Sari la conținut

Bruneta draguta de la Ganeasa


Postări Recomandate

  • Oras:arges
  • Oras:arges

Salutare. Venind azi de la Craiova imediat ce treci podul la intersectie catre Dragasani am zarit o bruneta pana in 30 de ani, la corp era potrivita, frumusica imbracata elegant. Fusta pana la genunchi mulata neagra, cred ca avea o alunita deasupra buzei. Nu am putut sa opresc fiind din scurt si avand viteza plus ca era aglomerat. Ati mai vazut-o pana acum . Vreun nr de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

E o curva "rebranduita". Am trecut si eu ieri prin zona si am recunoscut-o. Nu stiu si nu am stiut cu o cheama dar preseteaza demult. Innainte era blonda si isi facea veacul pe Ionascu mai jos de zona un stau la ocazie, la piata de jos. Mai sta si la iesire din oras vis a vis de stadion. Am fost cu ea odata si nu mi-a placut, era varza. Poate acum cu noul look poate si-a imbunatatit si serviciile.

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:nancy
  • Oras:nancy

Kid ,tu cred ca confunzi persoana in cauza?sper ca nu te referi la baba aia urata de la podul olt.pentru ca bruneta de la ganeasa o cheama sorina si momentan este la spital si revine dupa pasti.😆😆😆

Link spre comentariu
  • Oras:nancy
  • Oras:nancy

Azi am vazut marfa noua in fata la qfort.am oprit si am vorbit cu 2 dintre ele.amandoua pe la 20 ani brunete inaltima intre 150 si 170.greutate de 50kg dragute amandoua.tarife de paste fata de ieri.O sau N 50ron O+N 90ron 150 ron ora.maine o sa le si incerc.

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Azi am vazut marfa noua in fata la qfort.am oprit si am vorbit cu 2 dintre ele.amandoua pe la 20 ani brunete inaltima intre 150 si 170.greutate de 50kg dragute amandoua.tarife de paste fata de ieri.O sau N 50ron O+N 90ron 150 ron ora.maine o sa le si incerc.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...