Sari la conținut

Bruneta draguta de la Ganeasa


Postări Recomandate

  • Oras:arges
  • Oras:arges

Iertaţi.ma pentru ceea ce am facut. Sa nu faceţi ceea ce am facut eu. Eu mi.am pierdut familia, sotia copiii, serviciul si sufletul. Sa nu inselaţi niciodata! Nu bă inşelati sotiile si nu va duceţi la curve. Pt cateva clipe de placere pierdeti un diamant. Sper ca veti intelege. De ce vreau ca toate topicele mele sa le stergeti. Multumesc. Dumnezeu sa ma ierte si sa ne ierte.

Link spre comentariu
Vizitator aragon1968
Reputație: 0

0764xxxxx ramona super profesionista tipa, asta daca nu o sti si tu

Ramona....are 0762502.......

Unde ai vazut tu profesionista?

Sa fim seriosi...............

De obicei promite mult......trage teapa la fraieri,,,,,,,,,,,,cam asta este

Se misca in reluare.

Link spre comentariu
Vizitator aragon1968
Reputație: 0

 

.....imi puteti lasa si mie va rog frumos numarul catalinei sau al lui miki sau lista cu ce fete aveti voi din slatina...va multumesc frumos! [email protected]

Miki este plecat in Anglia, chiar azi am vorbit cu ea.

Cand era in tara ne vedeam foarte des.....se misca bine.....oral bine.............100 Ron/ora...venea la hotel.....futai dus si la treaba...

Catalina........am futut azi la ea......se misca batraneste.......oral slabut.............doar are 18 ani, este inca ucenica. Este stramta.

Mai este pana ajunge profesionista.

Cred ca si maine o sa fut la ea.

Mai are si alte prietene............si voi nu gasiti pizda. Pe aici numai labari......

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Sambata pe la ora 13:30 am vazut multe fete pe drumul dintre Slatina si Craiova, unele chiar dragute.Din pacate nu am avut posibilitatea sa aflu mai multe detalii.Pe la Ganeasa erau doua, una mai subtirica si draguta, apoi alta cat de cat ok.Mai departe pe traseu era una roscata cred cu o fusta scurta care arata si ea destul de bine si mai incolo una care para destul de mica, era oprita o dubita acolo, posibil mai avea vreo colega in dubita, nu stiu sigur.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...