Sari la conținut

Pasionala si fara inhibitii - 0734062796


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Anunt publi24:

 

"Ofer companie intima, sex oral, sex normal, 69, cunn si multe alte fantezii domnilor generosi si manierati intr-un cadru intim si discret.Rasfata-te si bucura-te de clipe de neuitat!! Te astept. Pupici"

 

Sunat si aflat urmatoarele:

ON

NP

Finalizare pe fata sau pe corp (fara finalizare orala

Amenda 150/200

post-46135-0-97709300-1427101140_thumb.jpg

post-46135-0-71514700-1427101142_thumb.jpg

post-46135-0-15560100-1427101144_thumb.jpg

post-46135-0-54434000-1427101145_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Am fost la fata asta intr-o seara mai tarziu, dupa ce luasem vreo doua tepe si altele nu mai raspundeau. Am sunat, m-am programat, este amabila la telefon, are rabdare sa iti spuna serviciile. Locatia este pe Gh.Lazar, in apropiere de statia de taxi-uri. Deoarece eram prin zona am ajuns destul de repede si m-a primit imediat. Mi-a deschis o tipa foarte inalta, cam 1.80, blonda, par pana pe la umeri, draguta la fata, dar cam prea zdravana pentru gusturile mele (sa nu intelegeti ca e grasa, e mai lata in solduri, se vede si in poze), eu prefer fete mai subtirele. Pozele sunt reale pot confirma si tatuajele. Foarte intuneric in apartament, singura lumina aprinsa era in baie (scump curentul in ziua de azi ...). Zicea ca mai are doua colege pe care nu le-am vazut pentru ca stateau ascunse in bucatarie. E scurta la vorba, raspunde la intrebari dar nu am reusit sa leg cu ea o conversatie, ma simteam ca si cum ar fi vrut sa scape cat mai repde de mine. Am facut o greseala ca am ramas, dar asta e, nu-i ca si cum ar fi prima data. Am cerut sa merg la dus pentru o igienizare rapida si am primit prosop curat. A cerut sa-i dau banii inainte - 150ron pentru o finalizare.

 

Camera pentru ostilitati era la fel de intunecata, doar lumina televizorului, tipa era deja dezbracata cand m-am intors de la dus. Are niste sani mari foarte faini dupa cum se vede si in poze. Din pacate n-am avut prea multe sanse de-a ma juca cu ei, pentru ca intentia fetei era sa terminam cat mai repede. Ma intind in pat si incepe cu un oral neprotejat foarte slab si folosind si mana la greu. Dupa vreo 2 minute zice hai sa punem prezervativ, ii zic ca mai vreau putin oral si se comformeaza dar nu era prea incantata. A doua oara nu m-a mai intrebat, a luat prezervativul si l-a pus. Normalul n-a fost cine stie ce, ea deasupra a obosit destul de repede, si pe la spate curul ala cat China mie nu mi s-a parut prea atragator. Finalizat in prezervativ.

 

 

 

Aspect 7 ( are sani faini si e draguta la fata, in rest nu-i pe gustul meu)

Atitudine: 6 (orientata sa-ti ia banii si sa pleci cat mai repede)

Igiena 9 (n-am vazut sa faca dus, dar nici n-am simtit mirosuri suspecte)

Oral: 6

GFE: 0

Normal: 7 (accepta pozitii, dar nu-i nimic deosebit)

 

Pret: 150 pentru o finalizare

 

Concluzia:

Nu recomand, un pret prea mare pentru niste servicii de cacat. Nu aruncati banii.

 

Chiar daca nu am fost la Alexandra, m-am uitat la poze si seamana dar nu rasare. Sunt doua fete diferite. Asta la care am fost lucreaza pana tarziu, n-are program de bugetara. 

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost aseara la domnisoara Raluca.Nu stiu sigur daca e cea din poza dar seamana foarte bine.Parul este pana pe umeri si este draguta.O fata inalta blonda, bine facuta, sani frumosi, mari, fermi.Putin cam obosita la ora la care am ajuns eu si probabil nu prea mai avea chef de nebunii.Mai are inca o colega mai scunda si bruneta, draguta si ea care tocmai primise si ea un client.Am primit oferta de pret 150/250 si ne-am apucat de treaba.Un oral destul de ok, apoi un normal de asemenea multumitor.Eu am luat ora.Intre cele doua numere am reusit sa putram o conversatie si mi-am dat seama ca fata e destul de sociabila daca o iei mai incet.

   Eu am fost multumit per total si o recomand.E o bunaciune de fata.

 

Aspect 9

Atitudine 8 (probabil era prea tarziu)

Curatenie 10

Oral 8 (cam scurt dar executat bine)

Normal 8 (daca se implica mai mult poate dadeam mai mult)

 

Ce nu mi-a placut : patul care era cam tare... dar cineva cu imaginatie improvizeaza si se descurca.

 

Pret 150 finalizare

250 ora

 

Concluzie :  recomand

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...