fi de acord.

 

PS: Nu am zis că doar să răspundă, ci la rândul ei să întrebe/provoace.

King,Adevar sau Provocare ? :)
Link spre comentariu
Vizitator denyarad
Reputație: 0

Eu va sugerez sa faceti programare la Deny si pentru jocul asta. Iar daca va programati sa nu fiti bulangii si sa-i trageti teapa! Puneti intrebarea ca niste domni distinsi si manierati ce sunteti, indiferent daca o faceti protejat sau nu.  :laugh2

Pokeraş te manca limba :P ? :*
Link spre comentariu
Vizitator KingSartoris
Reputație: 0
harrypoker77

Categoric că facem și programare și ne ocupăm și de lucruri mai serioase.

Aici doar ne jucăm puțin. Nu facem rău.

Link spre comentariu

Vizitator KingSartoris
Reputație: 0
denyarad

Provocare!

 

PS: Ține cont că vreau să vin la tine chiar și mâine și sunt tipul care te sună de ceva vreme și nicicum nu ne potrivim, ba tu nu puteai sau intervenea ceva, ba eu nu mai puteam. Poți să mă provoci cu îndeplinirea provocării la tine. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...