Sari la conținut

Bruneta miniona # 0725179508


Vizitator agramat

Postări Recomandate

bine bine...dar e una si aceeasi cu fata asta din poze....ca doar il vezi pe agramat cum saliveaza si chiar sufera dupa fetita asta. asa ca nu fi egoist...chiar nu intelegi ca daca colegul nu primeste informatii, detalii, confirmari...ceva concret...el nu doarme in noaptea asta???!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

ti-am spus eu ca esti cam bulangiu....puteai sa pui si tu pozele alea noi ale fetei aici. sau....daca stau bine sa ma mai gandesc...tu chiar tii la colegul agramat si nu le pui ca vrei sa-l lasi sa doarma linistit in noaptea asta...doar ca sa il agiti maine dis de dimineata....cand e fresh si el...si atunci le vei posta~!!!???

 

:laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

gata cumnate...am inteles problema tehnica pe care o intampini. ma bucur ca nu esti bulangiu~!!!  :hihat

 

 

by the way....esti singur prin oras...sau al luat printesa cu tine? sa nu-mi spui ca ai lasat-o singura acasa, ca ma imbrac in 2 timpi si 3 miscari~!!!   :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

Am sunat astazi la aceasta fata si pana la ora cand a trebuit sa plec spre casa, a avut toata ziua telefonul inchis :(

Acum m-am uitat mai atent la stilul postarii si al cuvintelor folosite in anunt si tind sa cred ca este postat de cei de la manhattan/discret

Poate se incumeta cineva in seara asta sa sune macar sa culeaga mai multe detalii (se pare ca fetele care presteaza in acea locatie isi deschid telefonul doar seara deci sunt slabe sanse sa o cunosc personal pe aceasta domnisoara, poate are alt numar pe zi cum avea si Claudia)

  • Like 1
Link spre comentariu

Fata este pe Zorelelor 5.. spunea ca are mai multe colege.100 nr. O/N. Ma intreba unde am vazut pozele cand am intrebat-o daca sunt ale ei. habar n-avea de site nimfo.. Raspuns genial - DA, SUNT ALE MELE !!!! :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Am sunat astazi la aceasta fata si pana la ora cand a trebuit sa plec spre casa, a avut toata ziua telefonul inchis :(

Acum m-am uitat mai atent la stilul postarii si al cuvintelor folosite in anunt si tind sa cred ca este postat de cei de la manhattan/discret

Poate se incumeta cineva in seara asta sa sune macar sa culeaga mai multe detalii (se pare ca fetele care presteaza in acea locatie isi deschid telefonul doar seara deci sunt slabe sanse sa o cunosc personal pe aceasta domnisoara, poate are alt numar pe zi cum avea si Claudia)

agraamaaat, cum e fata??
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bai am intrebat si eu de Maya daca a mai fost acolo la salon si a revenit cumva? Era o super bunaciune cu breton drept. M-am ofticat tare de tot ca n-am prins-o atunci cand activa. Sper sa fi revenit. Ma duc eu zilele astea si investighez. :) Hai cunoscatorii de pe aici am nevoie de putin ajutor, nu mai am rabdare 48h. :/

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

bah frate agrmat, iti scriu cu ultima suflare. s-a stricat rauu salonul asta. m-am simtit eu super naspa, l-am dus pe un prieten care a fost super nemultumit. eu nu mai trec pe acolo. Ana nu mai e, Maya nu mai e, super naspa relatia cu clientii. aSTEA HABAR N-AU CE FAC. Pe langa 100 lei numaru de cacat pe ceas am mai dat si 20 lei pe bere. AVETI INCREDERE IN FRATELE VOSTRU. RECENZIE NEGATIVA DESI FETELE ARATA BINISOR.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

bah frate agrmat, iti scriu cu ultima suflare. s-a stricat rauu salonul asta. m-am simtit eu super naspa, l-am dus pe un prieten care a fost super nemultumit. eu nu mai trec pe acolo. Ana nu mai e, Maya nu mai e, super naspa relatia cu clientii. aSTEA HABAR N-AU CE FAC. Pe langa 100 lei numaru de cacat pe ceas am mai dat si 20 lei pe bere. AVETI INCREDERE IN FRATELE VOSTRU. RECENZIE NEGATIVA DESI FETELE ARATA BINISOR.

Sa inteleg frate Action ca pe mignona cu tate din poze nu ai vazut-o. Am o intrebare: pe fetele care le-ai mentionat tu mai sus nu poti sa le gasesti pe zi in alte parti?

Eu am renuntat la ideea de a vizita acea locatie deoarece programul este doar pe seara

 

PS:Action apuca-te si tu sa postezi mai multe pe aici : http://nimfomane.com/forum/forum/4-discutii-generale/

inca 64 de postari si putem sa discutam si noi ca oamenii pe PM unde poti sa faci si cateva recomandari

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

te as ruga frumos sa mi dai si mie forward la recomandari :blushing2

Sa inteleg frate Action ca pe mignona cu tate din poze nu ai vazut-o. Am o intrebare: pe fetele care le-ai mentionat tu mai sus nu poti sa le gasesti pe zi in alte parti?

Eu am renuntat la ideea de a vizita acea locatie deoarece programul este doar pe seara

 

PS:Action apuca-te si tu sa postezi mai multe pe aici : http://nimfomane.com/forum/forum/4-discutii-generale/

inca 64 de postari si putem sa discutam si noi ca oamenii pe PM unde poti sa faci si cateva recomandari

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

te as ruga frumos sa mi dai si mie forward la recomandari :blushing2

trebuie sa avem rabdare pana colegul Action face 200 de postari sa poate sa foloseasca mesageria :)

Link spre comentariu
Reputație: 2569
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Imi cer scuze daca nu postez by the book, dar nu stiam unde sa postez si am vazut ca aici se vorbeste de Zorelelor/Manhattan/Discret.Am observat ca nu prea "de bine"...totusi sunt curios sa "arunc"un ochi cand ajung in Constanta, poate iese ceva, poate nu. Cateva detalii de la cine a fost, v-as ruga: cam pe la ce ora se deschide "pravalia" si pana cand are loc actiunea... Poti vedea toate caprioarele ca sa alegi? Un PM cu cineva "avizat", eventual... Va multumesc anticipat !

Link spre comentariu

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

E deschis de la 19 la 5

In principiu incearca sa te bage direct cu fata pe care ai sunat-o, probabil ai vazut ca sunt o gramada de numere de telefon. Dar daca spui ca vrei sa alegi din cele disponibile nu-i o problema.

Toti ne ferim ca e o atmosfera de club/ salon .....

In general fetele arata bine, dar serviciile sunt cam pe fast.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...