Sari la conținut

Larisa21 In vizita la Buzau - 0747458688


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Sultana am vorbit cu baietii mei si vor si ei doua trei poze cu tine imbracata sau dezbracata cu fata cu tot ca pe larisa au vazut.o si le place enorm de mult daca ai placerea

Poze cu mine cu fata nu ai sa gasesti pe nicaieri si nici nu dau in privat. In toate anunturile mele scrie ca nu sunt top model. Hai sa le dau satisfactie handicapatilor si sa spun ca sunt o babaciune urata in draci cu par pe fata si fara dinti in gura(ca mi-a cazut lucrarea).

 

Acum lasand gluma la o parte se pare ca nu o sa aveti norocul sa fim distractia voastra ptr ca Larisa dupa sapt asta intentioneaza sa lipseasca o perioada mare din buzau,iar eu singura nu accept si nu accept nici in compania altei fete care nu o cunosc. Deci... Mai mult ca sigur pica orice discutie in privinta asta. Iar voua va trebuie top modele ca dupa coperta,nu babaciuni urate ca mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Wasluy
  • Oras:Wasluy

Poze cu mine cu fata nu ai sa gasesti pe nicaieri si nici nu dau in privat. In toate anunturile mele scrie ca nu sunt top model. Hai sa le dau satisfactie handicapatilor si sa spun ca sunt o babaciune urata in draci cu par pe fata si fara dinti in gura(ca mi-a cazut lucrarea).

 

Acum lasand gluma la o parte se pare ca nu o sa aveti norocul sa fim distractia voastra ptr ca Larisa dupa sapt asta intentioneaza sa lipseasca o perioada mare din buzau,iar eu singura nu accept si nu accept nici in compania altei fete care nu o cunosc. Deci... Mai mult ca sigur pica orice discutie in privinta asta. Iar voua va trebuie top modele ca dupa coperta,nu babaciuni urate ca mine.

puneo poza cu epava de la costinesti ca seamana bine cu mecla ta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...