Sari la conținut

Myra - 0763160224


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Acum trei zile am vizitat o pe Myra ,numarul de telefon este cel afisat in thread. Am sunat la domnisoara dupa cum am mai spus si surpriza mi-a raspuns foarte repede ,mi-a explicat unde are locatia*( intre Hotel nord si Centrul comercial Balif si dupa spusele fetei mi-am dat seama ca este colega cu Gyulya. Am ajuns la garsoniera frumos amenajata pentru aceste servicii,mi-a deshis usa o frumoasa bruneta 1.70 &55 kg cu niste sani superbi cu sfarcuri proeminente numai bune de supt ...mi sau spus serviciile pe care le presteaza si am fost deacord. Op sau on depinde aici din cate am inteles eu de igiena fiecsrui client, np , fk, fara anal, 80 ron un nr sau 120 o ora sau 2 finalizari. Sa fiu sincer am ales prima varianta cu un singur nr. Am cerut sa folosesc mica baie dar foarte curata, bineinteles ca locatia o stiam de la vizita anterioara facuta Gyuliei.,gel de dus prezent ,prosop curat, nu au fost probleme in aceasta privinta. In camera actiunii Myra ma astepta dezbracata frumos mirositoare fiind proaspat dusata.Tin sa precizez ca atitudinea Myrei este una foarte buna cu unele mici stangacii fiind dupa consideratia mea incepatore in acest domeniu ,dar dornica sa invete toate tainele acestei meseri care se pot invata doar prin multe exercitii practice din partea ei. Am inceput cu un oral nep bine executat din partea ei cu atentie la oo si cu un supt al capului ce ma urcat pe pereti. Dupa aceea am cerut voie sa prospectez putin savarina Myrei proaspat epilata cu un miros frumos de flori de camp, vreau sa spum ca nu mai m-am saturat de lins acea dulce pasarica, dupa aceea am trecut la un mult asteptat normal protejat aici Myra a folosit un lubri gel durex care sa spyn sincer nu ma deranjat, fata foarte stramta la pasarica s-a umezit natural,gemete destul de reale,saruturile au curs din abundenta ,fata accepta fk, nu face nazuri la schimbatile de pozitii,in fine nu dupa mult timp am finalizat glorios in caciulita amandoi fiind epuizati dupa efortul depus, vreau sa spun ca implicarea fetei a fost totata ,te simti ca si cu iubita, dupa aceea am decartat suma ceruta pentru serviciile oferite, am mai stat dupa aceea de vorba la un capucino ,,,si acum notele pentru novicea Myra:

-aspect ,atitudine,comportament ,igiena 10

-oral 8.9

-normal 9

-gfe 10 **** fk

-de revenit ,cu siguranta

-plata servicii 80 ron

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu am nici o legatura fratilor cu paraschiv, eu imi fac postarile mele ,si raspunnd de ceea ce scriu in ele, iti multumesc asterica ca l-ai banat , eu vreau sa am reputatia mea castigata prin postari si vizite facute cat mai multe fetelor.Respect

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

1. virgula in locul punctelor de suspensie in postarile tale identica  cu a lui paraschiv(pot spune singulara in intreg forumul)

2. aceeasi asezare in pagina.

3. nu asterica e responsabil cu banarea(desi se cam da/vrea el)[ nu-i doar constatarea mea]

4. de ce nu o fi banat ambele clone?(sunt convins ca in spatele lor e altcineva.)[apar in acelasi timp pe forum si fac recenzii, numai cu note mari]

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

1. virgula in locul punctelor de suspensie in postarile tale identica  cu a lui paraschiv(pot spune singulara in intreg forumul) domn profesor, te-a pus cineva responsabil cu gramatica pe forum ? sau altfel nu poti dovedi ceva ? te cam freaca grija de ce fac altii !

2. aceeasi asezare in pagina.

3. nu asterica e responsabil cu banarea(desi se cam da/vrea el)[ nu-i doar constatarea mea] nu am asemenea intentii....esti prea mic pt a pricepe chestii din astea ....

4. de ce nu o fi banat ambele clone?(sunt convins ca in spatele lor e altcineva.)[apar in acelasi timp pe forum si fac recenzii, numai cu note mari]

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Am tot scris, am șters, am vrut sa-ti dau replica. Apoi am decis sa-mi văd de treabă.

Este bătrân si limitat! Nu ai ce-i spune, este genul de ... Militian care crede ca tot ce zboară se mănâncă si ..... Concluzia, este inutil, asemenea specimen nu stie ce inseamna dialog!
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

advanced sau alexandru69?

Ce ma boule, m-am ascuns vreodată? Vad ca iubesti labagii care au deschis topicul si acum au o dunga pe "teasta".Nene, tu ce pana mea vrei, vad ca esti "batos", ce s-a întâmplat, nu ti se mai scoală pula?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...