Sari la conținut

Myra - 0763160224


Postări Recomandate

 

Pot confirma ca poza de sus este a Myrei. Este draguta , chiar frumoasa (dar aici tine de gusturi).

Plusuri:

1. draguta si fizic si comportament

2. pret 80 (in gama deja obișnuită)

Minusuri:

1 este începătoare (oralul este timid)

2 doua fete în garsoniera (am fost nevoit să aștept); pe cealaltă nu am vazut-o.

3 program declarat până 16.00 dar nu e chiar așa (adica pleaca și mai devreme)

Nu știu daca este chiar o recenzie dar va ajuta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am reusit sa o prind pe tipa in cele din urma,pozele sunt reale,dat sunt facute intr o 'lumina buna',sa dea mai bine.Halatul de 80 OP+NP,zona BALIF (Nu Hale km se stia initial),notele dupa cum urmeaza:

Locatie 7:garsoniera draguta,pat moale,la baie nu am avut nevoie.

GFE 7:cam timida fata,care sa prezentat Myra;dar dezimvolta odata ce cunoaste omul,comportament frumos.

Aspect 8:la fatza e frumoasa,daca se si machiaza e chiar foarte frumoasa,sani frumosi,fund nu prea,picioare lungi,un pic de shunculitza la solduri. (are undeva la 1,73/55kg/maxim 20 ani).

Actiunea 6: se vede ca e incepatoare (dupa spusele ei) si nu prea stie ce sa faca,dar invata repede.

Mai locuieste cu o fata care era plecata la momentul respectiv.Eu am sa revin la ea sa o invat mai multe :)) Numa' bine dragi colegi!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

In urma cu trei zile am facut o vizita Myrei care are aceeasi locatie ca si a Gyulyei intre Bslif si Hotel Nord intr-o garsoniera frumos aranjata si curata.Numarul de telefon este cel din topic. Am asteptat aproximativ 30 min. pana am urcat ,fata motivand ca inca nu este pregatita ,lucru pe de o parte de inteles pentru ca am sunat la o ora destul de matinala in jur de 08.30. Programul fetei il pot confirma de la ora08.00 pana pe la ora 16.30.In fine am urcat in locatie Myra ma astepta intr-un prosop de baie proaspat iesita din dus ,am rugat-o sa intu si eu la baie pentru o igienizare mai buna . Am fost servit cu prosop uscat si bineinteles nelipsitele geluri de dus din baie,dupa care am revenit in camera de ostilitati unde ma astepta Myra . Pot confirma ca pozele fetei sint reale dar nu sint facute in locatie, varsta in jur de 22 greutate in jur de 55 cu plus sau minus si putina burtica la varsta ei dar nederanjant. Programul a inceput cu un cunni din partea mea fata epilata fara probleme ,dupa care a continuat cu un oral nep slabut executat pot spune dupa care am continuat cu np in pozitie clasica cu implicari din partea fetei, cu mici gemete din partea ei acum nu stiu cat de reale si finalizare in caciulita.

Si acum notele :

-locatie 9.5

-atitudine 8

-oral 7.5

-normal 9

-gfe8.5 cu plus ptr fk

-fata se vede ca este incepatoare dar cu mai multa practica cine stie

-de revenit

Myra mai fura din comportamentul Gyulyei si sper sa te ridici la notele ei, pupici flavius36

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

In urma cu trei zile am facut o vizita Myrei care are aceeasi locatie ca si a Gyulyei intre Bslif si Hotel Nord intr-o garsoniera frumos aranjata si curata.Numarul de telefon este cel din topic. Am asteptat aproximativ 30 min. pana am urcat ,fata motivand ca inca nu este pregatita ,lucru pe de o parte de inteles pentru ca am sunat la o ora destul de matinala in jur de 08.30. Programul fetei il pot confirma de la ora08.00 pana pe la ora 16.30.In fine am urcat in locatie Myra ma astepta intr-un prosop de baie proaspat iesita din dus ,am rugat-o sa intu si eu la baie pentru o igienizare mai buna . Am fost servit cu prosop uscat si bineinteles nelipsitele geluri de dus din baie,dupa care am revenit in camera de ostilitati unde ma astepta Myra . Pot confirma ca pozele fetei sint reale dar nu sint facute in locatie, varsta in jur de 22 greutate in jur de 55 cu plus sau minus si putina burtica la varsta ei dar nederanjant. Programul a inceput cu un cunni din partea mea fata epilata fara probleme ,dupa care a continuat cu un oral nep slabut executat pot spune dupa care am continuat cu np in pozitie clasica cu implicari din partea fetei, cu mici gemete din partea ei acum nu stiu cat de reale si finalizare in caciulita.

Si acum notele :

-locatie 9.5

-atitudine 8

-oral 7.5

-normal 9

-gfe8.5 cu plus ptr fk

-fata se vede ca este incepatoare dar cu mai multa practica cine stie

-de revenit

Myra mai fura din comportamentul Gyulyei si sper sa te ridici la notele ei, pupici flavius36

Ai uitat halatul. Cat e halatul ? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...